BaByliss

Ár:   39 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 1.

Ár:   39 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Prémium hajvasaló, a legmagasabb igények szolgálatában

• 28 x 120 mm-es simítólap, a nagyobb hajtömeg formázásához
  • Diamond Ceramic bevonat: a kerámia óvja a hajat, a gyémánt bevonat pedig hosszú élettartamot biztosít a simítólapnak
  • 15 másodperces, extrém gyors felmelegedési idő
  • 5-féle, digitálisan választható hőmérséklet szint (150/170/190/210/230°C)
  • Ion funkció, mely meggátolja, hogy szálljon a haj formázás után
  • Simító és göndörítő funkció, a lapok végére húzható hőálló szilikon sapkák segítségével biztonságos fogást érhetünk el
  • Hőálló alátét, mely egy mozdulattal elegáns táskává alakítható
  • Biztonságot jelentő automatikus kikapcsolás

melike_0817

2019. október 28.

Szuper kis hajvasaló, pont most jött velem haza a boltból. Én göndörítésre vettem, mert vasalásra Steampod-ot használok. Szépen, erőlködés nélkül siklik a haj a lapok között, amik össze is érnek, és nem nehéz maga a készülék sem. Nagyon örülök, hogy a végén helyet kapott a gumi sapka, így tényleg nyugodtan meg lehet fogni, könnyebb dolgozni vele. Az én hajam nehezen tartja a hullámokat, 170 fokon vasaltam és szép loknikat csinált (tartós nem volt éppen mert nem tűztem fel miután készen lettem, de ez nyilván nem a készülék hibája). Az is tény, hogy el kell sajátítani a megfelelő göndörítési technikát, mert hiába a jó minőségű készülék, önmagában kevés :) Érdemes szétnézni több helyen is árak tekintetében, mert 1-2 bolt kivételével mindenhol 39.000 forintért hirdették, én pedig szinte a feléért tudtam megvenni egy webáruházból. Összességében én elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

BiankaBici

2019. január 15.

Barátomtól kaptam karácsonyra, és imádom! Nagyon jó hajvasaló, teljesen egyenes marad a hajam hajmosástól-hajmosásig akkor is ha esetleg összefogom a hajam, vagy a fülem mögé tűröm például. Emellett selymes is lesz a hatása. Tényleg csodálatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Rita25

2018. október 14.

Tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Tökéletes

TimyeK

2018. július 2.

Boltban volt szerencsém kipróbálni. Gyönyörűen vasal, és meglepő, de szebben göndörít bármely hajsütővasnál. Nagyon szép, tartós loknikat készített nekem az eladóhölgy, és nekem is könnyen ment a használata. Lehet, hogy egyszer beruházok rá, mert nagyon tartós, fényes eredményt hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.