Babor

Ár:   15 450 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 15 450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   15 450 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 15 450 Ft

A Húsvéti Ampulla Tojás 14 darab 2 ml-es szépségampullát tartalmaz a sorszámozott ablakocskák mögé rejtve. A sorrend meghatározott, hiszen ez egy célzott 2 hetes bőrápolási kúra a gyönyörű arcbőr eléréséért. A 14 ampulla valódi „hatóanyag bomba”! A krémeknél 8× magasabb koncentrációban tartalmaznak hidratáló, feszesítő, tápláló és regeneráló összetevőket.

14 Ampullába zárt elixír:

2018. december 17.

UPDATE:
1.nap: semleges
2-3.nap: kicsit csípett,égetett
4.nap: olajos hatás, selymes érzet,feszesebbnek tűnt az arcom. Kezemre is tettem a maradékból, az is szebb lett tőle.
5.nap: arcom selymes lett tőle, és ismét használtam a kezemre is jutott, feszesebb hatás!(ami marad a tenyerembe,azt szoktam a kezemre elkenni) Abszolút jó hatása van az arcomra,dekoltázsomra.
6.-14.nap: láthatóan hidratáltabb, feszesebb bőr. Ez egy csoda!

Köszönöm, megérkezett épségben. Nagyon tetszik a csomagolás, igényes külső, pont illett a húsvéti ajándékok közé. Könnyű kinyitni, az ampullák igényesek, szépek, formásak.
A többi napon is a fent leírtakat tapasztaltam. Összességében ajánlom mindenkinek, hatásosak a szérumok, szebb, feszesebb, hidratáltabb lett az arcom.
Köszönöm a lehetőséget.

19 éves vagyok, és átruháztam az 50 éves anyukámnak, hogy használja, így az ő véleménye olvasható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

UPDATE:
1.nap: semleges
2-3.nap: kicsit csípett,égetett
6.-14.nap: láthatóan hidratáltabb, feszesebb bőr. Ez egy csoda!

Köszönöm a lehetőséget.

Titanilla10

2017. augusztus 27.

1.nap
Letörni egyszerű volt de mégsem tartom praktikusnak na de ez nem is lényeg.
Illatra mint egy arctonik kicsit mentolos beütéssel érzésre szintén tisztító égő kicsit csípő és mikor megszárad húzódó.Annyi van egy ampullában hogy én is kentem a dekoltázsomra és a kezeimre is.Reggel sima tiszta arcőr.
2.nap-3.nap
Jobban csíp mint az első nap.Illatra kellemes hasonlít egy arckrémre de azt nem tudom melyikre.Pihe puha arcbőr.
4.nap
Sűrűbb állag már olajos érzésre.Húzódó érzés reggelre feszesebb arcbőr.
5.nap
Fergeteges illat állagra hasonló mint a 4.nap.Megint azt éreztem mint az előző napinál mintha húzódna a bőröm feszesedne.Ráncokkal amik láthatóak azokkal eddig semmi nem történt.Szem alatti táskák kezdenek feltöltődni.
6.nap
Vanilliás illat ismételten csípős érzés láthatóan egységesebb bőrtónus.
7.nap
Újra folyékony állag kevésbé finom illat feszes húzódó érzés.Babaposi puha arcbőr garantált!
8.nap
Kevésbé illatos csípő érzés fenn áll feszesedő érzés.Ráncok kezdenek eltűnni.
9.nap
Illata vaníliás. Feszes érzés.Egységes arcbőr.Annyira jó az arcomhoz nyúlni finom sima.
10.nap-11nap
Citrusos csodajó illat annyira folyik eddig sosem folyt végig a kezemen ez most sikerült.Annyira jó érezni és látni hogy dolgozik a szérum.
12.nap-13.nap
Végre ami kevésbé folyékony állag kellemes barack illattal.Ennyire szép sima egységes sosem volt a bőröm!Fuu imádom!Annyira látványos a változás hogy én sem hiszem el de mindez a többi nélkül nem működne szerintem!
14.nap
Ismét folyékony állag citrusos illattal.A kúra végére az arcbőr tökéletes mintha mindig alapozó lenne rajtam szép egységes.Ráncok láthatóan csökkentek.Mindenképpen megveszem jövőre ez egy csoda!Köszöm krémmánia a lehetőséget!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

