BaByliss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. július 31.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Lábápolók

Komplett bőrkeményedés eltávolító eszköz

• Két, különböző intenzitású csiszolóhengerrel. Az intenzívebb, érdesebb henger hatékonyan távolítja el a bőrkeményedést, míg a finomabb kivitelű henger a precíz eldolgozásért és a puha bőrfelületért felelős.
  • Állítható sebesség, a kezelés fázisaihoz igazodva két sebesség választható.
  • Könnyű tisztán tartás és higiénia
  • Kipattintható és mosható csiszoló hengerek
  • Védőtok a készülék fejére
  • Ergonomikus markolat
  • Elemes kivitel, utazáskor is praktikus

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

midnitehoney

2018. november 29.

Akciósan vettem. Most használom harmadjára és azt hiszem, most jöttem rá, nekem hogy válik be. Totál száraz lábra használtam, porzott, ahogy csiszolta, ezért ruhástól a kádban álltam/ültem. Jó elem kell bele és nem kell nagyom rányomni a bőrre. Rászántam az időt, finom puha lett a lábam, sima, sehol egy repedés. Megtartom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

TimyeK

2018. július 28.

Anyukámnak vettem, nagyon szereti. Két csiszolóhenger van benne, egy puhább és egy erősebb. A puha hengerrel is nagyon szépen lehet dolgozni, eléggé erős az is. A durvábbat még nem próbálta, mert a nagyon vastag bőrkeményedését a gyengédebb is levitte. Amióta megvettem neki, mindig pihe-puha a lába, és mindig mondja, hogy mennyire jó érzés, hogy nem bőrkeményedéses. Én egyszer próbáltam, szépen leszedte a kis bőrkeményedésem, de úgy vettem észre, hogy óvatosan kell vele bánni, mert nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.