BaByliss

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2016. október 17.

Ár:   21 990 Ft
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Világító nagyítós tükör (az arc és a nyaktökéletes megvilágításához)
  • Kétoldalas: normál tükör az egyik oldalon, 8x-os nagyítású a másikon
  • Forgatható keret (a kívánt nézet beállításához)
  • Halogén világítás 3 beállítási lehetőséggel (hideg, meleg és természetes fény)
  • Két db 20W izzóval
  • Csúszásgátlóval ellátott talp
  • Fényes króm bevonat
  • Átmérő: 20,5 cm
  • Hálózati működés
  • Be/Ki kapcsoló gomb

Miaaa29

2017. február 24.

Nagyon jó tükör, látom benne az egész fejem :)
Szerintem nem túl jó megoldás a kapcsolója, hamar tönkremehet, valamint már van a tükrön egy karc, fogalmam sincs hogyan, nagyon vigyázok rá plusz senki nem megy a közelébe sem rajtam kívül, valamint hamar felforrósodik...
Ettől eltekintve elégedett vagyok, szemöldökszedés is egy álom vele, mindent látok, mint ahogy sminkelésnél is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Nagyon jó tükör, látom benne az egész fejem :)

B.Enci

2016. december 27.

Karácsonyra kaptam ezt a csodát, és nagyon imádom :) meglepően nagy tükör, a kivitelezése nagyon profi, a szobám éke lett. A 3 intenzitás jó ötlet, a reggel 6-os sminkelés sem okoz gondot. Egyetlen hátránya, hogy nagyon hamar felforrósodik a keret, és így nehéz átforgatni egyik oldalról a másikra. Ennek ellenére teljesen megéri rá beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Pandácska

2013. november 25.

Fantasztikusan jó ez a tükör. A téli időszakban nagyon nagy segítség, szépen megvilágítja az arcot. Nem mellesleg hatalmas a tükör, tökéletesen látni lehet benne az egész arcot, hajat, nyakat, mindent. Imádom!!!! Nagyon masszív és stabil szerkezet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.