Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hpanna, Módosítva: 2012. január 14.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb

A puha, de nagy szakítószilárdságú nedves törlőkendő a kamillakivonatnak és a jojobaolajnak köszönhetően nyugtatja a baba bőrét.

Odri

2018. szeptember 25.

Amikor a kisfiam baba volt, ezt a törlőkendőt használtam, és most a kislányomnak is ezt veszem. Egyrészt nem hideg és nedves, amit utáltak a gyerekeim, másrészt szuperül ápolja a bőrt. Az illata is isteni, igazi babaillat. A baba arcát is át szoktam törölni néha vele. Nem is tudom hányszor vettem már, nagyon jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

BeataK

2017. szeptember 22.

Ajándélba kaptuk, eleinte nem is használtam, mert utálom az olajos dolgokat, ráadásul pelenkázás után is alaposan kezet kell mosni.
De mikor Babukámnak makacs pelenkakiütése lett, egyik krém sem használt, a többi törlőkendőtől meg nyekergett, csípte a popsiját, ezért kínomban kipróbáltam ezt. Nem csak hogy kíméletesen tisztított, de 2 nap alatt látványosan rendbehozta a popsiját. Amire ki lett találva, arra tökéletes. Nekem macera használni, de a gyereknek nagyon jó, úgyhogy újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

tomkogy

2017. január 2.

Nagyon jó ötletnek tűnt a DM-ben arctisztításhoz nedves törlőkendő helyett az olajos. Sajnos erre a célra alkalmatlan. Nem tisztít olyan mértékben, mint a nedves kendők, illetve nincs az a frissítő érzés sem, amit most kezdtem el igazán hiányolni, amikor az olajos kendők használatánál hiányzott. Amikor törölgetem az arcom ezzel a kendővel, olyan érzés valóban, mintha száraz lenne (többen szóvá tették előttem). De nem, bőségesen olajozott. Mivel nem arctisztításra készült, nem túl korrekt lepontozni, viszont sokan emiatt használjuk, és véleményezzük ezeket a kendőket, és mégiscsak a Krémmánián vagyunk, ahol a kozmetikumoké a főszerep, tehát eszerint adom a csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

marcellveno2

2016. szeptember 26.

Az mennyire normális hogy a most kibontott csomagot szinte száraznak érzem? Nedvesnek nem nedves, kicsit olajos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Hajni1980

2016. augusztus 12.

Én nem is tudtam, hogy létezik ilyen olajos törlőkendő (pedig az első gyerek már nagycsoportos). Véletlenül kaptam a második baba születése után. Először azt hitte a férjem, hogy ki van száradva az egész csomag, nem ehhez voltunk hozzászokva. De remek, kiváló lesz! Nem hideg az érzete, mint a másikfajta törlőkendőnek, nem is fogja csípni a baba popsiját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

lujzi

2015. február 9.

sajnos túl olajos ez a kendő, ezért nem túl kellemes a használata. ennek tudom be azt is, hogy a lapok gyakran összeragadnak hosszú láncba, ami pelusozásnál nem túl kellemes (nem feltétlenül tud az ember olyankor két kézzel nyúlni a kendő után).

update: hozzátáplált babára éppen, hogy nagyon jól jött az, hogy picit olajosabb a kendő. nagyon megszerettük ezt is, akárcsak a fehér csomagolású tesóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

PetraRéka

2014. október 10.

Jó minőségű de nem olcsó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Jó minőségű de nem olcsó termék.

GI85

2014. március 28.

Hát ez nem jött be. Véletlenül vettük meg, de nem szerettük meg. Elhasználtuk, de már nagyon odafigyelünk, ha babylove-os törlőkendőt veszünk. Számomra borzalmas olajos kendővel törölni a babapopsit. Bár biztos ápol, csak nagyon kellemetlen érzés ezt fogdosni és törölgetni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

csokikrém

2014. február 17.

A hagyományos babylove törlő kikezdte a babám popóját, emiatt próbaként beszereztem egy csomaggal. Nem jött be, hiába az olaj, kidörzsölte a kicsi bőrét. Az arcomat nem törölgetném vele, mivel az alapból zsíros. Ebből nem lesz utánpótlás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

StrawberryCheescake

2013. november 3.

Saját magamra használom nedves törlő helyett, valamint szemfesték eltűntetésre. Nagyon jót tesz a bőrömnek. Szuper kendő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0