BaByliss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Hajformázók

• Sublim Touch simítólapok: Ultra-sima felület, egyenletes hőfok tartása, fokozottab védelem
  • Professzionális simítólapok 28x95 mm (félhosszú, hosszú hajhoz)
  • Simít és göndörít
  • Kerámia technológia
  • Azonnali felmelegedés
  • Állítható hőmérséklet: 5 fokozat (130°- 200°)
  • Wet&Dry: törülköző nedves és száraz hajon is használható
  • Biztonságos bordázott fogórész
  • Körbeforgó kábel
  • Automatikus kikapcsolás
  • BE/KI kapcsoló (LED)

orange01234

2013. december 27.

Ilyen hajvasalóm van, mert az előző hajvasalóm is wet and dry volt, csak még a régebbi típusból. Úgy éreztem, hogy ez nem vasalja ki annyira egyenesre a hajam, mint a másik, pedig ez nem volt olcsó termék
Ma már csak nagyon ritkán veszem elő, mert a vasalás eléggé roncsol, úgyhogy inkább natura keratinnal egyenesítem ki a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.