Badger Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2015. május 19.

Kategória:   Fényvédők

Nem nanós, 22,5% cink-oxidot tartalmazó illatanyagmentes fényvédő. 80 percig vízálló.

Mara

2015. június 6.

Kora tavasszal rendeltem a fényvédőt iHerbről. Ez egy nagyon sűrű, masszív, nehezen eloszlatható, kissé zsíros krém. 1,4 milit nem is tudok belőle az arcomra kenni fehérség nélkül. Engem ez alapvetően nem zavar, mindig nagyon keveset kenek egyszerre több rétegben. Abszolút vízálló, tehát inkább vízparti nyaraláshoz tudom elképzelni. Ugyanakkor ezt a krémet viszem sokszor magammal, és a reggel felkent Aubrey Organics fényvédőm fölé szoktam belőle kenni, ha úgy érzem már itt az ideje. Együtt a kettő remekül véd, de amikor csak ezt kentem, akkor sem pirultam meg. Az állaga miatt csak 4,5-öt adnék rá, de itt olyat nem lehet.

[Ha valaki iHerbről megrendelné, akkor szívesen küldök hozzá kuponkódot.]

Itt írtam róluk bővebben: http://www.makeupuniverse.net/2015/05/fenyvedelem-aubrey-organics-natural-sun.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

[Ha valaki iHerbről megrendelné, akkor szívesen küldök hozzá kuponkódot.]

Antioxidánsok: Tocopherol