BaByliss

Ár:   79990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 79990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 79990 Ft

HPL® szabadalmazott technológia

• Tartós és biztonságos szőrtelenítés otthon
  • Klinikailag bizonyított eredmények: akár 82%-kal kevesebb szőrszál
  • Magas kompatibilitás: hatékonyság, 5 féle bőrtípusra (1)

Biztonságosabb

• Exkulív bőrszín érzékelő sensor
  • Alacsony fluence (5J/cm2) magas fokú bőrvédelem
  • Biztonsági rendszer a szemnek (felületi érzékelő + védőszemüveg)

Pontosabb

• Precíziós fej: 2cm2 biztonságos, hatékony és könnyen kezelhető az arcon és az érzékeny területeken (arc, felső ajak és áll)

Gyorsabb

• Széles kezelő fej: 4 cm2
  • Magas, ismétlődő pulzálás: minden villanás 3,5 sec alatt

Komplett

• Teljes kezelés, 1 kezelőfej (5000 villanás = 11 alkalom ½ láb + hónalj + bikini vonal) + 1 precíziós fej (1000 villanás)

Könnyebb

• Kompakt és könnyű
  • Fájdalom mentes minden testrészen

A módszert  már 15 éve tesztelték, a pulzáló fény szőrtelenítés azokat a nőket és  férfiakat célozza meg, akik meg szeretnének szabadulni a nem kívánt szőrszálaktól a test  bármely részén, mint -hónalj, kar, bikini, láb, hát és a törzs- , és mindezt hosszú időn keresztül. Használata biztonságos és fájdalommentes, a bőr sokáig sima és szép marad. Hatékonyságát és biztonságát klinikailag tesztelték. A Home Pulsed Light (HPL) egy szabadalmaztatott technológia, mely kifejezetten biztonságos otthoni használatra. A készülék fel van szerelve egy bőrszín detektorral, mely felismeri a bőrtípust, a kezelés során a megfelelő fokozatú fényerősséget használva. A szem védelmének érdekében tartozék a biztonsági szemüveg, illetve egy szenzor teljes kapcsolatot biztosít a kezelőablak és a kezelt terület között, elkerülve a nem kívánt villanásokat. A készülék fel van szerelve egy extra széles kezelő fejjel, és egy ultra gyors vakuval. Nincs szükség a készülék újratöltésére a használat során: 40 perc kezelés elegendő mindkét lábra, és mindössze néhány perc alatt lehet végezni a hónalj területtel.Kompakt és ergonomikus. A Homelight készüléket úgy tervezték, hogy egyszerűen használható legyen, könnyű a súlya is, így a kezelés sokkal kényelmesebbé válik. Nagyon higiénikus, könnyű feltölteni.

Ár: 79990 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Krildy

2013. július 12.

Szia Barbi!

Én most tesztelem hónaljon és bikinivonalon. 2x csináltam eddig két hetente és foltokban nő vissza a szőr azokon a területeken, ahol kezeltem. Azt mondják 10-11 kezelés kell a tartós eredmény eléréséhez. Ha megvagyok a 10 alkalommal, akkor majd jövök és beszámolok az eredményről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 12.

Szia Barbi!