BaByliss

Ár:   21446 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 21446 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csucsu, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 21446 Ft

A BaByliss Ipro 230 Steam Gőzölős hajsimító betölti egyszerre a gőzölős és a sima hajsimító szerepét is. A kétfokozatú gőz funkció kiegyenlíti a hajszálakat, használata után a haj sima és puha lesz. Védelemről a Ceramic intense bevonat gondoskodik, amely megakadályozza az antisztatikus hatást az ionizációnak köszönhetően, továbbá csillogó és fényes hatást biztosít.

Ár: 21446 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 23990 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Vivus94

2020. május 12.

nagyon vágytam egy gőzölős hajvasalóra, ezt kaptam végül ajándékba. Nagyon csalódott vagyok miatta. A gőztartály töltése és kezelése még hagyján, de egyszerűen nem jó ez a termék. A régi sima remington hajvasalóm messze lekörözi. Nagyon nehéz egyenletes gőzt elérni vele, és ha sikerül se lesz szép egyenes tőle a hajam. Lehet, hogy kevésbé roncsolná a hajam, de ahányszor át kell vele menni egy tincsen, hogy kivasalja azt, már rég többet árt mint használ. Tépi a hajam akkor is, ha a fésűkánt funkcionáló fogakat nem használom. Ha használom, akkor is. Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

ZsanettLina

2020. május 10.

Nagy reményekkel vettem meg. Minden héten/2. héten vasalom a hajam a hajtövemnél, mert ha elfekszem, felkunkorodik és nagyon zavar. Azért vettem ezt a hajvasalót, hogy a lehető legminimálisabbra csökkentsem a károsodást. Nekem eleinte nem volt gondom, a gőzölő funkció is jól működött, szerettem. De fél éven belül egyszer csak elromlott a tartály és a gőzadagoló, majd néhány hónap múlva a hőfokszabályozó. Egy ennyire drága hajvasalótól jobbat várna az ember. :( Hosszútávú befektetésre terveztem, ezt elég gyorsan meghiúsította, ezért csak 3 csillag. Amíg működött, jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

AngyalRoka

2020. január 2.

Nagyon keményen fogok most fogalmazni, mert borzasztóan nagyot csalódtam.

Ez a termék konkrétan egy hulladék. Iszonyatosan drága, ehhez képest egyik funkcióját sem látja el normálisan. Először csak hajvasalóként próbáltam ki. Gondoltam kap egy esélyt, ha már ajándékba kaptam. Nézzük mit tud az ezer éves Remingtonomhoz képest. Nos semmit. A régi vasalóm, ütötten-kopottan sokkal jobban vasal, mint ez a vacak. Minimum 10x kellett végighúzzam egy tincsemen a legmagasabb hőfokon, hogy egyenesre varázsolja. Ez pedig azért a hajnak nem hiszem, hogy túlságosan jót tesz. Még az egykori 5000 Ft-os hajvasalóm is simán veri.
Maaajd... Akkor nézzük meg, hátha a gőzölő funkció. Az majd biztosan feloldja a hitetlen szívem. De az sem. Nem tudom, hogy aki azt írta, csodamasina, milyen erős marokkal rendelkezik, viszont én egyszerűen nem tudtam annyira összenyomni, hogy gőz jöjjön belőle. Amikor meg megpumpáltam, csak fröcskölt ide-oda.
Összességében véve, ha lehetne adni 0 csillagot, azt kapna.
Egyetlen szerencsém, hogy vissza lehetett vinni 3 napon belül, az árát pedig visszakaptuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Nagyon keményen fogok most fogalmazni, mert borzasztóan nagyot csalódtam.

Összességében véve, ha lehetne adni 0 csillagot, azt kapna.

kitty1991

2019. november 23.

Hatalmas csalódás :( Az első használatkor csak pislogtam, hogy milyen pici lyukon kell beletölteni a vizet... De nembaj, ha ez az ára a szép fényes puha hajnak hát eljátszok vele. Mindvégig csakis desztillált vízzel használtam, majd kb egy fél év múlva megadta magát a kis tartály.. Mindehol folyt ki belőle a víz, persze csak oda nem ment ahova kellene. Egyedül azért adok neki két csillagot, mert a tartály eltávolításával az alap funkcióját ellátja, tehát egy sima hajvasalóként lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

TimyeK

2019. október 12.

