Badger Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FaerieQueene, Módosítva: 2013. július 2.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Hatkény védelem UVA-UVB sugarak ellen. Akár 80 percig vízálló.

A termékben található cink oxid nem nano, és semmivel sem bevont.

AndreaKiss

2016. július 17.

iHerb-ről rendeltem, kb 1 hónapja használom. Már nagyon régóta kerestem olyan fizikai fényvédőt, ami nem tartalmaz semmilyen káros anyagot. Ez volt az egyetlen termék, aminek az összetevői közt semmilyen kivetnivalót nem találtam.
Ez a stift csomagolás szerintem nagyon praktikus, bárhová magunkkal vihetjük, nagyon kis helyen is elfér. Magát a fényvédőt, amikor először felkentem nagyon meglepődtem, mert konkrétan olyan fehér lett az arcom, mint egy vizihullának (pedig alapból is fehér bőrű vagyok). Megpróbáltam beledolgozni a bőrbe, hátha valamennyire beszívódik, de nem lehetett, borzasztóan nehezen kenhető, zsíros, ragad és órák múlva sem szívódik be a bőrbe abszolút. Próbáltam úgy, hogy alapozót vittem rá egy vékony rétegben, majd púdert, de botrányos volt, ha csak egy icipicit hozzáért valami az arcomhoz, rögtön lejött, és pár óra elteltével már undorítóan néztem ki. Aztán próbáltam úgy, hogy por állagú alapozót tettem fölé, még így mézett ki a legjobban, viszont ebből nagyon sok kellett, hogy elfedje a fehérséget, és még így is nagyon ragadt és kenődött. Meg hát ugye nem a legkellemesebb érzés 30 fokban 6 réteg nehéz, 'cakey' maszkot viselni az arcon, hogy elfedjünk egy fényvédőt.
Összességében én ezt a terméket nem ajánlom senkinek, aki emberek közé akar menni vele, mert sokszor sokféleképp próbáltam viselni, de egyszerűen sehogy nem tudtam elérni, hogy tűrhetően nézzek ki vele, pedig száraz bőröm van, ezért, ha zsírosabb egy termék, nekem nem szokott gond lenni.
Az összetevői miatt adok 3 pontot, meg mert a solgát elvégzi, egyszer sem pirultam meg velea tűző napon, de mostmár csak testre fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol