Babylove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VaMiri, Módosítva: 2020. november 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ápoló babaolaj parfümmentes, így ideális a száraz, érzékeny és allergiára hajlamos bababőr gyengéd tisztítására és masszírozására. Természetes olajokat tartalmazó 3in1 ápoló összetétele különösen gyengéden, mégis intenzíven ápolja a bőrt. Ezenkívül támogatja a bőr védekező funkcióját, segíti a regenerálódását és bársonyosan puhává teszi azt.

Boombapple

2024. március 22.

Szerettem volna szeretni, de semmit nem csinált az én téli, száraz bőrömmel. 3 hónapja használtam folyamatosan.
Talán az lehetett a gond, hogy megváltoztatták az összetevőket és már nem a mandulaolaj a bázisolaj, hanem a repce. Sminklemosónak is szörnyű volt. Az egyetlen, amiért nem adok egy csillagot, az az, hogy nem ütötte ki a bőrömet. De nem is puhította, ugyanúgy bolyhosodott a lábszáramon a bőr a szárazságtól, mintha nem kentem volna rá semmit. Se vizes bőrön, se törülköző száraz bőrön, se sehogy nem lehet felvinni ezt az olajat úgy, hogy hatásos legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

pviviana

2023. április 13.

Jelenleg ez a sminklemosóm. Nagyon szeretem, mindent szépen leszed, jobban, mint a micellás víz és még dörzsölnöm sem kell. Problémát nem okoz, vizes lemosóval szépen lejön maradék nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

smlrz

2023. január 16.

Itteni vélemények miatt mertem sminklemosás 1. lépéséhez megvásárolni, nekem nagyon bevált. Ár-érték arányban biztos verhetetlen. Pattanásokat nekem nem okozott és a legdurvább, vízálló, csillámporos sminkkel is szépen elbír. Vizes vattakorongra szoktam tenni, utána pedig mindenképp habzó lemosó a sminkelmosás 2. lépése. Újravevős.
Testápolóként egyelőre nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

Testápolóként egyelőre nem próbáltam.

helgailles

2022. december 22.

A Nivea szőlőmagolajos lemosóját használtam már egy éve, és imádtam, de már tényleg sehol nem tudtam beszerezni, így gondoltam teszek vele egy próbát. Hát engem meglepett. Féltem, hogy lemoshatatlan ragadós réteget hagy majd maga után, és esetleg pattanásokat okoz majd. De nem. Kicsit nehezebb lemosni, mint a Nivea-t, de nekem az a praktikám, hogy szappannal lemosom a kezemről, és így a tiszta kezembe nyomom a Balea med géles lemosóját, és akkor mosom le az olajat az arcomról. Így szépen leszedi az olajat maradéktalanul. Puha, tiszta, selymes érzet, kipucolja a mitesszereket, még táplál is a tisztítás mellett. Simán jó, hacsak vissza nem jön a Nivea olajos lemosója, nem fogom lecserélni.

UPDATE
Néhány hónap használat után mégis abbahagytam a használatát, mert az állam környékén kb kéthetente kihozott egy-két nagy csúnya pattanást. Teljesen biztos, hogy ez az olaj a bűnös, mert amióta abbahagytam a használatát (kb 1,5 hónapja), egy pattanás sem volt az említett területen. Pedig nekem egyáltalán nem hajamos a bőröm a pattanásokra, szóval nem nem nem ajánlom olajos lemosónak. Hiába olcsó, én megfizettem az árát máshogy..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

UPDATE

K.Reni

2022. december 22.

Első lépésben, olajos arclemosásra használom és szerintem teljesen szuper! Kellően felpuhítja a bőrt és még a Maybelline SkyHigh szempillaspirált is teljesen leszedi, ami azért elég jó :) árban is tök jó, arcápolási rutinhoz szerintem mindenképpen megéri, testápolásra nem használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

Norikanorika1010

2022. november 19.

Testápolásra oké, csak lassan szívódik be. Sminklemosasra nem bírta a zsíros bőröm.
Az Babylove nature mandulaolaj sokkal szuperebb, testápolasra és sminklemosónak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 19.

evelinbardos

2022. október 17.

Sminklemosásra használom micellás vízzel keverve vattakoronggal, utolsó lépésként géles lemosót is használok, így maradéktalanul lejön az olaj is. Szépen tisztít és nem okoz problémát, ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

Esztu

2022. október 17.

Körülbelül egy hónapja vásároltam dupla lemosáshoz, mivel sok helyen olvastam, hogy olajos lemosó helyett használható. Senkinek nem ajánlom. Borzalmasan komedogén, rengeteg zárt komedóm lett tőle, nagyon sok gyulladt, bőr alatti pattanásom. Iszonyú hosszú idő volt, mire kitisztult a bőröm. Annyira sűrű textúrája van, hogy sokszor a géles lemosóm is alig hozta le. Rettentes volt. Senkinek nem ajánlom arcra.

timi35

2022. augusztus 26.

Esti rutinban, a dupla-tisztítás során szoktam használni olajos lemosóként a vizes bázisú lemosó előtt és teljesen meg vagyok elégedve vele, jól teszi a dolgát. Nagyon olcsó és sokáig elég, nem okoz irritációt. Ajánlom viszont átönteni egy pumpás flakonba, (egy szappanadagoló féleségbe), ugyanis a flakon amiben árulják nem praktikus, folyik ki belőle össze-vissza az olaj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 26.

nagynomy

2022. június 8.

Kb. 3 hónapja használom olajos smink és arclemosóként,egy csoda. Vízálló sminket szépen eltávolítja (vattapamacsra teszek az olajból majd pici vizet rá). Kíméletes, nem okoz szem éa bőr irritációt. Az eredeti flakonból pumpásba töltöttem át, így könnyebb használni. Maradok ennél a lemosónál, mert minden téren kiváló, az ára megfizethető, sokáig elég egy flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.