Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megakadályozza a bőr nedvességének elvesztését, és feltölti a ráncokat intenzíven, belülről. Hatásosan aktiválja a sejtek megújulását és azonnal selymessé teszi a bőrt. A duo hialuronsav gyors extra adag nedvességet biztosít.

Szepis

2019. március 14.

Őt is IMÁDOM! Első használat után nálam! látványos az eredmény...nincs baj a bőrömmel, de a hajnali kelés és a sok stressz:D szóval ennyi pénzért simán megéri a fej kialakítása is megfelelő higiénikus...csak kinyomod a zselét és elkened pikkpakk beszívja és simaság van.

Szepis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

kismaki

2019. január 15.

A nem túl fényes értékelés ellenére megvettem. Egy próbát megér alapon. Nekem elsősorban a szemem környékének hidratálására kellett. Éjszaka álmomban könnyezem, ezért reggelre a szemeim külső sarkában kipirosodik a bőr, hámlik is, nem nyújt egészséges látszatot. Eleinte naponta kétszer használtam a kencét, majd mostanában elfelejtettem, és ma reggelre megint kipirosodott a szemem, és most jöttem rá mennyit is segített ez a krém az én érzékeny szemkörnyékemnek. Tetszik, hogy nem egy ragacsos krém, vékony réteget képez a bőrön, de engem egyáltalán nem zavar, nem is érzem szinte. Lehet, hogy idővel a feszesség is feltűnőbb lesz, de nekem nem az volt az elsődleges szempont. Smink alá is szoktam használni, pont azért mert ilyen jól hidratál. Az kicsit tényleg zavaró, hogy nem tudod szabályozni, hogy mennyit nyomj ki a tubusból, de ez legyen a legkevesebb, a szám környékét és a nyakamat is bekenem vele, ha marad, bár az én bőröm elég sokat beszív. Én szeretem, megéri az árát és biztosan újra fogom venni!

kismaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Szkri

2018. december 31.

Az én ráncaimmal nem csinált semmit, sokszor az az érzésem, mintha inkább szárítaná is a bőröm. Jó az állaga, ötletes a felvivő-fej. Felvitelkor kissé csíp, ezzel először azt a reményt keltette bennem, hogy használni is fog valamit.

Szkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Swelana

2018. december 25.

Amiután felkenem és beszívja a bőröm, jó, érzem, hogy feszesít valamit, aztán viszont csillog tőle, ezért ajánlott este felkenni, reggel lemosni a maradékot. Hogy hosszabb távon milyen lesz, azt nem tudom, a száraz bőr miatt ráncocskákon tuti segít! Jól hidratál és annak is örülök, hogy nem leszek tiszta kiütéses tőle. Nagyon olcsó és szerintem jó sokáig elég is lesz, mivel nem használom minden nap. Egy pumpálásnyi nekem bőven elég az egész arcomra.
Smink alapnak nem próbáltam.

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Smink alapnak nem próbáltam.

Thumpa84

2018. december 11.

Sajnos nekem semmilyen eredményt nem hozott.
Fényes réteget hagy a bőrön miután beszívódik, szerintem ettől is lehet, hogy kisimultabbnak tűnik a bör.
Sminkelni nem lehet rá, mert kukacosodik.
Szerttem volna, ha jóban leszünk, de úgy tünik a bőröm más véleményen van.

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Sajnos nekem semmilyen eredményt nem hozott.
Sminkelni nem lehet rá, mert kukacosodik.
Szerttem volna, ha jóban leszünk, de úgy tünik a bőröm más véleményen van.

pandarin

2018. november 12.

semennyire nem hidratál, nem csinál semmit. viszont beszívódik, nem ragad és jó a pumpája

pandarin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

kismadár

2018. október 13.

Géles állagú, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni is. Különösen nagy változást nem vettem észre, de szerettem használni, jól hidratált. Mivel nagyon kicsi a kiszerelése, és nagy változást sem vettem észre, ezért nem fogom újra venni, most az Aromax hyaluronjával próbálkozom. Illata nincs.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Colormonkey

2018. október 9.

Jól beszívódik, nekem nagyon bejön ez a géles állag. Feltölti a bőrömet, érzem hogy sokkal teltebb tőle.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

babszem81

2018. október 4.

Sokan írjátok, hogy kukacosodik, amit én nem tapasztalok, sem lehúzható filmréteget. Arctisztítás után még vizesen vagy száraz bőrre kenve is gyorsan beszívódik. Adagolóját nem lehet kis mennyiség kinyomására használni, bárhogy próbálkozom, pocsékolna sokat, de így a teljes arcot, nyakat bekenem vele. Jobban tölti a bőrömet, mint a Nacht-Serum és ez parfümmentes.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

NikolettaP

2018. szeptember 16.

Itt olvasott pozitív vélemények alapján vásároltam meg, de azt kell mondjam az én bőrömmel nem csinált semmit. Pozitívum, hogy nem irritàlta, és nem lettem tőle kiütéses, pattis, mert nálam sajnos ilyen is előfordulhat. Egy ideje már csak a szememre használtam, primerként alapozó alá. Erre volt csak alkalmas nálam, ha az arcbőrömön használtam, nem volt szép utána a bőröm, elvette a fényét. Könnyed, gèl àllaga van, ami könnyedén beszívódik, viszont a szememen sem produkált semmilyen hatást. Most más terméket szeretnék választani primernek, abban az esetben venném csak újra, ha rosszabat találnék. Az ára ha kiszámoljuk a 10ml-re nem is olyan kedvező, legálabbis nekem.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol