Babylove

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pirosmogyoros, Módosítva: 2020. február 21.

Kategória:   Testápolók

A terhesség alatti, kiszáradásra hajlamos bőrt gyengéden ápolja és puhává varázsolja, miközben a terhességi csíkok kialakulását csökkenti. A természetes olíva- és mandulaolaj támogatja a bőr védekezőképességét is.

Nixe

2020. június 4.

Extrém száraz a bőröm és ez az olaj valami csoda. A BioOil termékkel kezdtem a pocakápolást, de nekem az nem elég tápláló, így megvettem ezt a terméket. Nagyon szeretem, szépen ápol, hidratál. Estére ezt, nappalra a Mamaglück mályvás krémet használom, tökéletes kombináció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol