BaByliss

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

26 mm átmérőjű mini hajsütő vas, kicsi kivitele miatt kényelmes utazáshoz is, a nagyobb átmérőnek köszönhetően nagy loknikat kölcsönöz használójának.

• Kerámia bevonat
  • Automatikus hőmérsékletszabályozó rendszer
  • Ultra gyors felmelegedés (max. 180°C)
  • Működést jelző LED
  • Be/Ki kapcsoló gomb

Hoogie

2017. december 31.

Nagyon aranyos hogy ekkora méret de én nem csak a tincseim alsó végét szeretném begöndöríteni.Zavaró hogy volt hogy beleakadt a hajam abba a kis cuccba az alján, ahol befogja a hajat.Túl picike.Mondjuk rövid hajúaknak jó lehet.Én is inkább akkor tudtam használni, amikor rövid volt a hajam.De most hosszú és növesztem is és mivel nincs más hajgöndörítőm amivel ilyen eredményt érnék el (na meg amugy is csak olyan másik hajgöndörítő van ami vagy nem működik, vagy túl vékony a feje és ezért csak kis loknikat lehet vele készíteni illetve egy idő után leáll...). Szeretném eladni 3000 ft-ért én anno 4000-ért vettem bónuszos oldalon.Tetszik, de nem venném újra meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

agica10

2015. január 6.

neten vettem, ott, ahol épp a legolcsóbb volt. mivel elhagytam egy szállodában, még így is túl sokat fizettem érte. előnye, hogy kicsi, úgyhogy aki szeret kicsi táskával utazni, annak jó. de használni már nem annyira. én a lenövő fufrumhoz vettem, ami kicsivel az orrom alá ér már, és csak a hajvégeket akartam vele formázni. na, erre tökéletesen elég, de másra nem nagyon jó, pont a kicsi mérete miatt. a hajam megdicsérték, ráadásul fiúk, mégis inkább egy olyat fogok most venni, amivel alkalomadtán akár az egész hajamat tudom hullámosítani. rövidebb hajhoz azért még használható lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 6.

martinkitty

2014. december 26.

Hülyeség volt megvenni. Állig ér a hajam, de még ez is hosszú ehhez a hajsütővashoz. Ezt kinek tervezték? Pixihez? 26-os átmérővel?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.