Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

fioretta

2021. február 1.

Nincs agyonparfümözve, hanem nagyon diszkrét, finom illata van. Kedvező az ára. Nagyon jól felszívja a nedvességet, ha otthon vagyok sokszor dezodor helyett inkább ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Andrea456

2020. július 25.

Tavaly vettem, de azóta még mindig nem fogyott el. Zuhanyzás után a hónaljamra szórok belőle, nyáron lábhintőpornak is ezt használom, és mivel a homlokomon nagyon zsíros a bőröm, egy kevéssel bedörzsölöm, és szuperül megszünteti az olajos csillogást. Az illata nem tolakodó, olcsó és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Nicu

2020. március 26.

Szárazsampon helyett használom. Jól felszívja a zsírt, jól eldolgozható, pedig sötétbarna vastag szálú hajam van. Egyáltalán nem látszik fehérnek a hajam. Visszafogott illata van, tisztaság illat, nem irritálja a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

nikittta

2019. július 2.

Babámnak vettem pelenkázáshoz, de a kutyámon is ilyet használok csúnya kipirosodásra.Nagyon jó-főleg ár-érték arányba.Az illatát imádom. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Gigi95

2019. április 7.

Babának használom pelenkázáskor néha, hogy ne legyen olyan nedves a közeg neki a pelusba. Szeretem az illatát, aranyos csomagolás, jó ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Kiscsillag5

2018. október 5.

Soha többet nem veszek száraz sampont! Ezaz! Ez a tökéletesebbnél is tökéletesebb nekem erre a célra. Óvatosan csinálom. Először a kezembe teszek egy keveset, szétdörzsölöm és úgy viszem fel a hajtövekhez. Ezt megismétlem többször. Bedörzsölöm és el is tűnt és vele együtt a zsírosság is. Az összetevői szuperek, ellentétben a száraz samponok összetevőivel. Az pedig tuti, hogy sokkal tovább fog tartani, mint egy száraz sampon. Az illata a klasszik babapúder illat, nem erős, nagyon kellemes. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Helene

2017. június 23.

Az Elocom 0,1% -os kenőcsöt cseréltem le erre a baba hintőporra. Az itteni vélemények alapján vettem meg. Az enyémnek már újabb a csomagolása, de az összetevői maradtak. Sajnos a nagy melegtől előjöttek kiütések. Tegnap sikerült beszereznem. Már az első használatnál javulás látható volt. Megszűnt a viszketés és csökkent a pirosodás is. Tegnap háromszor használtam még és sokat javult azóta a bőröm. Kisebbek lettek a kiütések és sokkal halványabbak. Azt hiszem folyamatos használat mellett, nem csak hogy eltűnnek ezek a kiütések, de talán megelőzésre is jó lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

kukumaluthch

2017. május 25.

Nagyon kedvelem, nem túl parfümös, kellemes az illata. Én nyáron dezodorálóként is használom meg száraz samponként. Előttem is írták hogy kicsit "őszes" hatást kelt, nekem szerencsére világosabb a hajam, így annyira nem szokott feltűnni, csak ha véletlenül túl sokat használok. Nálam mindenképpen öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Ayase

2017. április 18.

Átlagos hintőpor jó áron. Szárazsamponnak használom én is, de csak úgy vált be, ha lefekvés előtt beszórtam vele a hajam, így másnapra nem maradt fehér poros. Ha reggel jöttem rá, hogy nem ártott volna hajat mosni és csak gyorsan beszórtam és bedörzsöltem (kézzel, majd törölközővel, aztán egy kis hajszárító...) még sokszor így is úgy néztem ki, mintha őszülnék. Az esti beszórással remekül működik, ha épp kifogyok a szárazsamponból, ezt vetem be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Samantha

2016. december 12.

Szárazsamponnak használom és nagyon jó. Olyan, mint a Gabi volt. Azt is nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin