Best of Beauty 2019

BaByliss

Ár:   32 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2017. február 3.

Ár:   32 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A szabadalmaztatott Auto-Curl technológia sajátossága, hogy a hajtincset sütés előtt a készülék automatikusan loknivá formázza, így biztosítva az egyenletes hullámokat. Ionos funkciója megszünteti a haj statikus elektromosságát és segíti a haj szerkezetének helyreállítását.

Ár: 20000 , Eladó: zsofiab
Állapot: Nagyon-nagyon ritkán használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Vígszínháznál
megartron

2019. január 9.

Ha már az új hajszárítómról írtam, akkor erről is kell. Nekem nagyon bejött, hajvasalóval az istennek se tudnék hullámokat készíteni, tényleg nagyon béna vagyok :( Ez a kis szerkentyű megmentett, nem sűrűn használom, mert tudnivaló (?), hogy nem tesz jót a haj szerkezetének ha "erőszakkal" megváltoztatják a formáját, de amikor használom mindig nagyon tetszik.
Valóban nekem is volt 1-2 balesetem vele, az első volt a legrémisztőbb, de utána rájöttem, hogy kell használni és azóta nem történt ilyen.
Én is ajándékba kaptam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Én is ajándékba kaptam.:)

Fruzsika941210

2018. április 22.

Egy éve kaptam a páromtol ajándékba nagyon vágytam rá a reklámbol ítélve könnyűnek tűnt a kezelése na de nekem nagyon idő igényes ugyanis csak vékony tincseket lehet bele tenni másrészt nem lett igazán gondor inkább nagy hullámokat csinált és nem egyenletesen de inkább szerintem a kéz ugyessegem bena hozza .. azóta próbáltam megegyszer de nem nagyon jövünk ki jól így szerintem továbbra is lapul majd a fiókban :D úgy be tépte a hajam hogy már panikolni kezdtem hogy a konyhai ollóval kell kivágni .. hajvasaloval szoktam gondoriteni épp hohy 150 fokon így a 210 eléggé meg viselte a hajam nem nagyon jött be továbbra sem fogom használni pedig nagy reményeket fűztem hozza .nagyot csalódtam de megegyszer nem csak a termek hibaja az én benasagom is így 3csillag jár

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

ProbaBaba

2018. február 23.

Pár évvel ezelőtt a media marktban párommal kerestünk nekem valamilyen hajbizgentyűt (ezt kértem karácsonyra), nem volt konkrét elképzelésem, csak szerettem volna valamit, amivel tudom kicsit tuningolni a frizurámat. Egy hostess kislány megszólított minket és győzködött, hogy próbáljam ki ott helyben. Persze pont a legjobb embert választotta, mert ismertem a terméket reklámokból és kamunak gondoltam az egészet, főleg az én elég hosszú hajammal kapcsolatban. Nagyon ledöbbentem amikor megláttam gyönyörű göndör tincseket! Mondom ilyen nincs. Férjem már vette is le a polcról a bontatlan göndörítőt mondván: "Úgy se költesz fodrászra vagyonokat, akkor ezt most megérdemled." Használatáról annyit, hogy időt rászánva, türelmesen a használati útmutató szerint kell használni. Nekem is begyűrte párszor a hajamat, akkor szépen kihúztam a konnektorból és valahogy kicibáltam a hajamat.... ha párom otthon van akkor és ilyen van akkor meg ő bogozza ki a tincseket :D Ja! És iszonyú tuti kis göndör fürtöket csinál! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Kremrajongo

2018. január 31.

C1200E típust kaptam Karácsonyra. Egyenes, vastag szálú, hosszú, dús hajam van, bármivel próbáltam göndöríteni, másnapra kidobta, ezzel viszont napokig benne maradnak a loknik. Az elején egyszer-kétszer bekapta a hajam, pár hajszálat kitépett, de nagyobb kárt nem tett benne, pár alkalom után viszont bele lehet jönni a használatába. Nem vettem észre, hogy kárt tett volna a hajamba, nem kezdett el töredezni sem. Kisebb tincsekben érdemesebb csinálni, úgy sokkal göndörebb. Nagyon imádom a készüléket, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Maji

2018. január 18.

Karácsonyra kaptam. Először megnézegettem a használati utasítást, de kellett egy kis idő mire ráállt a kezem. Első alkalommal sikerült is rendesen bekapnia a hajamat, konkrétan szénné égette, rettenetesen megijedtem. Szerencsére sok hajam van, így nem olyan számottevő a veszteség, de nagyon nem örültem neki. Azóta túl vagyok már pár használaton és azt kell mondjam hogy szeretem :) Szép loknikat tudok varázsolni vele magamnak,melyek tartósak is. Mondjuk nekem a kúpvassal is megy a göndörítés, viszont ezzel a készülékkel nem gyorsabb számomra az elkészítése és úgy veszem észre jobban is szárítja a hajamat.:/ Ettől függetlenül szeretem használni, jó kis találmány :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

melike_0817

2017. április 30.

