Babydream

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2018. május 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A terhességi csíkok megelőzésére, mandula- és jojobaolajjal.

Valaki tud segíteni :)?
Ár: - , Eladó: kolozsve
Állapot: üres, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
sziluetta

2019. augusztus 30.

Kb 400 forintért vettem, én házi bőrradírba használom: olaj+só vagy olaj+kávézacc. Selymes bőrt elerményez, használata (mármint a radírnak) után nem szükséges testápoló. Közvetlenül a stíriákra kenve is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

MataAlexaa

2019. május 27.

Fürdés utan vizes bőrre szoktam használni, sokkal jobb mint bármelyik testapolo, nincs ragacsos érzet utana

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Gigi95

2019. április 7.

Kellemes illatú, jó textúrájú olaj. Rendkívül puha lesz tőle a kisbabám bőre. Nagyon szeretjük. Árban is megfelelő. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Bublup

2019. április 1.

Tényleg rendben van ez az olaj, ami testápolást illeti. Zuhanyzás után közvetlen félig nedves bőrbe masszírozva megfelelő táplálást nyújt. Köszönöm Nektek a sok véleményt, ez alapján vettem meg, és nem is hiába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

ZomboriIldiko1123

2019. március 29.

Terhességi csíkok megelőzésére használom. Nekem remekül bevált, igaz hogy kicsit túl folyósnak érzem, de emellett remekül táplálja a bőrömet, ami alapvetően borzasztóan száraz-atópiára hajlamos.
Csak ajánlani tudom, ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Csak ajánlani tudom, ár-érték arányban is szuper.

blackrose

2018. december 29.

Univerzális kis csoda, sokan leírták már előttem mi mindenre jó..Először is áttöltöttem egy szórófejes palackba, így sokkal jobb adagolni, az eredeti csomagolás adagolója egy katasztrófa. Elsősorban testre használom, ha nincs kedvem testápolózni, de arcra is jó időnkènt arcolaj helyett. Persze csak rtikán használom az arcomon. Tetszik a hatalmas mennyisèg, vagy egy èvig kitart, az összetevők is jók, az a csepp parfüm a vègèn nem zavaró. Megèri megvenni, az ára is baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

dandy93

2018. szeptember 27.

A mini kiszerelést vettem meg az itteni vélemények alapján vízálló smink eltávolítására. Arra egyelőre bevált, más módon még nem használtam, de megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

little.shana

2018. február 18.

Nagyon jó, használom arcra és testre is ápolószerként, illetve sminklemosásra is és tökéletes. Nem irritál, az illata elenyésző és közben remekül hidratál. A kiszerelése nem praktikus, de az ára miatt ezt elnézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

senskin

2018. február 3.

Nem bírom a testápolókat, ezt vettem helyette. Fürdőolajnak is használom, a téli viszketésem alábbhagyott, neki köszönhetően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

PoppyBlack

2018. január 25.

Gyantázás után használom közvetlen, és sminklemosásra. Nagyon jól teljesít, az ára baráti, újra fogom venni. Az összetevői pedig sokkal vonzóbbak mint egyes drágább és nevesebb márkák olajainak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol