Balea Apple and Plum Geschenkset Zucker-Öl-Peeling Apple Olajos Cukorradír Testre

Balea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BogcaaKiss, Módosítva: 2020. április 9.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Apple and Plum Geschenkset Zucker-Öl-Peeling limitált kiadás része

Természetes radírozószemcséket tartalmazó cukorradír, gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket. Ínycsiklandozó almás crumble illattal.

zsazsa

2020. június 28.

Túl túl túl olajos volt. És lehetett volna nagyobb tégelyben is, mikor fel akarja kavarni valaki a szemcséket és az olajat, az olaj ömlik ki a tégelyből. Az illata sem jött be annyira. A hatása nem volt rossz, radírozott, de én úgy éreztem sok kell belőle. Az olaj puhította bőrömet, szeretem azt a réteget, amit az olajos radírok hagynak. Nem baj, hogy limitált volt, ezt az almásat tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.