Update: 8 hónap alatt tönkrement. Nem gőzöl, csöpög, talán a kettes fokozaton produkál valamit. Ami érdekes, hogy elkezdte feltölteni a hajat, ahogy végigsimítjuk 1-1 tincsen. Nem tudom mennyit vonjak le, az elején nagyon tetszett, de ezeknek a készülékeknek tovább kellene szuperálni.

Tesómnak ugyanez van meg, többször kipróbáltam a hajamon és nagyon tetszett a hatása. Külön jó pont, hogy vannak ilyen simító fogai, amiket tetszőlegesen lehet beállítani. Én csak a nagy gőz funkción használtam, amitől nagyon puha és fényes lett a hajam. Szerintem nagyon tartós egyenességet lehet vele elérni és egyáltalán nem roncsolja a hajat. Látszik, hogy szebb a hajam állapota a használatával. Plusz pont, hogy ionos, amitől még fényesebb lesz a haj, ráadásul nem töltődik fel. Egyébként nem nehéz feltölteni, én fecskendővel szoktam, mivel desztillált vizet öltök bele a biztonság kevéért. Szerintem ár-érték arányban tök jó, tekintettel arra, hogy sok sima semmi extrát nem tudó hajvasaló még ennél többe is kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Rita25

2019. július 11.

Nagyon jól kivasalja a göndör hajam elégedett vagyok a termekkel.Kevésbé károsítja a hajam mint a sima hajvasalók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

danka1230

2018. november 3.

Nagy reményekkel rendeltem ezt a hajvasalót sajnos kár volt..
A hajam szép fényes de pl ha nyirkos az idő össze ragad a hajam a hajvasalótól.
A tartály kicsi nem is lenne gond ha nem akkor szívná a vizet használatakor amikor akarja.
Összességében nekem nem törik kevésbé a hajam tőle mint a sima imetec hajvasalómtól,pedig hővédőt is hasznàltam.
Szóval màr több mint fél éve használom de aki azért venné ,hogy ne törjön jobban a haja annak felesleges nem lesz sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nagy reményekkel rendeltem ezt a hajvasalót sajnos kár volt..
A hajam szép fényes de pl ha nyirkos az idő össze ragad a hajam a hajvasalótól.

VivienVandaa22

2018. augusztus 12.

Megvettem a MediaMark-ban 21.990ft-ért kipróbáltam itthon,raktam bele ionizalt vizet és argánolajat... de ahogy meg van oldva a tartálya katasztrófális... és csak ha izombol nyomod a vasalófejet akkor ad gőzt.. Vissza is vittem!!! Ha gőzölős hajvasalót keresel ne ezt válaszd.. Nagyon gagyi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Elizus

Korcsoport: >54
2018. július 28.

A legjobb hajvasaló a világon!!!!! Könnyű a használata, pillanatok alatt kivasalom vele a hajam, a beépített fésű még jobban rásegít a tökéletes eredményre. Végre nem szálkásodik a hajam, mint bármilyen előzőleg használt hajsimító esetében, ráadásul selmyessé és ragyogóvá teszi a hajam. Nem mellesleg tartós egyenességet eredményez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 28.

Dolorin

2018. február 9.

Ajándékba kaptam, mert az elődje már nem igazán azt a teljesítményt nyújtotta mint fénykorában. Ha magamnak vettem volna eszembe nem jutott volna gőzölős hajvasalót venni, mert a hajamat ahogy egy kis pára vagy víz éri göndörödik. Ennek ellenére pozitív csalódás a gőz funkciója. Szép fényes, puha hajam lesz tőle, bár ha nem használom a gőz funkciót nem lesz annyira selymes a hajam. Az állítható beépített bontókefe megkönnyíti az életem, hogy nem kell vasalás közben fésülni a hajam, de a kefe használat nélkül is szépen egyenesít. A hajam nem göndörödik vissza egész nap egyenes. Azt nem mondom, hogy két napig nem kell hajat vasalnom, de másnap csak korrigálnom kell. A víztartály feltöltése kicsit macera vagy én vagyok béna, de ezt orvosoltam azzal, hogy a gyógyszertárban vettem egy fecskendőt és ennek segítségével töltöm fel a tartályt. Sajnálom, hogy a gyártó nem adott hozzá eszközt, hogy azon/azokon a kis lyukakon fel tudja tölteni az ember a tartályt. A tartály nehéz feltöltése miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.