BaByliss

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A BaByliss kerámia bevonatú, extra vékony 16mm-es hajsütő vasa új formákat hozhat a frizurájában, az XS-es méretnek köszönhetően változatosabb tincseket készíthet.

mafalda

2017. február 5.

Régóta megvan de ritkán használom, nagyon szép fürtöket lehet vele készíteni, de mivel nekem nagyon hosszú és dús a hajam nagyon hosszadalmas. Sajnos mire végzek az első tincsek már ki is dobják a hullámokat. Nem tudom h a hajamban van e a hiba, de ami bent marad hullám az is egy órán belül kilógja magát...😞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

KupaiVirag

2016. január 9.

Nem használom túl gyakran, de könnyű vele dolgozni, szeretem, hogy nem a teljes része melegszik át, így van hol megfogni, gyorsan dolgozik és tartósan, a fésűs tartozékot még nem találtam ki hogyan kéne használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.