Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Puhává varázsolja, hidratálja és védi a bőrt minden időben. Az értékes shea vaj, mandulaolaj és a panthenol védik a bőrt a kiszáradástól és javítják a rugalmasságát.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják, nem tartalmaz hozzáadott színezéket.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
sara1980

2019. március 14.

A nívea sokkal jobb, a télen száradásra hajlamos bőrömmel nem tudott mit kezdeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

devababa

2019. január 11.

Szaraz borre egyaltalan nem valt be. Nayon gyorsan felszivodik, valoban nem hagy ragacsos erzetet, de ugyanolyan szaraz a borom utana mint elotte. Arcomon is ugyanez a helyzet, pedig azt irja a dobozan, hogy taplalo krem. Nem hiszem, hogy le tudom hasznalni a tegelyt, mivel kezemen allergia jelent meg miatta. Van valamilyen osszetevoje , amire allergias lehetek, sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

asztromélia

2018. december 6.

Testapolonak vettem, de meg vart a sorara. Kezkremnek kiprobaltam,mert egyik itthoni sem csinalt semmit a veresre repedt kezemmel. Mar kezkremnek is jobb volt mint barmi eddig, de arra nekem telen keves lesz.
Es most jon a lenyeg, kiprobaltam az arcomra es huhuuuuuu, ilyen szep az arcborom meg sosem volt. Apol,nyugtat, hidratal. Nagyon nagyon boldog vagyok. Vegre valami ami nem csak megul a normal boromon, hanem tisztessegesen be is szivodik. 6 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

LadySayuri

2018. november 10.

Tökéletes sötétkék Nivea koppintás nagyon kedvező áron! Kellemes könnyű krém, mindennapos használatra (testápolónak, kézkrémnek használjuk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

vkata96

2018. október 5.

Páromnak vettem, mert mostanában kicsit hámlik az arca. A sima baleás férfi arckrémet akartam megvenni, de mivel ebben több van és nem csak arcra lehet használni, inkább ezt vettem (meg mert így én is tudom testápolónak/kézkrémnek használni :D). Elég zsíros krém, de azért szépen beszívódik, és nagyon finom niveás illata van. Én az arcomra azért nem kenném, de kézkrémnek és testápolónak tökéletes. Az összetevőit nézve annyira nem vagyok elégedett, de néha jó hozzányúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Csipetke

2017. december 13.

Egyszerű tiszta letisztult krém. Nem sok illata van de pont ezért szeretem. Gyorsan felszívódik. Nem hagy ragacsos nyomot és szép selymes lesz tőle a bőröm. Arcra nem használom arra van külön arckrémem, de kézkrémnek is szoktam használgatni. Mindig van itthon egy ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

evatakacs

2017. április 12.

IMÁDOM ! Könnyű, hihetetlenül hidratál. Nem ragad, kellemes a szaga, nem túl erős. Csak ajánlani tudom . És nem utolsó sorban angyon szép dolgokból van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

csicserke

2017. január 24.

Évek óta állandó szereplő a fürdőszobánkban. Bár inkább télen használjuk a férjemmel, mert a nyári melegben jobb a világoskék könnyű változata. Ez egy testes, finom illatú, jól beszívódó, jól hidratáló testápoló, remek árban. Én az egész arcomra nem szoktam kenni, csak a szemem alá éjszakára, meg a számat. Testre viszont mehet, és külön kézkrémet sem szoktunk venni, mert ez bőven alkalmas arra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

raveny91

2017. január 7.

Kellemes meglepetés volt, egyrészt az illata miatt - a többi Balea krém illata túl zavaró volt számomra - , másrészt télen sivatagszáraz a bőröm és ez a krém végre tökéletesen hidratál. Ráadásul gyorsan beszívódik és nem lesz zsíros, ragadós minden, amihez hozzáérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

LathatatlanOzike

2016. november 27.

Mennyivel édesebb az új csomagolása. A krémből szívet formáltak a tetején. Nem akarok 14 éves pillangó gyomrú lánynak tűnni, de nálam ez betalált, nagyon aranyos...
Kitűnően hidratál, vizes állagú, gyorsan beszívódik. Az ára is szuper!
Az illata nem tolakodó, olyan semmilyen, kissé Niveás talán.
Egynek jó, nem biztos, hogy újra megvenném, de ez nem a termék hibája, kíváncsi természetű vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Kitűnően hidratál, vizes állagú, gyorsan beszívódik. Az ára is szuper!
Az illata nem tolakodó, olyan semmilyen, kissé Niveás talán.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.