Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Zerneboch

2017. október 22.

CSODASZER. Nekem nincs gyermekem, viszont felnőtteknek is tökéletes krém. Nagyon érzékeny a combomon a bőr, ezért tavaly nyáron vásároltam, amikor izzadós napok voltak. A lábam és intimebb területeim borotválás után horribilis állapotokat ért el. Iszonyatosan vörös és kiütéses lett az egész belső combom. Tudtam, hogy nem allergiás reakció, mert korábban is volt ilyen pár órával borotválkozás után, viszont a nagy meleg és az izzadás totálissá tette a problémát. Ott a bőröm olyan érzékeny, mint a baba popsija. Gondoltam kipróbálom a pelenkakiütéses krémet, nagyon hasonló kiütéseim voltak, ismertem a szituációt. Ez a krém áldás. A 600 ft-os tégely szinte még mindig tele van, pedig rengeteget használom. Ez is mutatja, hogy a sűrű krém jól bedörzsölve a bőrbe csodaszer. Soha semmilyen más krémre, kozmetikumra nem mondtam még azt, hogy az életemet menti meg. Nincs több viszketés, a borotválkozás utáni irritációt szinte nullára leviszi. Imádom és mindenkinek tudom ajánlani aki valaha ilyen problémákkal küzd! Ebből kifolyólag gondolom, hogy babáknak is biztos jó hatással van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nagyon sűrű krém, ezért én kevésbé kedvelem, inkább csak akkor használjuk, ha popsipirosodás van. A márkás társaitól azonban sokkal jobban kenhető, s olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

nemetha

2015. november 26.

Az egyik legjobb popsikrém, főleg ár érték arányban. Kellően zsíros krém, segít a piros popsin és nagyon sokaig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

hsalexa155

2015. július 19.

Elsősorban epilálás után használom, azóta nincsenek sem piros pöttyeim, sem szőrbenövéseim, nagyon jól nyugtatja a bőrt. De kentem már friss tetoválásra, napégésre és horzsolásra, valamint a test szárazabb részein (sarok, térd, könyök) is ezt alkalmazom. Egy igazi csodaszer!
Szépek az összetevői, nagyon kedvező az ára, multifunkcionális, sokáig elég, könnyen beszerezhető és az illata is tetszik. Az én fürdőszoba szekrényemben alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

sunkissedlove

2015. április 26.

Miután mindent kipróbáltunk (főleg drágább, márkásabb popsikrémeket) és ugyanolyan pöttyös volt mindentől a kicsi feneke, megvettem nagyon kedvező áron ezt a krémet. Már a második használat után látható volt az eredmény. Csak ezt használjuk! Azóta magamnak sebre/horzsolásra/csípésre ezt kenem. Imádjuk!!! Isteni az illata! és az elmúlt 6 hónapban egyszer sem pirosodott ki a babám bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

HDR

2014. december 29.

A legjobb! Nekünk valóságos csodaszer volt!
Amikor a kislányom popója egy hónapos kora körül már sokadszorra lett totál vörös köszönhetően a P. és L. pelenkáknak, és már a Neogranormon sem segített, akkor az itteni vélemények alapján vettem meg kb. 500 forintért. Rögtön vettem hozzá Babydream pelenkát is, meg egy időre elhagytuk a törlőkendőket (mindegyiket) és láss csodát, helyre jött és azóta így is maradt.

Ma már nem kenem a popsit minden alkalommal csak éjszakára meg ha a fogzás miatt megjelenik egy-két pötyi. Egy kenés és probléma volt nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

A legjobb! Nekünk valóságos csodaszer volt!

dora.banszki

2014. november 6.

A legjobb a babapopsira. Jó illatú, jól kenhető, gyorsan megnyugtatja még a hasmenéses baba popsiját is és nem utolsó sorban irtó jó áron kapható. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

bnezsu

2014. november 6.

Jó sűrű, mióta ezt használjuk nem piros a gyermekem popsija, a parfüm összetevőt sajnálom, de ettől függetlenül 5* mert tényleg bevált. Jaj és ami nagyon tetszik -eddig- nem csapódott ki a víz a tetején.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

levendula72

2014. május 12.

Mi a 94 éves nagymamámnál használjuk pelenkázáskor, mivel szegénynek már erre van szüksége. A Sudocrem helyett próbáltuk ki, és tökéletesen ugyanazt tudja. Egy folyamatosan ágyban fekvő, idős ember bőre is tökéletesen szép tőle, semmi pirosodás, seb.
Csakis 5 pont pont! Nagyon jó krém, még jobb áron, kb. 600 Ft!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

Csakis 5 pont pont! Nagyon jó krém, még jobb áron, kb. 600 Ft!!!!!

francais

2014. április 28.

Gyantázás utáni kipirosodásra használtam, szuper jó, bár ez inkább kenőcs, mint krém. Éjszakára felkentem az arcomra is, mert néhány helyen gyulladt volt. Az illata számomra semleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol