BaByliss

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doki, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   20 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A BaByliss iPro BA6615E professzionális hajszárító elsősorban a profi hajszárítás és hajformázás igényeit szolgálja ki. Minőségi 2300W teljesítményű AC motorral szerelt, ez meglátszik a szárítási gyorsaságán és a 130km/h levegőfújási sebességén, élettartama pedig többszöröse a DC motorokhoz képest. A hajszárító teljesítményét 2 sebesség és 2 hőmérséklet fokozatban tudjuk szabályozni. Az optimális hajformázás érdekében tartozékai között szerepel egy 6x90mm és egy 6x75mm-es szűkítő. A kényelmesebb használatot nem csak a kialakítása szolgálja, hanem a 2,7 méter hosszúságú elektromos hálózati kábel is, melynek a végén egy akasztóhorog található. A BaByliss iPro hajszárító rendelkezik az Ionic technológiával, melynek hatása kép semlegesíti a sztatikus elektromosságot és a haj simább, lágyabb és fényesebb lesz.