1.nap
Letörni egyszerű volt de mégsem tartom praktikusnak na de ez nem is lényeg.
2.nap-3.nap
4.nap
Sűrűbb állag már olajos érzésre.Húzódó érzés reggelre feszesebb arcbőr.
5.nap
6.nap
Vanilliás illat ismételten csípős érzés láthatóan egységesebb bőrtónus.
7.nap
8.nap
Kevésbé illatos csípő érzés fenn áll feszesedő érzés.Ráncok kezdenek eltűnni.
9.nap
10.nap-11nap
12.nap-13.nap
14.nap

Redpanda

2017. május 29.

Szintén nyertem a lehetőséget, hogy kipróbáljam az ampullákat, amit ezúton is köszönök. Utólag bevallom, picit tartottam a használatuktól az illatanyag miatt, mert pont arra szokott érzékenyen reagálni a bőröm, viszont tudom, hogy a Babor termékek jó minőségűek, így vettem egy nagy levegőt, és elkezdtem a kúrát. Pechemre közbejött egy súlyos influenza, amikor fel kellett függesztenem a használatát, mert olyankor nekem még a vízre is érzékennyé válik a bőröm, ezért kb. egy hetet ki kellett hagynom közben.

Az ampullás kiszerelést nem igazán szerettem. Értem én, hogy egy adag van egy ampullában, és így jól adagolható a termék anélkül, hogy a levegővel érintkezve bomlani kezdenének a hatóanyagok, de mivel a szérumok többsége eléggé folyékony, így néha már a könyökömön folyt le a cucc, mikor próbáltam magamra zsonglőrködni. Szerencsére elég nagy mennyiségű szérum volt minden ampullában, így azért jutott oda is, ahová kellett. Bőven fel tudtam vinni az arcomra és a dekoltázsomra is. Maga az ampulla felnyitása nekem nem okozott problémát, simán megoldottam kézzel.

A szérumok hatását külön-külön nehéz lenne elemezni, mivel ez egy egymásra épülő kúra, így nem tudom azt mondani, hogy ez a szérum ezt és ezt csinálta a bőrömmel. Egyébként is azt gondolom, hogy egyszeri használat után nem lehet következtetést levonni, nálam eddig minden kozmetikum hosszú távon fejtette ki (vagy nem) a hatását. Összességében nekem nagyon pozitív változást hozott ez a kúra. Napról napra éreztem és láttam, hogy szebb a bőröm, és tapintásra is változott. Valahogy kiegyenlítődött, a szárazabb részek hidratáltabbak lettek, a zsírosodásra hajlamosak pedig már nem zsírosodtak. A végére hihetetlenül puha és sima lett a bőröm, mintha mindig primer lenne rajta. Ez a hatás úgy érzem, hosszú távú, mert bő egy hete fejeztem be a használatukat, és még mindig gyönyörű a bőröm. Az illatanyagra visszatérve, amitől féltem, egyszer-kétszer jelentkeztek piros foltok az arcomon a kúra elején, de összességében nem okozott nagy problémát. Végül is nagyon örülök, hogy kipróbálhattam, mert bár szerintem elég jó kis rutint sikerült összeállítanom, de úgy érzem, ez adott egy olyan pluszt, amit a jövőben is szívesen megismételnék évente néhány alkalommal. Az pedig, hogy megéri-e, szerintem nagyon szubjektív. Aki teheti, és szeretné magát kicsit kényeztetni, annak szerintem évente néhány alkalommal érdemes egy ilyen kúrát csinálni. Én inkább áldoznék erre, mint egy-egy drágább arckrémre, mert ez sokkal de sokkal hatékonyabb, igazi hatóanyag-bomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 29.

baranyeszter

2017. május 18.

Sajnos ünneprontónak jöttem ide.

Nagyon örültem, mikor jelezték, hogy nyertem egy ilyen terméket, még jobban örültem, amikor megkaptam, mert hatalmas és nagyon szép a csomagolás.
Sajnos az ampullák eltörése nekem többször is gondot okozott, és még szerencse, hogy az első nap nem dobtam ki az eltörést támogató kis pöcköt, mert abból egy volt csak a csomagban (én valamiért azt hittem minden ampullához lesz egy külön).

Mivel minden ampullában elég sok a szérum, én is használtam dekoltázson is és bár ne tettem volna.
Minden egyes használat után kiragyásodott a homlokom és az orcáim orrom felé lévő részén nagy piros foltok jöttek ki, mint tinédzser koromban, egy nap kihagyás után ezek valamennyire visszahúzódtak, de sajnos a dekoltázsomon a bőr még most sem tért magához.

A tükörbe belenézve az arcom összképe mindig szebb volt, de ha közelebb hajoltam a pórusaim furán néztek ki és a mitesszereim is jobban teltek, mint szoktak és délre már bezsírosodott a T-vonalam.
Végül jó sok hámlasztás árán sikerült valamennyire visszanyerni az arcom Babor használat előtti kinézetét, de most rendkívül dehidratált a bőröm.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy volt néhány friss, varas heg az arcomon, azoknak nagyon jót tett a szérum, sokkal hamarabb begyógyultak, kb. 2-3 nap alatt a szokásos 1-2 hét helyett. Valamint nem érzem olyan fullasztóan tömörnek az arcbőrömet, mint a használat előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Sajnos ünneprontónak jöttem ide.

skin

2017. május 7.

Húsvéti meglepetés volt a ,,kis'' tojás amit kipróbálásra kaptam. Nagyon szeretem én is az efféle kalendáriumokat. Az első benyomásom az volt,hogy túl sok anyag került a kis ampullákba ami persze nem baj,de én arc,nyak és dekoltázs területre egy fél ampullát bőven be tudtam osztani. Ezért a másik fél reggel került bedolgozásra. Az ampullák tartalma enyhén viszkózus ,de csak óvatosan tudtam a tenyerembe önteni,ha nem akartam,hogy egy cseppet is kárba vesszen.. Zömmel nem okoztak semmi problémát pattanás ,irritáció,bőrpír tekintetében. Engem az egyik az enyhén zöldes árnyalatú egy kicsit csípett ,de csak kb egy-két percig. Hihetetlen de a bőröm szinte pillanatok alatt beitta utána volt egy kis ragacsos érzet,de ez nem tartott sokáig. Akárhogy is,de nekem azért már szükségem volt mellette a szokásos arckrémemre is ,mert önmagában használva én éreztem még bőrfeszülést utána.

Hatása: talán a negyedik nap reggelén lepődtem meg ,hogy mintha a bőröm tömörebbnek látszott volna és a nevető ráncaim is simábban lettek. Ezenkívül igazából más változást nem érzékeltem ,de jelentősen csökkentette a bőrszomjúságomat. Ami nem változott pedig reménykedtem benne az a rozacea azt sajnos nem tüntette el. Határozottan tápláló ampullákkal volt dolgom és ez a kombinált kezelés jót tett a vízhiányos bőrömnek. A tuti ampulla számomra azonban a Lift Express Fluid volt , látványos hatással. Ezért bátran ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

Naoto

2017. május 7.

A csomagolása számomra praktikus volt, valahogy emiatt a számozott megoldás miatt tényleg rávettem magam minden este, hogy használjam, egy sem maradt ki.
Volt néhány ampulla ami felkenés után csípett, de pirosságot vagy egyéb irritációt ezek sem okoztak. Nagyon sok folyadék van bennük, bőven jut a nyakra és a dekoltázsra is belőle. Utána nekem kissé ragacsos maradt a bőröm, emiatt tényleg érdemes lefekvés előtt használni - reggelre már csak a puha bőr marad.

Ami történt a 2 hét végére:
- korábbi pattanások nyomai szinte teljesen elhalványultak
- egységesebb színe lett az arcomnak, kevesebb pirosság
- nincsenek száraz, hámló területek az arcomon
- a zsíros részek kevésbé zsírosak

Még annyi, hogy miközben használtam, egyetlen pattanás sem jött ki az arcomon, pedig szokott. Sajnos azt nem tudom, hogy a pozitív hatása meddig fog tartani, de kb. egy héttel ezelőtt hagytam abba, és még mindig szép a bőröm.
Megvenni megérné? Erre azt tudom mondani, hogy azoknak ajánlom, akinek nem okoz különösebb anyagi problémát ennyi pénzt kiadni ilyesmire, mivel amúgy ennyiből össze lehet hozni egy elég jó termékekből álló arcápolási rutint (pl. koreai vonalon), ami viszont hónapokig elég.
Persze ettől függetlenül jár az 5*, mivel tényleg teljesíti ez az ampulla szett azt amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Ami történt a 2 hét végére:
- korábbi pattanások nyomai szinte teljesen elhalványultak
- egységesebb színe lett az arcomnak, kevesebb pirosság
- nincsenek száraz, hámló területek az arcomon
- a zsíros részek kevésbé zsírosak

Mandy133

2017. május 2.

Nagyon szép a csomagolása, igazi élmény volt naponta nyitogatni a kis ablakocskákat. Rájöttem, milyen sok is a 2 ml, én egy ampullát nem csak az arcomra, hanem a nyakamra, dekoltázsomra is használtam és még így is volt, hogy reggelre is maradt és azt használtam el. Nem használtam mellé a szokásos arckrémemet, mert nem éreztem szükségét. Meglepő volt, hogy bár az én bőröm nem száraz és a 2 ml nem kevés, mégis nagyon hamar beitta a szérumot, pedig féltem, hogy ez nem fog menni. Enyhe ragacsos érzetet hagy. Viszketést csak a legelső ampullánál éreztem, ami hamar elmúlt és egyik után se pirosodtam ki. Nagyon finom illatuk volt, puha és hidratált lett a bőröm mindegyik ampulla után. Érezhető, hogy sokkal több összetevőt tartalmaz, mint a krémek, bár azokat kicsit talán kényelmesebb nap mint nap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

ayse

2017. április 28.

Köszönöm szepen a nyereményt.2. Napja jött meg.egy uvegampullaban több van igy dekoltázsra is jut. Az arcomon hamar beszívódik mert nagyon szaraz.eddig nagyon szuper.sima lesz az arcom tőle es nagyon puha.még irok

A kúra nagyon jó volt.sima bababőr.nem allergizalt.pedig féltem tole.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 28.

A kúra nagyon jó volt.sima bababőr.nem allergizalt.pedig féltem tole.

anett8820

2017. április 28.

2 napja fogyott el. Nagyon tetszett a csomagolás. Az ampullákban rengeteg folyadék volt, így bőven jutott a nyakamra és dekoltázsomra is. Összességében nagyon szerettem használni. Nekem a T zónában zsíros bőröm van, az arcom viszont száraz. Most nagyon puha, sima az arcbőröm (ezt már kb az első ampulla után észrevettem) és a T zónám is mintha kevésbé lenne zsíros. Én este arctisztítás után használtam és bőven elég volt ez is, nem használtam utána hidratáló krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Jucus85

2017. április 15.

Ma kaptam meg!Nagyon vártam.Szép csomagolás ,igényes üveg ampullák.Nem nehéz kibontani.Több egy adag mint amit az arcom beinna,de dekoltázsra nyakra is való.Kellemes illatú,kissé ragacsos a bőröm ,de jó érzés,irtó puhi bababőr elsőre.Majd még írok.
4dik napnál tartok.nagyon jó.örülök ,hogy kiprobálhattam.az arcom sima,puha,szép.kicsit de csak gyengén a 2.ik csípet,de nagyon kicsit.ki nem pirosodtam tőle,szépen letisztult az arcom.néha pöttyös vagyok,(nem ettől,amúgy álltalában)de teljesen elmúlt.illata kellemes,minden ampulla más illatú,kivéve az egyformákat.tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.