Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Én az ajkaimra használom, olyan mint egy szájfény, és ráadásul hidratál is. Nekem a dús szemöldökömet is kordában tartja, ráadásul egy különleges, "vizes" hatást is el lehet vele érni, ami nekem nagyon tetszik. Ezen kívül használom még néha a bőrkeményedésekre, nekem szépen elmulasztja őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

fischerlilla

2019. június 2.

Pár napja használom, de nekem nagyon nehezen szívódik be, még tesztelgetem, remélem a hatásáért megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Dea

2019. március 18.

Nekem valahogy nem használ a száraz ajkakra :/ Úgyhogy szerintem még megpróbálkozok a patikaival, de inkább visszáállok az ajakbalzsamra :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

lillus09

2019. február 23.

Kifejezetten a száraz ajkaimra vettem és végre használ! Ezer féle ajakápolót, shea vajat is próbáltam már. Éjszakára nagyon vastagon bekenem az ajkaimat és végre nem lesz véresen, cserepesre száradt. Másra egyelőre nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

angie91

2018. december 10.

Megfizethető és jó a kiszerelése is, talán a legjobb ár-érték arányú vazelin a piacon.Nincs benne felesleges anyag sem. Nem csodaszer, korlátozott a felhasználási lehetősége, tudni kell,hogy mire való! Pár sorral lejjebb olvastam tippeket, amit nagyon klasszak, csak egy apró megjegyzéssel egészíteném ki: Hidratálónak egyáltalán nem használható, mivel kőolajszármazék, ezért a bőr FELÜLETÉN fejti ki a hatását, ami nem más, mint vízmegkötés és légmentes lezárás. Tulajdonképpen úgy működik, mint a klasszikus paraffin. Ha ápoló, hidratáló krémet kenünk ALÁ, akkor azt bezárja és segíti annak felszívódását. Önmagában a vazelin nem engedi párologni a bőr nedvességtartalmát, viszont nem is szívódik fel belőle semmi, ergo ha csak vazelint használunk, azzal egyáltalán nem ápoljuk és hidratáljuk a bőrünket, csak úgy tűnik.

Kisebb sebekre érdemes kipróbálni, mivel égmentesen lezárja a sérülést, a bacik nem tudnak bekerülni a sebbe, ezáltal a vazelin segít, hogy ne fertőződjön el a seb, továbbá a bőr nedvességénelkpárolgását is gátolja, ezért nem szárad ki a seb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

AppleMaple

2018. december 10.

Beszereztem egyet, csak a biztonság kevéért, ha már ilyen multifunkcionális - és olcsó - ...Amúgy szerintem a Balea körömvirág krémjének is hasonló a hatása :)) Azt nem is tudtam, hogy ha "a parfümözés előtt bekenitek egy kis vazelinnel a nyakatok illetve a csuklótokat és arra fújjátok az illatot, sokkal tartósabb lesz." - majd kipróbálom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

lenochka

2018. július 8.

Fantasztikus!

Az egész testen alkalmazható. Fel is sorolnék pár hasznos dolgot a fejtől indulva a lábakig.

1. Szemöldök:
-Kiváló segítség akár a szemöldökszedésnél akár a kósza szálak megtartásánál is. Csak kenjétek be vele a kezelni kívánt bőrfelületet és máris nem lesz annyira kellemetlen a csipegetés, vagy kenjetek egy kevés mennyiséget a szálakra és garantáltan egyben fogja tartani őket.

2.Szempillák:
-Ha éjszakára bekenitek a szempilláitokat vele, reggelre puha, ápolt és vastag pillákkal ébredtek. A mutatóujjatok és a hüvelykujjatok között oszlassatok el egy kis mennyiséget és óvatosan dörzsöljétek be vele a pillákat.

3. Ajkak:
-Kitűnő ajakápoló, főleg a téli hidegben. Puha ajkakat varázsol egy pillanat alatt.
-Tudtok a segítségével akár színezett ajakápolókat akár krémpirosítókat is csinálni, videót találhattok a Youtube-on.

4. Nyak, csukló:
-Ha parfümözés előtt bekenitek egy kis vazelinnel a nyakatok illetve a csuklótokat és arra fújjátok az illatot, sokkal tartósabb lesz.

5. Kéz:
-Ha nagyon száraz a kezetek, kenjétek be vele estére és reggelre hidratáltak és puhák lesznek.

6. Könyök, térd:
-Ha száraz és repedezett a bőrötök ezeken a felületeken, kenjétek be és nagyon gyorsan ápoltakká varázsolódnak.

7. Lábak:
-Akár a lábfejetek akár a sarkatok száraz és repedezett, gyorsan hidratálja őket. Kenjétek be vastagon estére, húzzatok zoknit és feküdjetek le aludni. Reggelre varázslat történik. :)

Én ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki a vazelint, hiszen nem egy drága termék és nagyon jó hatással van a bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Fantasztikus!

6. Könyök, térd:

7. Lábak:

Tmika

2018. június 8.

Körömágyra és sarokra használom, SOS segítség, ha éppen nem tudok több időt szánni a körmeimre. Bekenem, kicsit átdörzsölöm, utána letörlöm egy száraz törlőkendővel, és így nem hagy nyomot semmin, viszont a körömbőr egyből ápoltnak tűnik. Nehéz elkerülni, hogy a körmöm alá ne menjen, ahogy belenyúlok, de onnan is ki lehet törölgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Nikkii0326

2018. május 29.

Szerintem teszi a dolgat rendesen. Millio fele keppen lehet hasznalni. En altalaban a parfumom ala szoktam, hogy tovabb tartson az illat. Mikor ruzst hasznalok akkor a fogaimat szoktam bekenni vele vekonyan es igy nem lesz ruzsfoltos a fogam! Ezt tenyleg probaljatok ki! Na meg a kutyusom kis tappancsait is atszoktam dorzsolni vele ha latom, hogy kiszaradtak a mancsai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

writa

2018. május 25.

Két dologra használom, a könyököm kiszáradt bőrére, amivel csodákat tesz és erre semmi más nem képes, pedig sokmindent próbáltam már. A másik, ajakápolóként is szoktam használni, főleg hideg szeles időben, jóval kevésbé viseli meg az ajkamat így az időjárás, bár e mellé használok ajakápolót is.

Úgy tűnik hosszú távon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Úgy tűnik hosszú távon nem vált be.

Emolliensek: Petrolatum