Balatoni Szappan

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pelzodora, Módosítva: 2018. április 23.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Angol- és francia levendulaolaj keveréke adja az illatát mely testet-lelket megnyugtat, hiszen a levendula aromaterápiás hatásán túl kiváló bőrfertőtlenítő és gyulladáscsökkentő is.

A szappan egy régi borbély szappan receptúra, melyet a mai lehetőségekkel és jól megválasztott alapanyagokkal tökéletesítettünk. Ügyeltünk arra, hogy az összetevők fokozottan ápolják a bőrt, miközben irritációmentes borotválkozásban lehet részük még az érzékeny bőrű férfiaknak is."

jenco

2018. december 13.

Sok éven keresztül Pr...so borotvakrémet és Tru.....er Ski... F...d borotválkozás utáni balzsamot használtam.
Aztán kipróbáltam a Balatoni borotvaszappant és arcszeszt. Azóta napi rutinná vált nálam az irritáció mentes borotválkozás a Balatoni termékeknek köszönhetően. Bátran ajánlom mindenkinek mert a külföldi termékek árának töredékéért egy magasabb minőségű kézműves hazai terméket kap. A sokféle illat közül mindenki megtalálja a kedvencét a kínálatban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

asasvari

2018. május 28.

Tökéletes borotvaszappan. Vetekszik az Amerikai, Angol nagy márkákkal, megfizethető áron. Csak ajánlani tudom mindazoknak, akik egy igazán minőségi borotvaszappanra vágynak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

evanyicstibor

2018. május 28.

Használtam már néhány borotvaszappant és borotválkozó krémet, de merem állítani, hogy ez a termék nagyon jó. Én nagyon kedvelem és bevált. Ajánlom mindenkinek, vegyétek, ez egy igen jó magyar kézműves termék, és nem drága!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Emolliensek: Tallow, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Faggyú (főként marhaából vagy birkafából nyerik), melyet elsősorban szappanalapanyagként alkalmaznak. A faggyú többszörösen telítetlen olajsavat, palmitinsavat, sztearinsavat, mirisztin- és linolsav gliceridjeit tartalmaz. Az összetevő elszappanosításával jelentős mennyiségű glicerin keletkezik természetes módon.

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.