BaByliss

Ár:   29980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 29990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 29990 Ft

A BaByliss Curl Secret a világ első automata hajgöndörítője. Az Auto-Curl technológia sütés előtt a hajtincset egyenletesen felgöndöríti, majd a 8-12 másodperc után kiszedett hajtincs tökéletesen egyenletesen formázott lesz. Ionizáló hatásnak köszönhetően megszünteti a haj statikus elektromosságát és a hajat lágyabbá, selymesebbé teszi.

Ár: 29990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 9000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Újszerű , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes

Riky1018

2020. október 9.

Nagyon jó terméknek tűnt. Mindig is szerettem volna gyorsan göndör tincseket egyszerűen. De egy alkalommal sem bírta begöndöríteni vele a hajam. Nagyon kis tincseket képes bevenni a gép és az én hosszú hajammal igen időigényes művelet lett volna. De már az első pár tincset is igen nehezen "szippantotta be" és nehezen is szedtem ki belőle, pár szálat be is tépett. Én egy kedvezmény kapcsán szereztem be de így sem érte meg az árát. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Rozsa92

2020. június 24.

Olvasgatom itt a velemenyeket es mintha en irtam volna egyik masikat, az elso hasznalat utan.. Szerencsere tobbszor is nekifutottam es milyen jol tettem! :D
Az volt bennem, hogy ha mar ilyen draga kutyurol beszelunk, ilyen sz*r nem lehet.. Neztem videokat, hogy mikre kell figyelni a hasznalata soran (pl.ami nekem teljesen ujdonsag volt, hogy a “fekete bogyo”, vagyis az az oldal amelyik beszippantja a hajat, MIINDEN ESETBEN a fej fele kell, hogy nezzen).
Na, en aztan elotte tartottam mindenfele. :D
Azota viszont max 15 perc alatt elkeszulnek a masnap is tartos hullamaim. :)) A kedvenc hajformazo kutyum lett. ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Na, en aztan elotte tartottam mindenfele. :D

Fruzsika941210

2020. május 11.

Szörnyű annyira vágytam rá évekkel ezelőtt kaptam a ferjemtol mikor nagyon reklamoztak hat gyorsan le is passzoltam nagyon nagy csalódás volt számomra !Nagyon vékony tincseket vesz csak be a gep ha kicsit is vastagabb elakad és alig lehet ki tépni utánna láttam is ,hogy csomó tincsem megtorte .A hullámok is gagyik lettek vele ,kétszer probalkoztam mindkettőnél ugyanezeket tapasztaltam soha többet el is adtam .Maradok a kupvasnal az csoda de ez amilyen drága ... egy csillagot sem erdemel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

nikolet91

2018. március 21.

Semmivel sem gyorsabb begöndöríteni a hajam, mint egy egyszerű hajsütővassal és sajnos nem is tartósabb a végeredmény, mivel csak nagyon vékony tincseket tud kezelni, ha picit is vastagabb tincset próbáltam begöndöríteni, akkor beleakadt és alig tudtam kitépni a hajam belőle.. :( Mivel dús hajam van, így másfél óra volt a gép használata (egyes tincseket újra is kellett göndöríteni, mert nem adott szép végeredményt). Illetve szerintem a túl hosszú haj is ugyanilyen problémát jelent a készüléknek, azt sem képes kezelni és csak beleakadás lesz a vége. Nagyot csalódtam a készülékben..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

bokri28

2018. február 9.

Rendszeresen használom, meg vagyok vele elégedve. Akár hosszabb (vállig érő), akár rövidebb (fül alatti) hosszra használtam, remekül helytállt. Szuper, hogy állítható a göndörítés fokozata, így ezzel is lehetőség van különböző frizurát varázsolni. Fontos, hogy kellően vékony tincset fogjunk csak egyszerre össze, mert különben nem lesz szép a végeredmény, kicsit több haj esetén nekem mindig gubancos lesz a tincs vége. Szuper, hogy gyorsan lehet vele dolgozni, és nem fordulhat elő, hogy megégeti magát az ember. Tisztántartása is könnyű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

szlvfr

2017. október 10.

Még 2 éve kaptam karácsonyra. Tudni kell rólam, hogy béna vagyok mindenfajta haj-kreáláshoz, azért szerettem volna ilyet.
Nagyon szépen besüti a hajat, elég hamar. Sajnos történt egy kis baleset, valószínűleg túl nagy lehetett a tincs, de úgy beakadt, hogy sehogysem akart kijönni, kihúztam a hajsütőt az áramból, és le kellett vágnom a tincset, ami beakadt... a bennragadt hajat csak nagyjából tudtam kiszedni a készülékből, mert nem lehet szétszedni csak 4-féle csavarhúzóval, ami nyilván nem volt otthon..
Szóval azóta nem mertem használni, nem tudom, hogy fogom-e még..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Szóval azóta nem mertem használni, nem tudom, hogy fogom-e még..

AkInImOd

2017. július 18.

Az az igazság, hogy én borzasztóan kíváncsi voltam erre a termékre, és még amikor nem is volt színes hajam, már akkor mondogattam itthon, hogy ez mennyire király lehet. Aztán a családban nővéremnek volt először, majd mi is beszereztük még 2016 őszén. Nos, lehet én vártam túl sokat, de nem igazán nyerte el a tetszésemet.

Nagyon sokat számít valóban, hogy mekkora tincset (hossza-széle) választ le az ember. Velem volt, hogy nem is volt nagy a tincsem, mégis beleakadt a hajam elég durván, nem is egyszer - szerencsére mindig hamar, időben ki tudtam bányászni még beragadáskor is. Emiatt nekem nem is mindig gyors a használata, bár tény, hogy akár 20 perccel is hamarabb végzek ezzel a termékkel, mint egy hagyományos hajsütőkúppal vagy -vassal (amikkel általában egy óráig dolgozok, olyan sűrű hajam van). Másrészt nagyon nehéz nekem a termék ahhoz, hogy ezt tényleg precízen és szépen tartani lehessen. Néha amúgy van, hogy egy tincset gyönyörűen begöndöríti, a következőt pedig csak hullámosítja, és annak nem örülök, amikor ugyanazon a tincsen háromszor kell átmennem vele.

Az ugyanakkor nagyon tetszik benne, hogy állítható, melyik irányba süsse be a felcsavart hajat, és imádom a felváltott üzemmódot alkalmazni. Mégis inkább maradok a hagyományos sütőknél, ezt meg csak akkor használom, ha nincs sok időm és megfelel a göndörítése a hangulatomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

TundiPapp

2017. június 17.

Nagyon jo en imadom!
Konnyu es gyors a hasznalata.
Viszont 4 csillagot adok neki, mert tortent egy kis baleset, amit nem gondoltam volna, hogy megtortenhet.
Az egyik tincset megis behuzta kocosan , beakadt, se ki, se be, egette a tincset addig ameddig azt ki nem tudtam tepkedni.
Nyilvan az en hibam volt, de megis azt hittem, hogy nem tudja igy "bekapni" a hajtincset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Nagyon jo en imadom!
Konnyu es gyors a hasznalata.

Lutra

2017. március 29.

Szuper! A vastag szálú, derékig érő hajamat csak ezzel a módszerrel tudom tartósan göndöríteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Hopi

2017. február 4.

Párom anyukájának volt, nála próbáltam ki az (akkor még ) derékig erő, extra sűrű hajamon.
Gyönyörű és egységes hullámokat kaptam az alatt a potom másfél óra alatt, amíg elkészültem vele, mivel csak ujjnyi, vagy annál is vékonyabb tincseket képes kezelni egyszerre.
A frizurám majdnem két napig megmaradt tőle.
DE:
Párom anyukájának kettő is volt,az első két hónap után tönkrement (javíthatatlan) és azt hitte, hogy csak ő fogott ki rossz példányt. Mikor a második is néhány hónap alatt feladta a szolgálatot, akkor nem próbálkozott vele többet.
Hiába a gyönyörű végeredmény, ha maga a készülék hamar tönkremegy, ennyi pénzért azt várna az ember, hogy évekig bírja a strapát! Az eddigi vélemények alapján azonban meglepődve olvastam, hogy más nem panaszkodott ilyesmire, lehet, hogy a mieink hibásak voltak/valamit rosszul csináltunk. Örök rejtély marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

A frizurám majdnem két napig megmaradt tőle.
DE: