Badger Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FaerieQueene, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Leonie

2017. június 4.

Én rosszul vagyok az illatától,számomra nagyon erős.A hidratáló hatását sem éreztem jónak.5 hónap elteltével hogy megvettem,furcsa barna foltok jelentek meg benne.A csomagolása miatt,ami nagyon aranyos 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

CBlue

2016. június 23.

Nagyon jo ajakapolo. Enyhen fenylik, szuperul hidratal es kellemes az illata is. Viszonylag puha a nagy melegben, de nem tort el es nem is nyomodott szet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Carillon

2016. május 14.

Iszonyat jól hidratál,elég sokáig is elég,nem folyik szét még a nagy melegben sem és nem tud annyira hozzászokni az ajak,hogy utána ha elhagyod a használatát cserepesre száradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

FaerieQueene

2013. október 27.

Rájöttem, hogy nekem a levendulás dolgok nem nagyon jönnek be, de nem nagyon tolakodó az ízvilágában a levendula, így épp elviselhető. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract