Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolók

Speciálisan érzékeny, allergiára hajlamos bőrre használható babaolaj. Parfüm-, színezék-, tartósítószer-, paraffinolaj-mentes és glutén nélkül. Gyengéden ápol és megvédi a baba bőrét a kiszáradástól.

Enca

2015. január 9.

A gyerekeken használtam, nagyon-nagyon jó volt, mindnmentes. Miután megnőttek, maradt, mert nagyon jól használható gyantázás utan, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

perectigris

2014. november 23.

Elsőre nagyon tetszett ez a termék, az állaga szuper, más olajokhoz képest könnyen beszívódik, és a testápoló hatása is elég jó.
DE : pár napig elkövettem azt a hibát, hogy reggel bekenegettem magam vele, és nem sokkal később felöltöztem, ennek hatására a ruháim egy idő után valami iszonyatosan büdösek lettek tőle, és mosás után sem sikerült egyelőre megszabadulnom a szagtól. Ha csak közelről szagolgatva érezném, még el is tekintenék ettől, de elég felvennem egy áldozatul esett nadrágomat és folyamatosan érzem, olyan, mintha valami rovarirtóban áztattam volna :((
5 csillagot adnék, de mivel az okozott kár nagyobb, mint a pozitív hatása, le kell pontoznom :( Az itteni véleményeket olvasgatva megpróbálom majd valahogy máshogy hasznosítani, mert a hatása és az összetevői tényleg szuperek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

angeltear

2014. július 4.

Ez egy nagyon jó kis cucc! Legújabban ráálltam ezekre a baba testápolókra, az előző nagyon nem jött be, de ezt imádom! Nem használtam még testápoló olajat, kissé fura volt először de már megszoktam. Így a nyári melegben tökéletes, nem kell órákat várnom, hogy beszívódjon, nem irritál, a bőröm viszont olyan szinten puha lett, hogy nem hittem el! :D Az összetevők szépek, nálam is biztos helye van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

PAncsi79

2014. május 22.

Testápolásra használom és nagyon bevált!
Tetszenek a szép, tiszta összetevői, nagyon örülök, hogy nincs benne semmilyen mesterséges illatanyag, szerintem azokra semmi szükség (nem a testápolás során akarom megillatosítani magam).
A régebben száraz bőröm ma már puha és bársonyos akkor is, ha épp lusta voltam krémezni/olajozni, köszönhetően ennek és a Körperlotion társának :)
Szuper termék, örök helye lesz a fürdőszobámban! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Testápolásra használom és nagyon bevált!
Szuper termék, örök helye lesz a fürdőszobámban! :)

bnezsu

2014. április 26.

Most már viszonylag régóta használjuk. Végre egy olaj ami szép összetevőkkel készült (és végre nem kőolaj származékból készült)! Mi minden este a gyerek fürdővízébe tesszük és mellé Babylove Ultraszenzitív Babafürdetőt használjuk, majd Babylove Ultra Sensitive Körperlotion-al krémezzük. :) Atópiás baba anyukája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Ellie

2014. február 8.

Hosszú keresgélések - összehasonlítgatások után számomra úgy tűnik, ez a legjobb összetevőjű és legmegfizethetőbb babaolaj. Bár én magam 'csak' smink leszedésére és testápolásra használom, ezt azért jó tudni. :) Nekem jól eltávolítja a sminket, illetve a bőröm is szereti, egész testre szoktam kenni és jól beszívódik. Aki az illatával kapcsolatban reklamál, annak azt tudom mondani, azért olyan, amilyen, mert nincsen benne semmilyen mesterséges illatanyag. Ennek inkább örülni kellene mint zsörtölődni, hiszen eredetileg ez egy babáknak kifejlesztett termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

ljudith78

2013. május 4.

