BaByliss

Ár:   16576 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 16576 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csucsu, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 16576 Ft

A BaByliss Easy Waves C260E hullámvas ellentétben a normál megszokott hajsütő vasakhoz képest gyorsabb hajformázást tesz lehetővé speciális henger kialakításának köszönhetően. A hengerek titánium-kerámia bevonatúak, a bennük elhelyezkedő fűtőszál pedig kerámia, a minőségi anyagfelhasználásnak köszönhetően tovább élvezhetjük velük a könnyű hajformázást. A készülék 3 hő fokozatra képes, ezt maximum 200 C°-on tudjuk kihasználni. A kényelmesebb használat érdekében forgó elektromos tápkábellel látták el.

Ár: 16576 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

mafalda

2019. április 21.

Akkor használom, ha épp simítás helyett a természetes kesze kusza hajamat göndören szeretném viselni. Ami kb egy évben egyszer fordul elő, sajnos a hajam természete miatt...
Így bár a termék kiváló és imádom a márkát nem lett a kedvencem. Ha simított hajamon használom kb mint a kreppelő apró göndör tincseket kreál, kár h nem tudok vele nagyobb hullámokat készíteni, aztán lehet én bénázom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Anett1116

2018. november 18.

A hajam ilyen össze-vissza hullámos. Hajmosás utan inkább nevezhető oroszlán sörénynek 😁 tehát valamit mindig csinálnom "kell" vele. (Hajvasalás, göndörítés vagy hullámosítás). Ha az utóbbira esik a választás akkor használom ezt a kis csodát! Féltem,hogy sok idő lesz vele megcsinálni,de egy perccel sem több,mint a hajvasalás. :) A használatában semmi nehézség nincs!! Tehát,ha hercegnős hullámokra vágysz,akkor ezt használd 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Fruzsika941210

2018. április 22.

Már egy éve szemezgettem a pro valtozataval de sokalltam az arat így ennél maradtam :) nem bántam meg egész olcsón jutottam hozza és Uristen :D 3x használtam eddig de csak mert figyelek a hajamra legszívesebben örökké így hordanam :) úgy érzem magam mint egy sello utána különleges hullámokat csinál egyszerűen imádom köszönöm Babyliss 🙏🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.