Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2019. augusztus 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Rita0505

2019. november 24.

Selymessé ugyan nem teszi a bőrt, sőt inkább ragadós érzetet hagy. Jól hidratál, de a karikákat nem tünteti el. Az adagoló nem a legjobb szerintem, túl sokat ad ki egy nyomásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

babszem81

2019. november 24.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, de ha már megvan a rutin, akkor igen. Szuper, hogy parfümmentes. Imádlak Balea! Semmi irritáció nincs a nagyon érzékeny bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 24.

dunaimano

2019. július 15.

Ez egy szuper hialuronsavas géles állagú szérum. Ennyi. Amit elvárunk, azt mind tudja, gyorsan beszívódik, jól hidratál, feltölt, nem ragad, jól szétteríthető könnyű formulában. Cserébe picit drága más, a piacon lévő hasonló termékekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Alix

2019. július 14.

Nem csodaszer, de ár-érték arányban teljesen rendben van.Hidratálókrémmel együtt használom:először ezt kenem fel a szemkörnyékre, homlokomra, aztán pár perc múlva jön a hidratáló.Lehet placebo hatás, de én úgy érze, feszesít valamennyit:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

summerrain

2019. július 11.

Évek óta használom esténként, más szérumokkal/krémekkel keverve, érzékeny, vízhiányos bőrömre nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

csicserke

2019. május 7.

Mindig van itthon belőle, mert nagyon gyorsan varázsol tűrhető arcot:) Smink alá is elmegy, bár néha kukacoskodik. Leggyakrabban a szemem környékét szoktam vele felfrissíteni napközben, illetve alkalmanként éjszakára a hidratáló alá is megy. Bár most nagyon várom a Purito Hyaluronos szérumát, amire lehet, hogy le fogom ezt cserélni, de addig is rendszeresen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

SEmr

2019. március 31.

Nagyon kellemes illatú és állagú. Hamar beissza a bőröm, és utána tényleg selymes lesz. Láttam, hogy mások írták, hogy "kukacosodik" és nem lehet rá sminkelni. Nekem éppen az ellenkezője a tapasztalatom, pár perccel a kenés után már nyugodtan tudom használni az alapozót. Az egyik legjobb kozmetikumom, ráadásul nagyon olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Szepis

2019. március 14.

Őt is IMÁDOM! Első használat után nálam! látványos az eredmény...nincs baj a bőrömmel, de a hajnali kelés és a sok stressz:D szóval ennyi pénzért simán megéri a fej kialakítása is megfelelő higiénikus...csak kinyomod a zselét és elkened pikkpakk beszívja és simaság van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

kismaki

2019. január 15.

A nem túl fényes értékelés ellenére megvettem. Egy próbát megér alapon. Nekem elsősorban a szemem környékének hidratálására kellett. Éjszaka álmomban könnyezem, ezért reggelre a szemeim külső sarkában kipirosodik a bőr, hámlik is, nem nyújt egészséges látszatot. Eleinte naponta kétszer használtam a kencét, majd mostanában elfelejtettem, és ma reggelre megint kipirosodott a szemem, és most jöttem rá mennyit is segített ez a krém az én érzékeny szemkörnyékemnek. Tetszik, hogy nem egy ragacsos krém, vékony réteget képez a bőrön, de engem egyáltalán nem zavar, nem is érzem szinte. Lehet, hogy idővel a feszesség is feltűnőbb lesz, de nekem nem az volt az elsődleges szempont. Smink alá is szoktam használni, pont azért mert ilyen jól hidratál. Az kicsit tényleg zavaró, hogy nem tudod szabályozni, hogy mennyit nyomj ki a tubusból, de ez legyen a legkevesebb, a szám környékét és a nyakamat is bekenem vele, ha marad, bár az én bőröm elég sokat beszív. Én szeretem, megéri az árát és biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Szkri

2018. december 31.

Az én ráncaimmal nem csinált semmit, sokszor az az érzésem, mintha inkább szárítaná is a bőröm. Jó az állaga, ötletes a felvivő-fej. Felvitelkor kissé csíp, ezzel először azt a reményt keltette bennem, hogy használni is fog valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol