Babylove

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pirosmogyoros, Módosítva: 2020. február 21.

Kategória:   Testápolók

A terhesség alatti, kiszáradásra hajlamos bőrt gyengéden ápolja és puhává varázsolja, miközben a terhességi csíkok kialakulását csökkenti. A természetes olíva- és mandulaolaj támogatja a bőr védekezőképességét is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

K.Szilvi0703

2021. július 25.

Terhességem alatt végig ezt az olajat használtam és a nagyon száraz érzékeny bőröm ápolta, nem lett stria rajta. Egy negatívuma, hogy felkenés után csípte a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 25.

Gina1031

2021. július 3.

Az esti zuhanyzás után nedves bőrre kenem. A dekoltázsom sokkal kevésbé "gyűrött" reggelre, ha használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

lolkabolka

2021. február 1.

Na, de ebben a termékben hol van a mandula olaj? -költői kérdés... Így elég kiábrándító, hogy a leírás és az összetevőlista nem egyezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

asbothb

2021. február 1.

Ezt használom a terhességem felétől kb, most töltöm a 40. hetet és eddig egy szem striám sincs. Persze lehet, hogy főként genetika, de mindenesetre éjszakára nagyon jónak tartom. Ha esetleg napközben mégis kicsit feszülne a bőröm, akkor sima testápolóval elég rásegítenem. Már új csomagolása van, egy kicsit az illata is változott, nekem jobban is tetszik, kevésbé érzem tolakodónak. Összességében ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

bsz

2020. november 26.

Télen nagyon száraz a bőröm, ez az olaj tökeletesen ápolja és puhává varázsolta a bőröm. Zuhanyzás után szoktam használni napi 1x,eddig hatásos és nem keletkeztek csíkjaim. Könnyen beszívódik,nem hagy maga után kellemetlen érzést. Az ára szerintem nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Nixe

2020. június 4.

Extrém száraz a bőröm és ez az olaj valami csoda. A BioOil termékkel kezdtem a pocakápolást, de nekem az nem elég tápláló, így megvettem ezt a terméket. Nagyon szeretem, szépen ápol, hidratál. Estére ezt, nappalra a Mamaglück mályvás krémet használom, tökéletes kombináció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol