BaByliss

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Nagy sűrűségű, kerámia bevonatú professzionális hajsütővas, amellyel egyenesíteni és hullámosítani is lehetséges az oldalt elhelyezett, ívelt lapoknak köszönhetően.

• ON/OFF gomb, illetve alul záróretesz
  • Digitális LED kijelző
  • Kétféle fokozat: Protect (140°C, 160°C, 180°C és 200°C) és Intense (220°C és 235°C)
  • Gyors felmelegedés
  • A bekapcsolt állapot automatikusan 200°C-ra hevít külön beállítás nélkül is
  • Száraz és nedves hajon is használható

Ár: 6000 postán maradóval , Eladó: prettyfruity
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés átutalással, postán maradóra
Ár: 7500 , Eladó: justagirl
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, fizetés: személyes átvétel, foxpost automata +1500 Ft

kisbobitas

2021. január 25.

Remingtonról váltottam erre. Először kicsit fura volt, hogy annyira nem fekszenek egymásra a hajsimító lapok meg kicsit tépte a hajszálakat. Fél év alatt sikerült megszoknom és azt hiszem jobb, mint az előző hajvasalóm, pedig fele annyiba került. Szépen kivasalja a hajam, aránylag gyorsan is. Alacsony hőfokra gyorsan bemelegszik, magasabbnál kicsit várni kell.
A göndörítő részét csak pár tincsre próbáltam ki, hogy teszteljem. Nagyon szép hullámokat csinált, ráált az én béna kezemre.
Ennyi pénzért bővel jó ez a hajvasaló, remélem sokáig bírja majd, nem úgy mint az elődje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

Salanki16

2019. november 11.

Valóban nagyon szép lesz a végeredmény.
Szép hullámokat lehet vele készíteni, ha vasalásról van szó szép fényes lesz a haj.
Viszont nekem az egyetlen negatívum, hogy kissé húzza a hajamat.
Ezt leszámítva minden szempontból tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Valóban nagyon szép lesz a végeredmény.
Viszont nekem az egyetlen negatívum, hogy kissé húzza a hajamat.
Ezt leszámítva minden szempontból tökéletes :)

MrsBean

2018. október 19.

Ritkán van alkalmam használni, mert nem a sajátom, kölcsön kapom anyóstól, ha a sajátomat nincs kedvem cipelni
Ha ezt a vasalót használom, olyan selymes a hajam mint fodrász után. Egy kütyü sem hozta még ezt a hatást. Imádom
A göndörítő funkció is meglepően egyszerű volt nekem a sajátomhoz képest. Azzal bénázok, tépem, égetem a hajam, ez meg csak úgy siklik!
Szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Szuper

sarria

2018. április 10.

Nagyon könnyű a használata, mindkét funkciója remekül működik. Külön tetszik, hogy nem kell megvárni míg teljesen megszárad a hajam, kicsit nyirkosan is lehet használni, mégsem tesz kárt a hajban, persze hővédő használata így sem maradhat el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

AkInImOd

2016. szeptember 10.

Több fodrász is lapos vassal csinált gyönyörű loknikat a hajtincseimből, és ezt megirigyelvén bevásároltam egy ilyet. A barátnőm is profin használta magán egyenesítéshez és rajtam hullámosításhoz is... Az egyenesítő funkciója rendben van ( mily meglepő :D ), a hullámosítás... én még béna vagyok hozzá, gyakorolnom kell vele sokat, de erről nem a termék tehet. A ledlámpa villogással jelzi, ahogy felmelegszik a kívánt hőfokra, majd stabil fénnyel jelzi a szintet. Tényleg gyorsan felmelegszik. A záróretesz még fejlesztésre szorul, nem az igazi - könnyen kicsúszik a helyéről. Illetve a lapos vasaknál látványosabb a színkopás/fakítás: amikor a barátnőm elkészítette ezzel a hajamat, akkor láttam a tükörből, hogy néhány ponton fakított a tincs színén (ez nem ennek a terméknek a hibája, hanem minden lapos vasra jellemző, online pár videó ezzel külön foglalkozik is).
Szerintem rendben van, mint termék, de gyakorolni kell vele sokat, hogy szép legyen az eredmény.

Érdemes több elektronikai boltba is bemenni, hogy éppen hol "akciós": az Euronicsban 12000 forintért kóstálták, míg a Media Marktban 9999 forintért vásároltam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.