Babydream

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lanolinnal és jojobaolajjal védi és ápolja a mellbimbókat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

marcsuli82

2022. január 13.

Mellbimbóápolónak vettem a szoptatás miatt. De igazából ajakápolóként funkciónál már. Főleg lefekvés előtt használom és pihe-puha lesz az ajkam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

Mia0602

2021. december 30.

Én kis butus! Először horror áron megvettem a Lansinoh mellbimbóápolót horror áron, hogy az milyen jó ajakápoló. Hát ez töredék áron ezerszer jobban ápolja az ajkaimat. Igaz, hogy egy pár olaj még van a lanolin mellet. De nekem a 100%-os tisztaságú anyagok úgy látszik nem jönnek be, mert a Mosómamis argánolajtól sem ájultam el.
Mióta beköszöntött a hideg idő ezzel ápolom az ajkaim reggel és este. És nem kell napközben még százszor! Eddig bármilyen ajakápolót használtam ( még a Carmex is!) naponta többször kellett kennem, mert húzódott, feszült esetleg még hámlott is a bőr a számon. Igaz nem egy táskába dobós ajakápoló, cserébe kitart a hatása estig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

zsuzsanna839

2021. május 14.

A kedvenc ajakápolóm! 1 éjszaka alatt rendben rakta a cserepes ajkaimat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

A kedvenc ajakápolóm! 1 éjszaka alatt rendben rakta a cserepes ajkaimat!

Dyana91

2021. február 27.

Még terhességem alatt használtam mellbimbó szárazságra, de semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Még terhességem alatt használtam mellbimbó szárazságra, de semmit nem használt.

Mamamacica

2021. január 23.

Semmit nem ért.
Sajnos amíg a mellbimbó hozzá nem szokik ahhoz, hogy folytonos dörzsölésnek van kitéve a szoptatás által, addig hiába kened bármivel, nem fog használni.
Nekem ez kb. 4 hónapba telt. Nem volt lenőve a nyelvfék, jó volt a mellre helyezés és a szopási technika is. (érzékeny bőröm van) Hiába kentem minden egyes szoptatás után ezzel vagy a Lansinoh-hal, semmit sem használtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Semmit nem ért.

melanie500

2020. szeptember 24.

Ajakapolo. Jelen! 🙋‍♀️ Nincs mit ragozni.
Szuper, szuper, szuper! A vilag vegeig eleg a mennyiseg. Egy este alatt rendbe hozza a durvan cserepes ajkakat. Kulon szeretem, hogy szep fenyt is ad. A karanten idoszak alatt a rengeteg kezmosastol szinte ekcema szeruen kiszaradt mind a ket kacsom es vegso ketsegbeesesemben, amikor mar nem hasznalt a kezkrem, bekentem hialuronsavas tonikkal, egy konnyebb allagu testapoloval, meg kapott a mezes sleeping maszkombol is egy adagot, vegul lezartam ezzel a balzsammal es pamut kesztyut huztam alvashoz. 2 ilyen alkalom utan a kezeim regi fenyukban pompaztak. Legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Ajakapolo. Jelen! 🙋‍♀️ Nincs mit ragozni.

dio14

2020. július 28.

Imádom!:) A lehető legjobb ajakápoló, miota felfedeztem nem is veszek össze vissza mindenféle ajakápolót. Estére vastagon felkenem, reggelre pihepuha ajakkal ébrefek. Nappalra mást használok. Nagyon sokáig elég, ár érték arányban verhetetlen. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Tvylvis

2019. november 14.

Öthónapos cicimániás fiam mellett nagyon jó szolgálatot tesz eredeti funkciójában is :-) Szerencsére nagyon jól tűrik a cickóim a strapát, lekopogom, még nem volt semmi gyulladás, vérzés, seb stb. De azért ápolgatni nem árt őket. Naponta egyszer, fürdés után kenem be ezzel őket, amúgy szopi után egy kis anyatejet kenek el a bimbón. Finoman ápol, nyugtat. Amiatt, hogy nemcsak lanolin van benne (olyat is próbáltam), sokkal könnyebb nyúzás nélkül eloszlatni. Lemosni sem kell, és a kisfiamat sem zavarta még eddig sosem az íze. Amúgy valóban nagyon jó kiszáradt ajkakra, kézfejre is. Olcsó, sokáig elég, multifunkcionális. Valószínűleg a szoptatás befejezése után is lesz belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Makk Zsuzsó

2019. november 2.

Ajakápolónak vettem, kb. örökké elegendő mennyiség. Itthon használom, mert kézzel kell kenni. Irtó kevés is elég belőle. Szépen helyrehozza a cserepes ajkakat, ennél kiadósabb ajakápoló nem nagyon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil