Babor

Ár:   8850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 × 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: edinahortobagyi, Módosítva: 2019. május 16.

Kiszerelés:   7 × 2 ml
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Limitált 7 napos ampullakura a gondosan összeválogazott koncentrátumokkal sugárzósn gyönyörűvé varázdolja a bőrt.

Tartalma:

• Hydra Plus – nedvességgel látja el a bőrt, és ezzel egyidőben megköti a bőrben a nedvességet.
  • Perfect Glow – kiegyenlíti az arcbőr egyenetlenségeit, hidratál és friss, természetes ragyogást kölcsönöznek a bőrnek.
  • Beauty Rescue – erősíti a bőr barrier funkcióját és a bőr nedvesség raktározó kapacitását.
  • Active Night – éjszakai regenerálás a bőrnek.
  • Oxygen Plus – növeli a sejtek energiaszintjét és támogatja a sejtregenerációt.
  • 3D Fiming – javítja a bőr struktúráját és újradefiniálja az arckontúrokat.
  • Lift Express – láthatóan csökkenti a vonalak és ráncok mélységét.

bvbv

2020. január 12.

Ajándék volt, nagyon örültem neki, mert sok jót hallottam. Nekem kb egy hónapig elég volt. Elég sok van egy ampullában, így 2-3 alkalomra elég volt egy. Nagyon látványos volt a hatása, szép üde lett az arcom. Azóta minden karácsonykor megveszem az aktuális ampullákat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

postareb

2019. augusztus 22.

Ajándékba kaptam ezt a szettet. Egy ampulla nekem 3 alkalomra volt elég. Sajnálom, hogy a csomag zárókupakot nem tartalmaz, így nagyon vigyázni kell, hogy nehogy elboruljon az üvegecske. A kedvencem az oxygen plus és a hydra plus ampullák voltak, jól hidratálták a bőrömet és nagyon friss érzetet nyújtottak. Különösebben nagy változást nem észleltem, de ilyen rövidtávú használat után szerintem nem is lehet pontosan definiálni a termékek hatását, ezért csak 3 csillagot tudok adni. Ui.: magamtól nem vásárolnék ilyen drágán egy ilyen vagy ehhez hasonló "próbálgatós" szettet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.