Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2019. augusztus 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Bogiw

2021. május 18.

Hát ez olyan elvagyok vele- cucc. Előtte a Balea Aqua Feuchtigkeitserumot használtam, az tökéletes volt, de sem online, sem az üzletekben nem találom már.
Nedves arcra viszem fel, egészen kicsi is elég és így nem is ragad....picit nagyobb mennyiségben már azért érezni valami húzódást.
Nem tudom, hogy csinál-e bármit is, őszintén nem vettem észre. De kellemes érzés a nedves arcon, nyáron biztosan jól esik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

LUNACICA

2021. január 1.

Én nem tapasztaltam,hogy különösebben hatékony lett volna,elhasználtam az egész tubussal,de se jobb ,se rosszabb nem lett tőle a bőröm,így nekem egy semmitmondó gél.Könnyen kenhető,nekem hamar beszívta a bőröm,de biztosan nem veszek belőle még egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Fruzsi90

2020. december 30.

Nedves arcra vittem fel. Nekem tetszett az állaga, jól kenhető, nem híg, nem sűrű, nem okozott irritációt. 2 csepp elég az egész arcomra. Tény, hogy vannak tőle jobbak ebben a kategóriában, azonban, ha az alapdarabom kifogyóban van, vagy nem elérhető akkor szívesen használom ezt is, hiszen nagyon jók az összetevők, de nem hoz annyira látványos eredményeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

babszem81

2020. december 7.

2018:
Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, de ha már megvan a rutin, akkor igen. Szuper, hogy parfümmentes. Semmi irritáció nincs a nagyon érzékeny bőrömön. Többször újravettem már. Imádlak Balea!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 7.

2018:

bongi

2020. augusztus 29.

Elhasználtam egy egészet, őszintén nem tudom, hogy csinált valamit vagy sem. Felejtős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Mia0602

2020. április 1.

Géles állagú, könnyed krémecske szemkörnyékre.
Színtelen, szagtalan, gyorsan beszívódik, bár egy pumpálással a fél arcomat bekenem, olyan sok jön. Valószínűleg ez lesz a leggyorsabban elfogyó szemkörnyékápolóm.
Sminkelni jól lehet rá, de semmi pluszt nem ad.
Egy hónapig volt elég, köszönhetően a pumpás adagolónak amit szabályozni nem lehet. Így elég drága ahhoz, hogy semmi extrát nem ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 1.

Géles állagú, könnyed krémecske szemkörnyékre.
Sminkelni jól lehet rá, de semmi pluszt nem ad.

Reci81

2020. március 19.

Nem rossz, de nem is kifejezetten jo, ha eppen mas hyaluronos szerumom nincs akkor egynek jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Orchydea

2020. február 16.

Eleinte csak a szemem körül használtam, de mivel ugy láttam hogy semmi hatása nincs ezért lekezdtem egész arcra használni hogy minnel hamarabb elfogyjon mert sajnálom kidobni. Eléggé sok pattanást okozott ami nem volt jelemző az arcbörömre. Még kenegetem továbbra is de előbb utobb abba hagyom mert semmi értelme nincs a használatának. Nálam többet ront mint javit a helyzeten. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Rita0505

2019. november 24.

Selymessé ugyan nem teszi a bőrt, sőt inkább ragadós érzetet hagy. Jól hidratál, de a karikákat nem tünteti el. Az adagoló nem a legjobb szerintem, túl sokat ad ki egy nyomásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

dunaimano

2019. július 15.

Ez egy szuper hialuronsavas géles állagú szérum. Ennyi. Amit elvárunk, azt mind tudja, gyorsan beszívódik, jól hidratál, feltölt, nem ragad, jól szétteríthető könnyű formulában. Cserébe picit drága más, a piacon lévő hasonló termékekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol