Babylove

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaszitamas, Módosítva: 2020. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Pelenkakiütés elleni krém bio Körömvirág Kivonattal

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

lobszter

2020. május 13.

A gyerekem babakorában kezdtük el használni popsikrémnek, annak is kitűnő volt, de közben a gyerek megnőtt, a krém viszont maradt, már nem is tudom hány tubussal elfogyasztottunk, ugyanis nagyon sokmindenre jó. Télen kipirosodott orr alá, extrém száraz kézfejre, hajfestés előtt bekenni a hajtövet hogy ne fogja be a festék, sebgyógyításra, horzsolásra...mindig kell hogy legyen itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

Ivy1986

2019. december 27.

Nagyon jó kis testes krém. Igazából összetevő miatt vettem meg. Ér annyit mint bármelyik márkásabb társa. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Joaninha

2019. január 9.

Hasonlóan jó és sok szempontból szerethető krém, mint az Alterra Baby testvére. A mindennapokban ezt a 2 krémet használjuk, éppen melyik boltba megyünk bevásárolni. Ha nagy a baj pl. fogzás idején, akkor viszont nekünk csak a Sudo segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Klaudia

2018. december 21.

Szerintem a legjobb ár-érték arányú cink-oxidos krém. Ráadásul az INCI elején van a hatóanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Tündérvirág

2018. szeptember 24.

Szuper termék! Szuper illat! Az állaga jó sűrű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Szuper termék! Szuper illat! Az állaga jó sűrű.

cattitude

2018. május 13.

irritációra, gyógyuló sebekre vettem, nekem bevált. az állaga szörnyen zsíros, sűrű, nehezen szívódik fel, érdemes éjszakára kenni inkább és ha úgy van, letakarni, hajlamos az ágyneműt is összekenni. gyorsan helyrehozza a sérült bőrfelületeket, az ára meg nagyon jó.

update: rekordgyorsasággal helyrehozott a tenyeremen egy ronda horzsolást, tényleg csak ajánlani tudom gyógyuló sebekre (akár pattanások maradványaira is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

hamamelis

2018. április 11.

Nagyon jó krém, hamar meggyógyul a gyerekem néha kisebesedett popsija, erre a célra jobban bevált sok hasonló krémnél (Sudo, Neogranormon) Az illata emlékeztet valamire, valami jó emlék jön elő, nem tudom, talán egy régi popsikrém illatára, emiatt külön öröm használni. Finom, gyógynövényes illat. Sűrű, de pont emiatt meg is lehet vele előzni azt, hogy kimarja a pelenka alatt a bőrt a pisi vagy a kaki. Bár erre én egy saját keverésű, még sűrűbb, szinte kemény krémet használok, ami a legjobb, ezt pedig gyógyításra, hámképzésre. Kis kiszerelés is kapható, azt hordom az úti pelenkázó szettben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Lillababa

2017. június 15.

Megfázásos időszakban használjuk sebess orra, tökéletesen megfelel ennek a célnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Banszky

2017. március 17.

Olcsó alternatívát kerestem a Weleda Calendula popsikrémre,olyat ami nem hámképző. A hatásával nem is lenne semmi gondom,teljesen megfelelt mondjuk egy erősebb fogzás alkalmával azért kellett a Sudo és társai... Na de az állaga!? Olyan kemény,hogy kenhetetlen. Ha nagyon vizes marad a popsija akkor meg csak csúszkál rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

HRenata

2016. május 13.

Kedvenc popsikrémünk. Nagyon ritkán fordult elő piros popsi a nagyobb gyerkőcnél is és most a kicsinél se jellemző, de ha mégis akkor másnapra helyre teszi. Szeretem az állagát, jól kenhető. Használjuk egyéb testrészeken is, melegkiütésre, nyál miatt piros arcocskára, ezekre is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Magnesium Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.