BaByliss

Ár:   1599000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doki, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A BaByliss Pro Silence hajszárító extra csendesen és gyorsan szárítja a hajat. A hajszárító 2200W teljesítmény leadására képes, amelyet két sebesség és három hőmérséklet fokozatban tudsz kihasználni. Minőségi AC motorral szerelt, mely a levegőt akár 110km/h sebességgel is képes fújni, élettartama pedig sokkal hosszabb. Az Ionic technológiának köszönhetően búcsút mondhatunk az antisztatikus hatásnak és hajunkat csillogóbbá és selymesebbé varázsolja.

Nix

2014. október 30.

a MediaMarkttól rendeltem online (mivel az üzletben 1000 Ft-al drágább)
valóban nagyon jó hajszárító. Egy kisebb teljesítményű hajszárítóm volt előtte, amivel úgy 30-40 perc volt mire teljesen megszárítottam a hajam. Ezzel a hajszárítóval 10 perc körülbelül. Tényleg nem túlzok.
Amúgy vállig érő elég dús göndör hajam van. Hajszárítás után valóban fényesebb és egyenesebb, sőt még selymesebb is a hajam az ion technológiától.
Negatívum csak annyi, hogy nagyon erősen fúj, így könnyű vele oroszlánsörénnyé fújni a hajat, ezért én 3 részletben szárítom be a hajam.
Ezen kívül használat közben erős rezgést kelt a hajszárító, olyan mintha ütne és elég súlyos is (1 kg felett) így nehéz tartani az eredmény viszont mindenért kárpótol és a hangja sem fülsüketítő. Nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

a MediaMarkttól rendeltem online (mivel az üzletben 1000 Ft-al drágább)