Babydream

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2018. május 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A terhességi csíkok megelőzésére, mandula- és jojobaolajjal.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Legtöbbször dupla tisztításra használom arca vagy pedig borotválkozás után lábszárra mint testápoló. Én nagyon szeretem, mind a kettőre bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Fiszuli

2021. július 11.

Viccesen indult ezzel a termékkel a kapcsolatom, ugyanis művészkedéshez vettem ezt a terméket, színes ceruzás alkotások el- és összemosására, amire valamiért nem működött, tehát még jó, hogy nem a kétszer ennyibe kerülő baba olajat kaptam le a drogéria polcáról. Jó fél évig csak kerülgettem, aztán elgondolkodtatott, hogy kipróbáljam-e testápolásra - jókor, a meleg beköszöntével... Egy Babydream terméket már használok arcápolásra, azt is a Krémmániás ajánlásoknak köszönhetően, szóval azonnal jöttem is fel az oldalra, hogy mihez és hogyan tudnám hasznosítani ezt az olajat, mert sajnáltam volna kidobni. Nagyon megörültem az itteni véleményeknek, de én mégis először inkább a felkaromon lévő keratosis pilaris-ra kezdtem el használni, ami ilyenkor nyáron nálam nagyon szépen visszahúzódik, de azért nem 100%-osan. Bevált. Ha este, fürdés után kentem be vele magam, másnapra, de még harmad- és negyednapra is szépen ápolta a felkarom, a kis fehér-piros göböknek nyoma sem volt, persze utána elkezdtek visszakúszni, de ha csak 3-4 naponta kell használni, nekem oké. Annyi bajom volt vele, hogy nekem az istenért sem akart beszívódni teljesen, órákkal a bekenés után is fénylett és csúszott a bőröm és ez nem igazán tetszett. De természetesen használgattam, biztos vagyok benne, hogy erre a meleg is rásúlyosbított. Kipróbáltam párszor szőrtelenítés után, lábamon, karomon, de volt, hogy egész testre kentem. Nagyon szépen ápolt, elképesztően puha és csodálatos bőrt kaptam, de soha, ismétlem soha nem szívódott be, akármit is csináltam. Azért valljuk be, nem mindig van arra ráérő ideje és kedve az embernek, hogy egy napig fényes bőrrel csillogjon és csússzon-másszon a házban és ragadjon bele mindenbe, meg hozzá mindenhez. Főleg meg nyáron, 40 fokban. De kitartottam és végül meglett a tökéletes alkalmazási módszer. Fürdéskor bevizezem magam, majd tetőtől talpig bekenekedek ezzel az olajjal, simizem a nedves bőrbe, amíg csak van türelmem. Ezek után szivaccsal és tusfürdővel szépen átmosom magam. Majd új kör, tehát olajozás, simókálás tetőtől talpig, majd szivacsos tusfürdős lefürdés. Az eredmény isteni puha, csodálatos bőr, tényleg, mint a selyem. A keratosis pilaris így is gyönyörűen visszahúzódik, szinte láthatatlan. Nem mindig alkalmazom ezt a fürdési módszert, mert nem is lenne mindig hozzá türelmem. Talán csak minden 3., vagy 4. napon használom, mindenképpen igazítva a szőrtelenítéses napokhoz, mert borotválás után olyan hálás a bőröm ezért az olajért, hogy szinte hallom a hangos köszönetet. Gondolom mondanom sem kell, hogy se irritáció, se viszketés, se pirosság, se semmi probléma nincs a használata után. Mivel az elején össze-vissza használtam, sajnos nem tudom, hogy mennyire gazdaságos, nyár végéig nem fogom vele kihúzni, ez biztos. Amúgy is inkább a téli időszakot gondolom majd mérvadónak, de ezért a hatásért képes leszek pár havonta kiadni 700 Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

b3ttuvagyok

2021. június 21.

nem rossz, elég folyós szóval minden olajos használatkor, ápol, viszont én arcra nem kenném, testre használom, ár-érték arányban szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Pocokkiralylany

2021. május 12.

Duplatisztításhoz hasznalom olajos lemosokent. Kiválóan teszi a dolgát, folyosabb az állaga igy könnyű kezelni, de a flakon kialakítása nem a legjobb mert kicsit folyik mindenhova, de így is bőven megéri. Ha a lábam ki van száradva, ezzel szoktam bekenni, azt is tökéletesen helyrehozza. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Schmetterling

2020. május 29.

Én az arcomra használom főleg, 2-3 naponta este bekenem, pillanatok alatt beszívódik, nem lesz zsíros hatású a bőröm tőle, nem nőtt egy pattim sem tőle, pihe-puha napokig az arcom. Na jó, néha a gyerekekre is kenem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

tonic

2020. május 1.

Nagyon jó, az itteni pozitív vélemények miatt gondoltam,hogy megér egy próbát. Nagyon kiszáradt a lábam, arra kerestem vmit,ami használ is.Még nedves bőrre talán a legjobb,puha lesz utána. Szőrtelenítéshez is jó. Kellemes,finom illata van,selymes,finom tapintású,nem bántam meg,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 1.

sziluetta

2019. augusztus 30.

Kb 400 forintért vettem, én házi bőrradírba használom: olaj+só vagy olaj+kávézacc. Selymes bőrt elerményez, használata (mármint a radírnak) után nem szükséges testápoló. Közvetlenül a stíriákra kenve is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

MataAlexaa

2019. május 27.

Fürdés utan vizes bőrre szoktam használni, sokkal jobb mint bármelyik testapolo, nincs ragacsos érzet utana

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Gigi95

2019. április 7.

Kellemes illatú, jó textúrájú olaj. Rendkívül puha lesz tőle a kisbabám bőre. Nagyon szeretjük. Árban is megfelelő. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Bublup

2019. április 1.

Tényleg rendben van ez az olaj, ami testápolást illeti. Zuhanyzás után közvetlen félig nedves bőrbe masszírozva megfelelő táplálást nyújt. Köszönöm Nektek a sok véleményt, ez alapján vettem meg, és nem is hiába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol