Babywell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AlexandraMinka, Módosítva: 2014. december 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• ápolja és regenerálja a bőrt
  • mandulaolajat és aloe verát tartalmaz

AlexandraMinka

2014. november 23.

Ritkán használok babaolajat, hogy még puhább legyen a bőröm, ez eddig próbáltakkal ellentétben tartalmaz kamilla- és mandulaolajat és Aole kivonatot, nekem bevált, illatra, állagra is. Egyetlen hátránya a csomagolás, azaz nyomom, alig jön, de ha egyszer megindul.... ennek ellenére többször ezzel masszírozom meg a párom hátát. Mivel ajándékba kaptam ezért az ár-érték arányát még megsaccolni se tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract