BaByliss

Ár:   14990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 14990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 14990 Ft

A BaByliss Pro Light BA6610E hajszárító professzionális AC motorral szerelt, amely 95 km/h légfúvási sebességre képes. A benne rejlő motor 2100W teljesítményt tud leadni, 6 különböző sebesség és hőmérséklet fokozaton. Az ionizáció miatt a haj dúsabb és fényesebb lesz, mind e mellett az ionizáció regeneráló hatású és megőrzi hajad nedvesség tartalmát. A hajszárító tartozékai között szerepel egy szűkítőfej, amely segít a haj simításakor és formázásakor. Eltávolítható szűrője miatt a tisztítást könnyen elvégezhető.

Ár: 14990 Ft , Eladó: Alveolashop.com