Az eddig használt kétfázisú lemosóm helyett szerettem volna egy olcsóbb alternatívát, erre a babaolajra esett a választásom, vizes vattakorongra csepegtetve használtam. Ezt követően kb. 10 perccel olyan szinten égett és bevörösödött a szemem környéke, hogy csak lestem. Mostanáig még nem vettem észre, hogy különösebben érzékeny lenne a bőröm (egy apró területet leszámítva az arcomon), és nagyon furcsállom, hogy éppen ettől a babaolajtól meg igen...Nem nagyon tudom hová tenni a történteket, mindenesetre még egy esélyt adok majd neki. Nem is húznám le, biztosan nem a termékkel van a gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

kinguci.19920911

2013. április 2.

Oltári büdi,de smink lemosásra megmarad..így -1 pont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 2.

Oltári büdi,de smink lemosásra megmarad..így -1 pont!

eo

2013. március 26.

2013. március 2.
Szeretem a babaolajokat, előtte a sokak által leszólt Johnson's babaolaját használtam, összetevők ide vagy oda, szerettem és bevált. Na de gondoltam kipróbálok valami újat, a vélemények meggyőztek, így került hozzám ez a termék. Én kifejezetten egész testes bőrápolásra vettem, általában bármilyen testápoló után hamar újra kiszárad a bőröm, az olajok tovább tartanak. Ez egy kifejezetten vizes típusú olaj, de kellemes a használata, tovább marad hidratált tőle a bőröm. Testápolóval keverve pedig hamarabb beszívódik, mégis jól hidratál. Itteni vélemények hatására próbáltam ki sminklemosásra is, annak se rossz, kifejezetten kellemes, hogy egyáltalán nem csíp, de nekem azért meg kellett vele küzdenem, hogy szépen levigye a sminket, pedig nem használok vízállót. A sminklemosó tejem azért egyszerűbben megoldja a dolgot. Mindenesetre ez azért elég multifunkcionális termék, remek áron, én elégedett vagyok.

Update: Túl vagyok az első flakon elfogyasztásán és már be is szereztem egy újabbal. Néhány dolog letisztult a termékkel kapocslatban, néhány dolgon változtattam és most a következő a helyzet: ahhoz gyorsan fogy, hogy minden fürdés után kizárólag ezt használjam egész testes hidratálásra, így visszatértem a testápolózáshoz, és az extra száraz részeknél keverek a babaolajból is bőségesen. Illetve sikerült sminklemosáshoz is beépíteni a rutinomba, bár még mindig kísérletezgetek az arányokkal, szerintem a vattán valami olyasmi lesz az ideális nekem, hogy 30% víz-70% babaolaj. A lényeg, hogy azt vettem észre, hogy mostanság szívesebben nyúlok sminklemosáskor utána, mint a sminklemosó tejért, mert bár talán kicsit több idő és dörzsölés (azt vettem észre, hogy az olaj inkább leszedi, a sminklemosó tejem pedig kicsit talán feloldja a sminket), mire lejön, mégis kényelmes, azt pedig nagyon élvezem, hogy egyáltalán nem csíp. Elég hatékony is, bár picit ebben is jobban teljesít a sminklemosóm, de arányaiban igen jó. Azért kizárólag őt nem használnám sminklemosásra, egyértelmű, hogy tartok mellé a tejből is, de nagyon szép.
Nagy pozitívum az ára is a szép összetevők mellett, bár szívesen kipróbálnék másfajta babaolajat is, de aztán meglátom ezt az árat és rájövök, hogy nem.
Igazából multifunkcionális kenceként tartva a legideálisabb szerintem, van nála jobb sminklemosó, testápoló is bizonyára, stb., viszont igazán sokoldalúan használható, remek kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

2013. március 2.

Lisette

2013. január 13.

Az itteni vélemények hatására vettem, és nem bántam meg. :) A fényvédő eltávolításához kerestem olajos lemosót, és ide jutottam. Olcsó, nagyon szép összetevők. A használata után pedig úgyis használok arclemosó gélt, így olajos végeredmény sem marad. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.