Baldessarini

Ár:   8380 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2014. július 18.

Illatcsalád: orientális-fás

Illatösszetevők: mandarin, alma, ibolya, bór, tölgyfa, labdanum, ámbra

üvegében Baldessarini Ambre OUD EDT
Ár: 9000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: kb 90/80 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: postán maradó, foxi, személyes átvét
5 ml fújós Baldessarini Ambre EDT
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

Verona5

2020. március 5.

Finom meleg, puha nyakbabújós ámbrás, almás illat. Nem feltűnő, markáns és csíkhúzós, inkább lágy illataura.
Lehetne tartósabb, de ebben az ér/érték kategóriában ezt sem bánom.
Ámbra rajongó révén uniszexnek titulálnám, beszerzés is lehet belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 5.

Lehetne tartósabb, de ebben az ér/érték kategóriában ezt sem bánom.
Ámbra rajongó révén uniszexnek titulálnám, beszerzés is lehet belőle! :)

lauran

2018. június 12.

Nagyon megtetszett nekem, finom, fás, meleg illat, tartós, hatósugara nem túl nagy. Vittem is boldogan haza a blottert, de a párom nem, és nem, szerinte gejl. Még jó hogy megmutattam neki, mert hajlottam arra, hogy vakon rendelem meg. Én fenntartom, hogy a mai invictusos dömpingben ez egy szép, egyedi alkotás, valóban édeskés, de nem gejl, és szerintem finom gentlemen-illat, nem a macsóknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Luiselotte

2018. január 20.

Egy régi szerelmem használta ezt az illatot. Az első randinkról elszaladtam ( szó szerint) és ez az illat kísértett még órákig.
Aztán egy nap már nem futottam el előle....
Két méter magas, öltönyös , szakállas, okos ragadozók illata ez.
Azóta sem találkoztam még senkivel akihez ennyire illett volna ez az illat.
Reggelente lopkodtam belőle :) hogy egész nap velem legyen.
Hol vannak már ezek a lángoló fájó dolgok?
Jön a tavasz , lesz megint , érzem ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Aztán egy nap már nem futottam el előle....
Két méter magas, öltönyös , szakállas, okos ragadozók illata ez.
Azóta sem találkoztam még senkivel akihez ennyire illett volna ez az illat.
Reggelente lopkodtam belőle :) hogy egész nap velem legyen.
Hol vannak már ezek a lángoló fájó dolgok?
Jön a tavasz , lesz megint , érzem ....

karakumsivatag

2017. november 7.

Csak mintám van. Édes, fűszeres aszalt alma, mintha dohánnyal keveredne. Nagyon tetszik, simán elmenne női illatnak is. Nem tudom, hogy beszerzem-e, nekem sem tűnt túl tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 7.

Luna1024

2017. július 27.

Férfi illatokban annyira nem vagyok tájékozott (pl. azt se tudom, hogy a 1 Million-ön kívül még mi a "divat"), de minden elfogultság és különösebb összehasonlítási alap nélkül kijelenthetem, hogy ez egy bitang jó illat, engem megvett kilóra! Krémes, kissé kesernyés, természetes kávé-illat, karakteres feketecsoki, egy leheletnyi ámbrás gyengédség, és rengeteg frissen reszelt alma! Nem tudom, hogy valójában mik az illatjegyei, de én ezeket érzem... Bőrös, sötét, enyhén édeskés, karakteres mélység. Az a típusú magabiztosság sugárzik ebből az illatból, amihez jó hozzábújni, mert biztonságot nyújt egy hosszú nap után. Ugyanilyen karakterű, érett FÉRFIAKON tudom elképzelni, akik tisztában vannak önmagukkal, egészséges önbizalommal rendelkeznek, ám nincs szükségük ennek folyamatos fitogtatására... "Ki ha én nem" típusú macsókhoz egyáltalán nem illik. És mivel az imént említett tulajdonságokat inkább kisugárzás dönti el - az meg kis túlzással korosztályfüggetlen - én 30-tól 100 éves korig simán el tudom képzelni. :D :)
Imádnivaló illat, már-már uniszex (de semmiképp sem feminin!), rajtam azonban nőként furcsán mutat, így inkább férfiakon tudom elképzelni. Rajtuk azonban bitang jó "lábremegtetős" illat lehet... ;)

Tartósság szempontjából enyhén szólva sem jeleskedik sajnos, az ára azonban parfüm-viszonylatban teljesen korrekt (neten 10.000 Ft alatt van a 90 ml-s kiszerelés!), így nem vonok le érte pontot. :) Az biztos, hogy nőként szívesebben érezném ezt a városi rohangálás közben, mint mondjuk a 1 Million-t... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

kicsiliba

2016. június 21.

Ez valami csoda!Habár szerintem a legtöbb férfiillat sokkal igényesebben van megalkotva,mint a női!Engem nem érdekel,hogy nem nekem lett kitalálva,fújkáltam,mert érezni akartam ezt a remekművet és kész!Az én bőrömmel nagyon jól együtt működött,finom gyümölcsös-ámbrás bódulat,mindenki dicsérte rajtam!Az üvegért külön plusz pont,gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

zsokaw

2016. május 6.

Rég nem látott Baráttal való találkozás illata. Húúúúúúú!!! Lehengerlően férfias, erőteljes, valódi signature illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

Timi8

2015. október 15.

Én kávésnak és dohányosnak érzem (pedig elvileg ezek nem is összetevői)! Sztem egy valòdi remekmű! Letisztult, komoly, magabiztos illat! Ha vagányabb volnék, nemcsak a szám lenne nagy ;) tuti magamra fùjkálnám!!! Be kell szeteznem! Kár, h.a párom nem használná...Sztem apukám karácsonyi ajándéka ez lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.