BaByliss

Ár:   45 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   45 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Prémium gőzölős hajvasaló, mely szalonhatást nyújt, minden nap.

Micro Steam gőz funkció: A gőz áramlása azonnali és folyamatos a bekapcsolást követő 10 percben. Az ultrahanggal porlasztott vízpára a forró simítólappal érintkezve azonnal gőzzé alakul, mely védőréteget képez a hajszál köré, így megóvja a haj szerkezetét. A Micro Steam gőz egyenletesebben képes eloszlani a teljes hajon és megfelelő egyensúlyt biztosít a mély hidratálás és a hatékony simítás között. A végeredmény selymesebb és rugalmasabb haj.

• Extra széles, 40 x 100 mm-es simítólap, a maximális hajtömeg formázásához
  • Eltávolítható bontókefe, mely egyenletesen oszlatja el a hajszálakat a simítólapon
  • Diamond Ceramic bevonat: a kerámia óvja a hajat, a gyémánt bevonat pedig hosszú élettartamot biztosít a simítólapnak
  • 15 másodperces, extrém gyors felmelegedési idő
  • 5-féle, digitálisan választható hőmérséklet szint (150/170/190/210/230°C)
  • Ion funkció: meggátolja, hogy szálljon a haj formázás után
  • Simító és göndörítő funkció: a lapok végére húzható hőálló szilikon sapkák segítségével biztonságos fogást érhetünk el. A külső palást 110°C-ra melegszik, így tartós hullámok előállítására kiválóan alkalmas
  • Hőálló alátét, mely egy mozdulattal elegáns táskává alakítható
  • Biztonságot jelentő automatikus kikapcsolás

kamelia

2021. február 28.

Lassan három hónapja használom, szóval úgy érzem megérett a véleményemre.

Először is, mindig szkeptikus voltam a gőzölős hajvasalókkal: "Gőz a hajra? Nemá!". Aztán 2020 december elején vágattam a fodrászommal a derékig érő hajamból egy long bobot és a végén kivasalta az új gőzölős hajvasalójával, amit akkoriban szerzett be. Engem ezzel meggyőzött, puha lett a hajam szóval akartam egyet itthonra.
Erre esett a választásom. Vékony szálú, hullámos hajam van, de minden nap egyenesre vasalom. Igen, minden nap. :) Sajnos mivel már az esti zuhanygőzben is összébb ugrik, muszáj. :)
Ezt 2-es fokozaton használom mindig és szerintem szuper. December óta a hajamból nem volt vágva és a végével nincs semmi baj, még nem igényli a vágást. Ergo, nem töri a hajam. A tartályban nem látszik, hogy meddig van, de én csak kiszedem és meg szoktam rázni, úgy hallom mennyi lötyög benne. Az egyik oldaláról a fésűt kiszedtem, csak azt az oldalit hagytam bent, amelyik a vasalótalpak közé érkezés előtt fésüli a hajamat, utána már szerintem fölösleges.
Tény, hogy meg kellett tanulni használni. A fésűbe néha beakad a hajam még a mai napig, de ebből nem csinálok problémát. Ez apróság azért cserébe, hogy a hajam fényes és puha tőle.
Szerencsére a csöpögést én nem tapasztaltam, az enyémmel minden rendben. Lassan, nem túlzott mennyiségben, de nyomja a gőzt. Vasal ahogy kell. Nem kívánok többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Lassan három hónapja használom, szóval úgy érzem megérett a véleményemre.

Szokemercedeszanna88

2021. február 28.

HOrsi11
Nekem is ugyanez a problémám a tartályból szószerint csöpög a víz.
Meg vettem két naprará vissza kellett vinnem kicserélték szó nélkül. Első használat patent volt a második használatnál ugyanaz lett a bajom csöpög a tartályból a víz és nem egyszerű szinten!!! Valakinek volt még ilyen problémája?
BaByliss ST46E Hajvasalóról van szó!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

HOrsi11
Nekem is ugyanez a problémám a tartályból szószerint csöpög a víz.
BaByliss ST46E Hajvasalóról van szó!!!

Piko888

2021. február 6.

Napi szinten vasalom a vékonyszálú hajam és szerettem volna egy gőzőlős verziót kipróbálni a kisebb mértékű roncsolódás érdekében. Tartósság nem volt szempont, mert a fodrásznál kipróbált steampodos egyenesítés is elillant másnapra, ennek fényében viszont az árát brutálisnak tartottam. A babyliss steam pure-t viszont nagyon jó akció keretében sikerült beszereznem. Én az alábbiakat tapasztaltam:
Negatívumok:
- a tartály gumi záró fedele nehezen felnyitható és a minőségéből ítélve félek, hogy hamar el fog szakadni
- a tartály alig átlátszó, nem látom mennyi víz fogyott belőle
- egy idő után használat közben csöpög belőle a víz, ezt másoknál is olvastam már, remélhetőleg nem gyári hiba
- főleg a fésűvel, de olykor anélkül is előfordul, hogy becsípi a hajam és kitép egy két szálat
- nehéz jól megfogni: vagy a hőmérséklet gombokat, vagy a tartály reteszelőgombját véletlenül lenyomom

Pozitívumok:
- sokkal fényesebb és simább a hajam utána és megszűnik a szálló, szénaboglya effektus - ez akkor is kitart, ha az egyenesség nem is
- nagyon gyorsan felmelegszik
- mivel a palást is melegszik, nagyon jól jönnek a végeire húzható gumi kupakok
- a legalacsonyabb hőfokon is abszolút hatékony

Meg nem bántam ugyan, főleg mivel jó áron jutottam hozzá, de sokkal minőségibb érzetű terméket vártam - azért nem két fillér. A hajvasalási folyamatot nekem nem rövidíti le, de ha valóban kevésbé roncsol, akkor nekem már jó befektetés volt.
A steampod jöhet, ha megnyerem a lottót :) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Negatívumok:
- a tartály alig átlátszó, nem látom mennyi víz fogyott belőle

Pozitívumok:
- nagyon gyorsan felmelegszik
- mivel a palást is melegszik, nagyon jól jönnek a végeire húzható gumi kupakok
- a legalacsonyabb hőfokon is abszolút hatékony

A steampod jöhet, ha megnyerem a lottót :) ;)

evciike

2020. október 2.

Vékonyszálú hajam van ami sajnos szeret töredezni. Magic Iron hajvasalóm volt előtte de azt utáltam hatalmas csalódás volt elégett a kerámián a gőz vagy épp a hajamon... folyamatosan csöpögött belőle a víz végül zárlatot is kapott egy nulla volt... De ezt egyszerűen imádom olyan szépen egyenletesen jön belőle a gőz hamar ki tudom vasalni vele a hajam legeslegjobb nem bántam meg hogy megvettem és másoknak is ajánlom. Elég csak hajmosás után kivasalni a hajam vele napokig szép marad. És jó puha is. Nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Naoto

2020. július 10.

Elég kalandosan indult a kapcsolatom vele, de végül révbe értünk... :D Először kezdődött a móka azzal, hogy nem tudtam leszedni a fésűket, aztán mire végül sikerült, szomorúan kellett konstatálnom, hogy a maximális hőfokon se csinál kb. semmit a hajammal (pedig vékonyszálú, és alapból is aránylag egyenes egy kevés hullámmal a végében). Nem értettem, hogy mire fel ez a sok jó vélemény, amikor a 8 éves hajvasalóm többet tud... Na jobban megnézve a dolgot kiderült, hogy az első két fokozaton konkrétan hideg maradt, és a maximálison is csak annyira fűtött fel, hogy még hozzá tudtam érni. Itt rájöttem, hogy ez nem lehet normális, úgyhogy kicseréltettem, és láss csodát, ez tényleg egy szuper hajvasaló!

A legalacsonyabb hőfokon gőzzel használva szögegyenesre vasalom vele a hajam, a kis fésűk itt sokat segítenek a szép eredmény elérésében. A hajam amúgy szeret olyan szénakazalosan kinézni még vasalás után is, na ezzel ez minimálisra csökken (nem mondom, hogy teljesen eltűnik, de fényévekkel jobb). Ez nekem már elég is ahhoz, hogy megkapja az 5 csillagot, mert már csomó mindent próbáltam rákenni hogy megszűnjön ez az állapot, de eddig semmi nem segített rajta.
A göndörítő funkciót is próbáltam (gőz nélkül), szép hullámokat csinál, sajnos nekem ezek nem tartósak, de őszintén szólva ezért nem pontozom le, mert az én hajamban csak a kúpvassal készült hullám marad benne (még ha fodrász csinálja, akkor is), és a kifejezetten erre vásárolt 32 mm-es hajsütővasamhoz képest még így is tartósabb volt.
Abszolút tudom ajánlani, akciósan 30 ezerért meg lehet kapni, ennyit szerintem megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

gspod

2020. július 4.

Nagy reményekkel vásároltam, de egyelőre nem felhőtlen az örömöm. Sajnos, ha gőzzel használom, se az egyenesítés, se a hullám nem marad meg :( Némi töredezést is fedeztem fel, pedig max közepes hőfokon használom, és hővédőzök is. Vékony szálú hajam van. Mit csinálok rosszul?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

bigdaybeauty

2020. május 11.

Vékonyszálú, szőkített hajam van, ami szárítás után "szöszös", látszódnak a rövidebb hajszálak. Sosem használtam hajvasalót korábban, göndörítőt is csak egy évben egyszer, mert féltem, hogy tönkreteszi a hajam, de a pozitív vélemények és a gőz funkció miatt mégis kiadtam érte a borsos árat. A legalacsonyabb hőfokon (170) is szépen kisimítja a hajam, ami tartósan úgy is marad. Jó nagyon a kialakítása, masszív, stramm, és a lekerekített oldal segít a göndörítésben. Személy szerint nem tartozom a hajvasalóval is göndöríteni tudók elit körébe, ezt tanulnom kell, de a forma mindenképpen segítségre van. Az árát sem bánom már, hosszútávú segítőm lesz, és megnyugtat a 36 hónap garancia is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Tica

2019. november 9.

Akció keretén belül sikerült megvennem, habár így is elég drága ez a termék. DE hihetetlenül hatékony. A hajamat hajmosás után csak egyszer vasalom ki, és napokig szög egyenes, még akkor is ha munka után itthon összefogom hajgumival. A hajam nem gubancolódik ha ki van engedve, nem úgy mint régen. Használata egyszerű. Hajvasalásnál a kivehető fésűcskék nagyon hasznosak. Egy dolog zavar benne, hogy olykor szivárog a víz a tartálynál.
Ha valaki akar egy hatékony hajvasalót, érdemes egy ilyen készülékre rászánni a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

ev3lin

2019. július 23.

Az ára miatt sokáig harc dúlt bennem, hogy merjek-e bele vágni és merjem-e megvásárolni. Közel egy évig szemeztem vele, véleményeket olvastam (amiből sajnos viszonylag kevés volt). Aztán tavasszal a Glamour Napok alkalmával kedvezményesen megvásároltam. Nem bántam meg! A hajam mindig is szárazabb végű volt, törött, enyhén hullámos....olyan semmilyen. :) Ritkán vasalom, mert próbálom óvni, de úgy döntöttem, hogy talán segíthet rajtam. Hihetetlen, milyen szög egyenes lesz a hajam egész napon át, puha és nem olyan száraz a vége. A fodrászomnál a drágább steampod-ot is próbáltam, nagy különbséget nem tapasztaltam. Most a Loreal Steampod krémeket tervezem megvásárolni hozzá. :) Ha Te is vacillálsz, vágj bele! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Babilona

2019. június 5.

Eddigi legjobb hajvasalom! Volt már ghd, steampod, de nekem ez vált be a legjobban. A hajam száraz, hullámos amolyan sehogy sem alló valami. Ritkán vasalom, mert figyelek a hajamra, de ha kiengedve szeretném hordani akkor mindenképpen átvasalom. Már csak a joico hajvasalóját szeretném letesztelni, mert nagyon kivácsi vagyok, hogy mit tudhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.