Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Lulu.20, Módosítva: 2013. január 10.

Kategória:   Egyéb

Bársonyos gélpárna a magassarkú cipők puha és kellemes érzést biztosító viseléséért.

lumiukko

2013. január 23.

A Scholl-hoz képest mindenképpen jobb mind tudásban, mind árban, tényleg jobban bírja a lábam a magassarkút ezzel, de azért hatalmas csodát ne várjunk tőle. :) Minden esetre, megéri beruházni rá, mert azért 1 fokkal még mindig kényelmesebb, mintha semmi nem lenne a cipőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

MissNickole

2013. január 12.

Jó, jó, de én nagykereskedésben ugyanilyen minőséget veszek igaz más márkanév alatt 280 Ft-ért. Szerintem drága....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Lulu.20

2013. január 3.

Nekem állandóan fáj a lábam a magassarkú cipőkben, de ez a talpbetét hihetetlenül sokat segít a fájdalmak enyhítésében, sokkal tovább bírom így az ácsorgást, mászkálást. Külön plusz a borításért, nagyon kellemes érzetet biztosít és mindemellett szuper olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.