Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2019. augusztus 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Mia0602

2020. április 1.

Géles állagú, könnyed krémecske szemkörnyékre.
Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik, bár egy pumpálással a fél arcomat bekenem, olyan sok jön. Valószínűleg ez lesz a leggyorsabban elfogyó szemkörnyékápolóm.
Sminkelni jól lehet rá, de semmi pluszt nem ad.
Egy hónapig volt elég, köszönhetően a pumpás adagolónak amit szabályozni nem lehet. Így elég drága ahhoz, hogy semmi extrát nem ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 1.

Géles állagú, könnyed krémecske szemkörnyékre.
Sminkelni jól lehet rá, de semmi pluszt nem ad.

Reci81

2020. március 19.

Nem rossz, de nem is kifejezetten jo, ha eppen mas hyaluronos szerumom nincs akkor egynek jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Orchydea

2020. február 16.

Eleinte csak a szemem körül használtam, de mivel ugy láttam hogy semmi hatása nincs ezért lekezdtem egész arcra használni hogy minnel hamarabb elfogyjon mert sajnálom kidobni. Eléggé sok pattanást okozott ami nem volt jelemző az arcbörömre. Még kenegetem továbbra is de előbb utobb abba hagyom mert semmi értelme nincs a használatának. Nálam többet ront mint javit a helyzeten. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Rita0505

2019. november 24.

Selymessé ugyan nem teszi a bőrt, sőt inkább ragadós érzetet hagy. Jól hidratál, de a karikákat nem tünteti el. Az adagoló nem a legjobb szerintem, túl sokat ad ki egy nyomásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

babszem81

2019. november 24.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, de ha már megvan a rutin, akkor igen. Szuper, hogy parfümmentes. Imádlak Balea! Semmi irritáció nincs a nagyon érzékeny bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

dunaimano

2019. július 15.

Ez egy szuper hialuronsavas géles állagú szérum. Ennyi. Amit elvárunk, azt mind tudja, gyorsan beszívódik, jól hidratál, feltölt, nem ragad, jól szétteríthető könnyű formulában. Cserébe picit drága más, a piacon lévő hasonló termékekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Alix

2019. július 14.

Nem csodaszer, de ár-érték arányban teljesen rendben van.Hidratálókrémmel együtt használom:először ezt kenem fel a szemkörnyékre, homlokomra, aztán pár perc múlva jön a hidratáló.Lehet placebo hatás, de én úgy érze, feszesít valamennyit:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

summerrain

2019. július 11.

Évek óta használom esténként, más szérumokkal/krémekkel keverve, érzékeny, vízhiányos bőrömre nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

csicserke

2019. május 7.

Mindig van itthon belőle, mert nagyon gyorsan varázsol tűrhető arcot:) Smink alá is elmegy, bár néha kukacoskodik. Leggyakrabban a szemem környékét szoktam vele felfrissíteni napközben, illetve alkalmanként éjszakára a hidratáló alá is megy. Bár most nagyon várom a Purito Hyaluronos szérumát, amire lehet, hogy le fogom ezt cserélni, de addig is rendszeresen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

SEmr

2019. március 31.

Nagyon kellemes illatú és állagú. Hamar beissza a bőröm, és utána tényleg selymes lesz. Láttam, hogy mások írták, hogy "kukacosodik" és nem lehet rá sminkelni. Nekem éppen az ellenkezője a tapasztalatom, pár perccel a kenés után már nyugodtan tudom használni az alapozót. Az egyik legjobb kozmetikumom, ráadásul nagyon olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol