BaByliss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doki, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

1. Gyors szárítás, energiatakarékos mód
  2. IonKerámi technológia
  3. Turbo funkció
  4. DC motor (+ 20% légfújás)
  5. Teljesítmény: 2200 W
  6. Energiafogyasztás: 1700 W
  7. Légfúvás: 85 km/h
  8. Sebesség /hőmérséklet fokozat: 6
  9. Extrák: hideglevegő fújás gomb, kivehető hátső szűrő, akasztógyűrű
  10. Kiegészítők: 10 mm keskeny szűkítő, diffúzor

buzavirag

2017. január 3.

Nagyon szeretem, már kb. 7 éve megvan! Semmi baja, eddig panaszom se lehet rá. Hosszú, dús hajamat hamar megszárítja, nem károsítja. Nem száll tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

AkInImOd

2016. augusztus 16.

Amikor még úszni jártam pár éve, kellett egy gyors és hatékony hajszárító, hogy a sűrű hajamat meg tudjam vele szárítani (meg a régi is bekrepált). Erre esett a választás, a termékleírásban is feltüntetett tulajdonságai miatt. Nagyon szeretem, hihetetlen gyorsan szárít, könnyű kezelni is. Nem száll tőle a hajam, a szűkítőjével és egy fésűvel még gyorsabban át tudom fújni szárazra a hajamat vele. A fokozatokat és a turbó, illetve a hideg fújást is nagyszerűen ki tudom használni. A göndörítő fejét még sosem használtam, de van egy olyan érzésem, hogy nemsokára az is tesztelésre kerül...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.