Babylove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VaMiri, Módosítva: 2020. november 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ápoló babaolaj parfümmentes, így ideális a száraz, érzékeny és allergiára hajlamos bababőr gyengéd tisztítására és masszírozására. Természetes olajokat tartalmazó 3in1 ápoló összetétele különösen gyengéden, mégis intenzíven ápolja a bőrt. Ezenkívül támogatja a bőr védekező funkcióját, segíti a regenerálódását és bársonyosan puhává teszi azt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

queenofhearts

2021. október 12.

Olajos lemosóként használom, a bőröm egyszerűen imádja, kevés mennyiség is jól leszedi a sminket, nagyon kellemes érzetet ad, miután vízbázisúval lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Szeos

2021. szeptember 17.

Arctisztítás első lépéseként használom, nagyon könnyen lehozza vízalapú lemosó. Tökéletes minden tekintetben. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, sajnos nagyon kevés jó/parfümmentes olajos lemosót találni a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

JVica98

2021. szeptember 15.

Eléggé megkedveltem 😊 esti arclemosás 1. Lépéseként szoktam használni, és nekem nagyon szépen leviszi a szempilla spirált is, ha van alapozóm azt is. Illetve még szoktam a lábaimra, kezeimre is tenni, nagyon jó puha lesz tőle a bőröm. Ráadásul szuper olcsó 😃 nekem nagyon megérte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

jennihfer

2021. szeptember 2.

Annyira szerettem volna szeretni, de mint többeknek, sajnos nekem is gyulladt pattanasokat okozott, amikkel immaron 3 napja kuzdok :( Pedig mar annyira buszke voltam az arcomra… :( Tudom, hogy alapvetoen nem arc tisztitasra van kitalalva ezert adok 3*-ot. (amugy 1* lenne!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

szata1

2021. augusztus 19.

Én is első tisztítónak vettem, nem értem eddig miért nem próbáltam olajos lemosókat, szuper! Tegnap este használtam először, de már egy alkalom után is annyit javult a bőröm érzete és kinézete, hogy muszáj volt írnom róla.
Kezdem azzal, hogy a csomagolása szörnyű, úgyhogy muszáj lesz valami kis pumpás adagolóba átönteni. Jól leoldja a sminket, nem kell sokat simogatni a bőrt. Szemkörnyéken annyira nem próbáltam, mert műszempillám van és ott nem akarok ezzel maszatolni, oda marad a mici víz. De az arc többi részén iszonyat jól működik.
Nekem nagyon könnyen eltömődnek a pórusaim és hiába próbáltam már többféle bha terméket, valahogy nem érem el a kívánt pórustisztító hatást. Most először érzem pihe-puhának a bőröm, az orrom szinte teljesen sima lett, ami szerintem gyerekkorom óta nem történt meg. A homlokomra is visszajött egy pár kis whitehead, reggelre rengeteget javultak, pedig hetek óta küzdök velük. Teljesen jól lehozza a vizes lemosó, de azért alaposnak kell lenni, mert egy picit testesebb ez az olaj.
Nagyon örülök, hogy ezzel kezdtem az olajos lemosást. Nem is próbálok ki mást egyelőre, még árban is verhetetlen. Csodatermék, szerintem ennyire még egy kence se fogott meg elsőre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Zsu97

2021. augusztus 17.

A Csodaszer. Az egyetlen, ami végre elbír a száraz lábszárammal és nem marad csúszós, ragacsos, undi érzés utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 1.

Arctisztításra használom, teljesen bevált, lehozza a sminket is, jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Arctisztításra használom, teljesen bevált, lehozza a sminket is, jól tisztít.

luna.nova

2021. július 22.

Update: azóta sminklemosást is megpróbáltam vele, sajnos nekem borzasztóan teljesített :( Maradok a micellás víznél ahhoz. Marad az 5 csillag, mert nem ez a dolga, és arra tudok kifejezetten sminklemosásra alkalmas terméket használni.

Dupla tisztítás első lépéseként használom, ugyan sminket még nem mostam le vele, de a fényvédőt maradéktalanul leszedi, pénztárcabarát, és nem irritálja a bőrömet. Az INCI-re pedig nagyon jó ránézni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 22.

szmbtzsntt

2021. július 21.

Olyan mély, gyulladt pattanásokat okozott, hogy alig tudtam az arcomhoz érni... Ennél többet nem is írnék...

Ui: rohadt mód fájt a képem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Ui: rohadt mód fájt a képem...

csontospanni

2021. július 19.

Nem azért értékelem, amire egyébként ELVILEG való. De a duplatisztítás 1. lépésnek sokaknak bevált, de nekem nagyon nem, nem azért, mert nem tudtam lemosni (vagyis nem tűnt fel) de szerintem ez lehetett az oka, hogy nem igazán tudtam a pórusokból kimosni a drága szépséges Paulámmal. és nagyon fájó, gyulladt, mély patikat okozott, amiket hetekig tartott eltüntetni.

Gondolom babaolajnak jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 19.

Gondolom babaolajnak jó

Antioxidánsok: Tocopherol