A C1100E darabhoz sikerült hozzájutnom nagyon jó áron, amely egy pár alkalommal használt, szinte új darab volt előző tulajdonostól, nagy szerencsémre :) Nekem alapvetően göndör a hajam, tehát a bele mesterségesen elkészített hullámokat képes napokig tartani, ha sikerül elkészíteni őket szépen-és ezzel volt nekem ezidáig problémám. Sokfajta csavarót kipróbáltam már, de egyik sem vált be úgy, hogy a végeredmény vállalható vagy tartós lett volna. Ez a kis masina azonban lehetővé teszi azt, hogy még az ügyetlenebbek is szép, göndör hajt csináljanak maguknak különösebb szakértelem nélkül, röpke fél óra alatt. Választható hőfokok és különböző tartósságú hullámok, nekem ez elég is. Kíváncsi lennék a legújabb verziójára is, a 2.0-ra, amelyhez a két különböző méretű, cserélhető fej garantálja, hogy közepes és nagy méretű loknit is képesek legyünk elkészíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

mimmike

2017. április 19.

A C1200E típust vásároltam meg (ebben választható a forgási irány), elképesztően jó áron. Régóta szemeztem a készülékkel, mert ugye mindig az kell, ami nincs. Esetemben ez a hullámos haj. Szögegyenes, lapuló séróm van. A hajcsavarók nem igazán segítenek ezen az állapoton, és az egész munkamenet olyan nagyon macerás, időigényes.
Vásárlás előtti dilemmám oka az volt, hogy nem nagyon hittem benne. De gondoltam, ha nem jön be, max. eladom. Hát dehogy adom! IMÁDOM!! :) Elképesztő fürtöket készít és rendkívül tartós. :) A használatát meg kell szokni, de könnyen elsajátítható a technikája. A végeredmény pedig döbbenet. Azt hozzá teszem, hogy nekem nem hosszú a hajam, kb. nyak középig érő bob, vékony szálú, szőkített. De kifejezetten alkalmas rövidebb frizurák elkészítésére is. Eddig nem tapasztaltam, hogy nagyon roncsolná a hajam, de ez majd úgyis csak tartós használat után derül ki. Eddig nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

bingus86

2017. március 22.

Karácsonyi ajándék volt,nagyon örültem neki:) Azóta csak egyre jobban szeretem. Nagyon hamar kész vele a hajam,mondjuk, viszonylag vastag tincseket veszek fel vele,úgyis jelez,ha már sok neki,nem kell aggódnom. Az én hajam annyira szögegyenes,hogy mindenféle szárítás nélkül is olyan egyenesre szárad,mint másnak a vasalás utáni állapot,de ezzel még így is következő hajmosásig tartó hullámokat tudok elérni. Remélem,hogy sokáig nem megy tönkre,bízom a márkában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Michelle

2017. március 4.

Egy hihetetlenül jó akcióban jutottam hozzá, azóta töretlenül rajongok érte. Még soha nem volt olyan cuccom, amivel gyors és tartós frizurát (vagy akár csak frizurát) tudtam volna készíteni magamnak, így aztán rengeteg pénzt szórtam el haszontalan ketyerékre. Ez az egyetlen, aminek egy fillérjét sem bántam meg. Elég gyorsan megtanultam használni, azóta ez a megmentőm, mivel még egy rohanós reggelen is viszonylag gyorsan rendbe tudom szedni vele a fejem. Ha kicsit igyekszem, 15 perc alatt vállalható lesz a vállig, néha kicsit tovább vagy épp addig sem érő hajam, és a végeredmény sokkal tartósabb, mint amit magamnak bármivel elértem korábban. Azzal, hogy a hullámok nem rúgják ki magukat pár óra alatt, sőt, az én igen makacs és öntörvényű hajamban még másnap, ha ügyes vagyok, akkor még harmadnap is megmaradnak, úgy érzem, a hajvégeimet is kevésbé veszi igénybe. Ha valakinek belefér a költségvetésébe, nagyon ajánlom, szerintem az egyik legjobb dolog, ami az állandó haj-bajban szenvedőkkel történhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

vivuss87

2017. március 2.

Nagyon szeretem, hátközépig érő viszonylag sok hajamat 35-40 perc alatt be tudom sütni vele. Szép egyenletes loknikat csinál, amiket én nem szoktam kifésülni, csak kicsit igazítok rajta. Göndörítéshez használandó hővédővel használom. Így tartósabb a frizura, sajnos az én hajam elég hamar kidobja a hullámokat, főleg ha párás az idő. De ezzel akár 3 napig is vállalható marad. Néha az én hajamat is bekapja, de ez csak gyakorlás kérdése, és mivel rögtön ki is old olyankor, így nem okoz gondot. Szerintem egy normál sütővashoz képest jóval drágább, az olcsóbb utánzatokat nem láttam, de nem is kockáztatnék. Lehet nélküle élni, de aki teheti és vágyik rá, annak én is ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.