BaByliss

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2016. július 11.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Meleglevegős hajformázó, melynek kefés feje két irányba forog.

• 42mm kerámia forgófej, puha kefével
  • Ion technológia, amely megakadályozza a haj elektrosztatikus töltődését
  • Két hőfokozat, plusz egy hideg levegő funkció a frizura gyorsabb rögzítéséhez
  • Két forgófej sebességfokozat
  • Változtatható forgásirány
  • Védőtok a keféhez

Amea

2016. július 11.

Én sosem voltam ügyes frizurakészítésben (értsd: igazából egy kétbalkezes szerencsétlenség vagyok, füstölő körkefével és lefele görbülő szájjal) de ezzel gyerekjáték, még az ilyen fodrász antitálentumoknak is, mint én.
Az első esetlen ismerkedés után most már hihetetlenül kézreáll.
Megemeli a hajtöveket, formát ad a hajnak, meg a fodrászom se kap sikítófrászt, mert ezzel nagy biztonsággal nem égeti meg az ember lánya a tincseit, nem úgy, mint a fém körkefe + hajszárító kombóval vagy hajvasalóval. Megvan a samponreklámban a csaj, aki dobálja a loboncát? Na, olyan érzés. Szép fényes, rugalmas tincsek, el se hiszem, hogy ilyet itthon is lehet. Boldogság, szivárvány, unikornisok... meg az összes csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Az első esetlen ismerkedés után most már hihetetlenül kézreáll.