BaByliss

Ár:   23990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 23990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 23990 Ft

A BaByliss Beliss Multifunkciós forgófejes hajformázó felül múlja elvárásaidat, amelyet egy hajcsavaróval szemben támasztanál! Álom frizurát készíthetsz magadnak percek alatt, könnyedén, megspórolva a fodrásznál töltött időt és pénzt. A készülék 4 tartozéka mellett egy igényes tároló táskát is találsz, amellyel magaddal viheted, bárhová is mégy!

Ár: 23990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Csere is érdekel! Babyliss 776500 forgókefés hajformázó
Ár: 3000 Ft plusz szállítás , Eladó: Lierre
Állapot: kétszer használt, Helyszín: Budapest II. , fizetés: posta / foxpost. Pár napos átfutási idővel tudom küldeni.
marcsi1233

2018. február 20.

Nagyon megtetszett ez a hajformázó, nekem a sötétlila újabb verzió van meg, a törölközőszáraz göndör (nem hullámos!) hajamat felcsatolva nagyobb tincsenként végigmegyek rajta és a végén a hajam tövét is "megigazítom" egy kicsit vasalós fejével. A forgófeje szépen formáz, elég hamar megszoktam a használatát (néztem hozzá pár videót :D).
Nagyon tetszik, mert szép loknis lesz a hajam tőle, és kevésbé bántja a hajam, mint a hajvasaló. Hővédős hajolajat használok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Katie

2017. október 15.

Ajándékba kaptam egy ilyet. Először örültem neki, mert jó hosszú és nyílegyenes a hajam, gondoltam, tök jó, lesz mivel formázni. De aztán az első kipróbálás után rájöttem, hogy nekem ehhez nincs se kézügyességem, se türelmem (örülök, ha egy mezei lófarokba fel tudom kötni a hajamat), úgyhogy azóta egyáltalán nem használtam, csak porosodik itt a polcon. Egyébként nagyon jó termék, de inkább megválok tőle valaki olyan javára, aki jobban kihasználná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

rocknrose

2017. július 16.

Nekem is ő van meg, csak már a "felújított" verziója, sötétlila színben stb. Emagról rendeltem 18 ezer forintért körülbelül..kicsit sajnáltam rá ennyi pénzt, de úgy voltam vele, hogy megtérülő befektetés :P
Még csak kétszer használtam, egyelőre kisebb-nagyobb sikerrel :) Tetszik, mert utána puha lesz a hajam és állítólag kevésbé káros, mint ha megszárítanám, aztán kivasalnám.
Az első használatkor kisebb szívrohamot kaptam, azt hittem, hogy beleakadt teljesen a hajam. Rá kell(ett) éreznem erre az ide-oda forgó fejre :D
Adok neki most 4 csillagot, aztán ha belejövök a használatába, felpontozom :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Adok neki most 4 csillagot, aztán ha belejövök a használatába, felpontozom :P

Timcsi85

2015. augusztus 2.

Szerelem - nincs kétség. Mintha a fodrásztól jöttem volna, pedig a hajam nehezen kezelhető, felül lapos alul szétálló. Olyan igazi piramis forma, bármilyen fazont is kapjon :D Őszintén, én csupán a forgófejes funkciót használom, de azt már 2,5 éve. A kerámiás hajsimító sem rossz, de tőlem távol áll. A szűkítőfej jól használható, a normális kefefej, ami nem forog...nos, nálam az no way :D
Kb. 2 hónapos volt, amikor a nagy forgófejes használata során kattanást éreztem, a hőtől és a terheléstől sajnos eltört az egyik oldalon a tartó pöcök. Szerencsére sikerült megcsináltatni, azóta is fokozódik a szerelmünk. Egyetlen kivetnivalóm, hogy bár nem használom állandóan, havi 2-3 alkalommal, mégis a sörtéi a hőtől teljesen szétállnak, mégis... összességében így is végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

emcuscicus666

2015. május 26.

En sem tudnam elkepzelni az eletem nelkule. Tokeletes, egyenes, enyhen hullamos vagy gondor, dus es elettelteli haj keszitheto vele, hajmosassal balzsamozassal, pakolassa egyutt 40-50 perc alatt!
Mielott ezt a hajszaritot megvettem volna vasaltam a hajam, ami termeszetesen tonkretette a hajvegeket. Hajvasalas nelkul, szaritassal szenaboglya fejem volt, ha magatol szaradt meg, akkor gondor, amit utaltam, es utalok a mai napig, mert gyakran kocos, igenytelen hatasu a termeszetesen gondor haj. Soha sem ereztem ugy, hogy csinos frizuram lenne...
Hat ez a multte... Egy szimpla hetkoznap is lehet olyan, mintha fodrasztol jottem volna. Visszaadta a magabiztossagom, a komforterzetem, az eletkedvem, hogy a hajammal bibelodjek, es kiprobaljak ujabb frizurakat. Szepnek erzem magam, amikor hullamosra van szaritva a hajam, es kicsattan az egeszsegtol. Sokat koszonhetek ennek a kis szerkezetnek. Orok baratok leszunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Mietta

2014. november 30.

Meglepődtem, hogy még csak négyen értékelték. Lassan már 5 éve megvan az én drágaságom, ami nélkülözhetetlenné vált. Nagyon szeretem! A legjobb hajformázó, simító! Igaza van Necrának; hogy mindenkinek kell egy ilyen otthonra vagy akár csak kipróbálás szempontjából sem bánják meg. Aki ült már sok időt a fodrásznál hosszú hajával, ahogy próbálja körkefével szárítani, húzgálni, formát adni s látni az arcán, hogy a keze lassan kezd kiakadni az tudja otthon ezt magának az ember nem tudja végigcsinálni. Na ő a megoldás rá, ami nagyon lecsökkenti az időt s rövid idő alatt gyönyörű sérót lehet kreálni vele, mintha fodrásztól jöttél volna. Nekem nagyon szöszös kinézetűnek nézett ki a hajam, itt-ott hullám (se ilyen - se olyan) s ha megszárítottam egy szénakazalra hasonlított, nem szerettem sűrűn vasalgatni. De egy kedves fodrászlány ajánlotta, hogy otthon is könnyedén betudom szárítani, mint Ő egy körkefés hajszárítóval. Igaza lett s örülök, hogy akkor hallgattam rá a mai napig nyúzom még mindig megy, nincs semmi baja, bár azóta levágattam félhosszúra. Én vizesen vagy félnedvesen használom, a végeket ki és befele is szépen lehet szárítani s a hajtöveket is szépen meglehet vele emelni. Szép, egészséges kinézetű haj. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Én teljesen megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

Tittencs

2014. november 2.

Lassan ott tartok, hogy el sem tudnám képzelni nélküle az életem...de komolyan!!!:D Göndör széna boglya hatású hajam van. Az első egy két alkalommal mondhatni csalódtam benne DE aztán mikor végre ráéreztem az ízére csak ámultam és bámultam! Gyönyörű fényes puha és egészséges hajat varázsol! Egy megvalósult álom, azóta rájöttem, hogy szeretem a hajam:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

necra

2014. április 29.

Imádom!!! Valójában csak a forgófejet használom, de az minden pénzt megér. Az én hajam lelapuló, vékonyszálú, ráadásul utálom szárítani. Mindig azt kértem a fodrásztól, hogy olyanra vágja, amit nem kell szárítani. Ennek vége. A forgófejjel 5 perc alatt olyan frizurát varázsolok, mintha épp frissen jöttem volna a fodrásztól. Minden nőnek ilyet!!!!!!!! :D
Külön jó, hogy nem kell hozzá kefe, fésű, nem kell rácsavargatni a fejre, hanem csak odaérinted a hajadhoz és magának szépen felszedi. Arra kell csak vigyázni, hogy a száraz hajat hajlamos becsípni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

brigi.matyas

2014. április 28.

I M Á D O M!! A hajam egy szénakazal, sok van, vékony szálú, se nem göndör, se nem egyenes. Hajaz egy madárfészekre olyan mintha össze vissza lenne töredezve. A terhességet követően lett ennyire ilyen, kezelhetetlen. HA nem szárítom be, ami ennyi hajnál bő óra, vagy csavarom nagy csavarókra, ami szintén idő, aztán órákig cipelhetem a hatalmas burámat.... vagy összekötöm, mint mindig ez a legegyszerűbb.
És akkor megvettem ezt a csodát. Megvárom ameddig félszáraz a hajam, felcsavarja, fújja, kicsit áthúzkodom a hajamon és a végeredmény? "Fodrásznál voltál?" kérdezik, ahogy én kérdeztem anno a barátnőmet. Ennek ellenére sokáig vártam, mire elszántam magam és megvettem.
Icipici hátrány, hogy a rengeteg hajamat nagyon dúsítja, és bizonyos ponton túl ez már nem előnyös, ezért a tövénél a sokhajúsaknak csak óvatosan :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

DorinaTVD

2013. december 29.

Nagyon szeretem:)
Szuper kis cucc :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Nagyon szeretem:)
Szuper kis cucc :D