Baldessarini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2016. február 12.

Frissítő, egzotikus illat kalandvágyó férfiaknak. Illata az Indiai-óceán távoli, ismeretlen partjaira repíti viselőjét. A Hugo Boss Baldessarini Del Mar Seychelles elénk varázsolja az érintetlen természetet, a végtelen, fehér homokos tengerpartokat, az összhangból fakadó szabadságot. Merítsen erőt a dinnye és a feketebors frissítő illatából, mely egy pillanat alatt elpárolog, hogy átadhassa helyét a dohány és a szerecsendió férfias aromájának. Hasított bőr és fa gyengéd érintése hosszan kényezteti testét és lelkét.

Fej: bors, angelikafű, dinnye

Szív: szerecsendió, zsálya, dohány