BaByliss

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5990 Ft

A BaByliss BAAS80E Meleglevegős forgófejes hajformázóval könnyebb és gyorsabb a hajcsavarás. A készülék 800W teljesítménnyel, két hőmérséklet fokozattal és két sebesség fokozattal rendelkezik. Tartozékai egy 20mm és egy 38mm átmérőjű hajformázókefe.

Ár: 5990 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 4000 , Eladó: Testhie
Állapot: Egyszer-ketszer probalt., Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Örs, Zugló, Blaha
Fruzsika941210

2018. május 6.

Annyira szeretem a hajam próbálom ápolni így már két havonta ha ki vasaltam de általában összekötve hordtam ilyen hülye hullámok vannak benne ha magától szárad ha szaritom meg oroszlanfej :D így gondoltam próba szerencse :) hat szerencse lett ezzel a csodával egyenesre tudom szárítani és nincs szükség hajvasalora :) meg se tudnék lenni már nélküle !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

tzsubaby

2016. április 11.

Szuper, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

Szuper, csak ajánlani tudom!

Hajnal_ka

2015. november 9.

Évek óta használom hetente kétszer. Azaz minden hajmosás után ezzel szárítom be a hajam, mivel a körkefével soha nem boldogultam. Az első ilyenem kb 5 évig bírta, aztán elfüstölt. Annyira hiányzott, hogy egy hetet sem bírtam nélküle, és vettem egy újat. Számomra csoda termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 9.