BaByliss

Ár:   11990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 11990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Ár:   11990 Ft
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 11990 Ft

Klasszikus 20 részes hajcsavarószett csipeszekkel, melegítő dobozban, modern formában. A szettben megtalálod a számodra optimális méretű hajcsavarókat, mivel különböző méretűeket tartalmaz, 8 nagy méretűt 32mm, 6 közepes 25mm és 6 kicsit 19mm.

Ár: 11990 Ft , Eladó: Alveolashop.com

kovacsagi0629

2018. március 26.

Ezer éve megvan, de inkább húgomnak adtam mert többet dolgoztam vele, mint ameddig a tincsek tartottak. Nekem nem jött be, maradok a hagyományos változatnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Mackólány

2014. december 7.

Nem tudom, velem van e a hiba, egy óra hosszáig nagyon szép, aztán kiugrik a hullám, volt-nincs :( most meg fogom próbálni hajrögzítő spray-vel, hajlakkal, meglátom milyen lesz, nagyon olcsón jutottam hozzá, úgyhogy nem nagy veszteség, de akkor is tartósabbra számítottam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Nyuszika21

2014. augusztus 26.

Anyukámnak nagyon bevált, de neki eleve hullámosabb hatású a haja, ezzel pedig napokig (!!!) szép loknis neki! Nekem egy fokkal kevésbé vált be, miután kiszedem a csavarókat gyönyörű, nagyon szép a végeredmény, de sajnos nem túl tartós...Annyira már rájöttem hogy nem szabad kifésülni és hogy a hajlakkra szükség van hozzá! Elég hosszú és sok hajam van, ez is közrejátszhat a dologban...De azért szeretem, mert ha nem is marad loknis, de a tartás megmarad, meg kis hullámok benne, szóval szoktam használni, Anyukámnak pedig tényleg nagyon jó! Azért a négy csillagot megérdemli tőlem/tőlünk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Adnilem

2014. január 28.

Mikor is vettem... valamikor a középsuli végén! :D Azóta is remekül szuperál pedig a hajmosások után 99%-ban ezt használom, hogy adjon szép tartást a hajamnak, mivel nálam a körkefés szárítás semmit sem ér.

A csavarókon régen még volt egy puha bársony bevonat és nem volt a gépen kikapcsoló gomb, csak be kellett dugni a konnektorba. A felfűtést a csavarókon elhelyezett indikátor mutatta. Úgy látom ezeken változtattak.

Nagyon szép lágy hullámokat lehet vele készíteni. Nem olyan, mintha besütöttem volna, hanem szépen megemeli a hajtövektől az egész frizurát. Szuper, hogy a hajamon van és lehet főzni, takarítani, öltözködni, közben meg készül a frizura. :) Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.