BaByliss

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szeszi009, Módosítva: 2021. február 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Arany-kerámia bevonat: Tökéletes hőeloszlást garantál a sütővas teljes felületén.
  • Ovális sütővas mérete: A sütővas átmérője 38 mm, hossza 180 mm. Ovális formája speciális hajformázást tesz lehetővé. A hosszított kialakítás miatt ideális hosszabb haj formázáshoz is.
  • 3 hőmérséklet: 160-180-200°C között állítható hőmérséklet, így minden hajtípushoz ideális.

Ár: 4900 , Eladó: Szeszi009
Állapot: 1-szer próbált,garanciás, Helyszín: Szeged, fizetés: posta/foxpost(vevőt terheli) vagy személyes