Badger Balm

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Biztonságos, hatékony és felelősségteljes: ez az egyszerű receptúra nem tartalmaz további hozzáadott illóolajokat vagy más illatanyagokat. A termék különösen alkalmas érzékeny bőrű emberek, illetve azok számára, akik előnyben részesítik a parfümmentes kozmetikai termékeket. A biológialag lebomló és környezetbarát Badger Balm napvédő minősített bio-összetevőkben gazdag, ezáltal optimális ellátást biztosít az egész család számára. A termék legalább 40 percig vízálló, gyermekek számára is alkalmas. Hatékony védelmet nyújt az UVA- és UVB-sugarak ellen, valamint nedvességgel látja el a bőrt.

• széles hatóspektrumú az UVA- és UVB-sugarak ellen az ásványi nem-nano cink-oxid által
  • vízálló és izzadás-ellenálló, legalább 40 percig
  • minősített bio-napvédőalap napraforgóolajjal, méhviasszal, homoktövissel és E-vitaminnal
  • különösen hidratáló és bőrnyugtató
  • a BPA- és ftalát-mentes tubus 50%-ban újrahasznosított műanyag
  • állati kegyetlenségtől mentes
  • biológiailag lebomló, biztonságos a korallzátonyok és más ökoszisztémák számára

sziku

2019. január 9.

*Vízhiányos, pattanásokra hajlamos érzékeny bőröm van*
Hétköznapi fényvédőnek vettem meg arcra, mert jelenleg az Ecco Verde webáruházban csak ezt találtam a Badger Balm napvédők közül és mindenképpen ki akartam próbálni. Ez volt a legminimálabb összetevős, legkevésbé irritálónak tűnő fizikai napvédő amit hosszas kutatás után találtam és nagyonnagyon remélem hogy be is fog válni mert elég nehéz jó fényvédőt találni...

2019.01.09.
Első benyomások: Elég nehéz, sűrű krém. Alig lehet kinyomni a tubusból, de írták is hogy meg kell egy kicsit nyomkodni használat előtt. Van egy pici méhviaszos illata, amit én kifejezetten szeretek. Beletelik néhány percbe mire eldolgozom az arcomon, nagyjából sikerül is. Először elég fehér, de kis idő elteltével valamennyire beszívódik. Egy kicsi fehér réteget hagy még ezután is. Nem mattra szárad, inkább olyan egészségesen ragyogó, enyhén fénylő arcot csinál. Nekem ez bejön, elég életteltelinek tűnök tőle. Külön tetszik, hogy elképesztően puha és selymes bőrt csinál, és erősen hidratál.

Tetszenek az összetevői, hogy nincs benne se illatanyag, se alkohol, és a cég állítása szerint nem komedogén. Egyébként elég szimpatikus a gyártó is. A honlapjukon minden részletre kiterjedően el van magyarázva minden a kencéikről, ami külön plusz pont :)

Kíváncsi leszek megszeretem-e majd, később még update-elek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

*Vízhiányos, pattanásokra hajlamos érzékeny bőröm van*

2019.01.09.