BaByliss

Ár:   13990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 13990 Ft

A BaByliss BAAS100E Meleg levegős forgófejes hajformázóval könnyedén és gyorsan göndörítheted, formázhatod hajadat. A készülék 1000W teljesítménnyel, három hőmérséklet fokozattal és három sebesség fokozattal rendelkezik. Tartozékai egy 20mm, 25mm és egy 38mm átmérőjű hajformázókefe.

Ár: 13990 Ft , Eladó: Alveolashop.com

panka71

2016. július 25.

Hosszú éveken át használtam. Kitűnő volument ad, szép formát lehet vele elérni. Az volt a baj, hogy egy idő után a kis tüskék elfekszenek, lelapulnak, és többé nem formáz az eszköz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

fanny homoly

2013. október 17.

Szerintem nagyon hasznos, ha van ilyened. Nekem rendszeresen ezzel van megcsinálva a hajam és nem töredezik, nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 17.