Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

Queen16

2020. június 3.

Vazelin minden lánynak közelező alapkellék a fürdöszoba polcon, ajakápolás, szempilla növesztés, száraz területek hidratálása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Szabina82

2020. május 3.

Elsősorban hajfestéskor használom- festés előtt a homlokomomra, tarkómra kérném, a felesleges festék így szépen lejön a bőrömről. Emellett időnként kézre, lábfejre is használom "hidratálásra". Az ára is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

bogyoesbaboca

2020. március 29.

Kenem a kezem vele meg a lábam is. Brutal lassan szívódik be úgy h szoktam meg rá +krémet kennyni.nem rossz de olyan feleslegnek erzem. Megvagyok nélküle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

bucieli

2020. január 15.

Száraz körömágybőrre isteni! Főleg, ha kesztyűt is húzol rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

Száraz körömágybőrre isteni! Főleg, ha kesztyűt is húzol rá :)

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Én az ajkaimra használom, olyan mint egy szájfény, és ráadásul hidratál is. Nekem a dús szemöldökömet is kordában tartja, ráadásul egy különleges, "vizes" hatást is el lehet vele érni, ami nekem nagyon tetszik. Ezen kívül használom még néha a bőrkeményedésekre, nekem szépen elmulasztja őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

fischerlilla

2019. június 2.

Pár napja használom, de nekem nagyon nehezen szívódik be, még tesztelgetem, remélem a hatásáért megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Dea

2019. március 18.

Nekem valahogy nem használ a száraz ajkakra :/ Úgyhogy szerintem még megpróbálkozok a patikaival, de inkább visszáállok az ajakbalzsamra :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

lillus09

2019. február 23.

Kifejezetten a száraz ajkaimra vettem és végre használ! Ezer féle ajakápolót, shea vajat is próbáltam már. Éjszakára nagyon vastagon bekenem az ajkaimat és végre nem lesz véresen, cserepesre száradt. Másra egyelőre nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

angie91

2018. december 10.

Megfizethető és jó a kiszerelése is, talán a legjobb ár-érték arányú vazelin a piacon.Nincs benne felesleges anyag sem. Nem csodaszer, korlátozott a felhasználási lehetősége, tudni kell,hogy mire való! Pár sorral lejjebb olvastam tippeket, amit nagyon klasszak, csak egy apró megjegyzéssel egészíteném ki: Hidratálónak egyáltalán nem használható, mivel kőolajszármazék, ezért a bőr FELÜLETÉN fejti ki a hatását, ami nem más, mint vízmegkötés és légmentes lezárás. Tulajdonképpen úgy működik, mint a klasszikus paraffin. Ha ápoló, hidratáló krémet kenünk ALÁ, akkor azt bezárja és segíti annak felszívódását. Önmagában a vazelin nem engedi párologni a bőr nedvességtartalmát, viszont nem is szívódik fel belőle semmi, ergo ha csak vazelint használunk, azzal egyáltalán nem ápoljuk és hidratáljuk a bőrünket, csak úgy tűnik.

Kisebb sebekre érdemes kipróbálni, mivel égmentesen lezárja a sérülést, a bacik nem tudnak bekerülni a sebbe, ezáltal a vazelin segít, hogy ne fertőződjön el a seb, továbbá a bőr nedvességénelkpárolgását is gátolja, ezért nem szárad ki a seb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

AppleMaple

2018. december 10.

Beszereztem egyet, csak a biztonság kevéért, ha már ilyen multifunkcionális - és olcsó - ...Amúgy szerintem a Balea körömvirág krémjének is hasonló a hatása :)) Azt nem is tudtam, hogy ha "a parfümözés előtt bekenitek egy kis vazelinnel a nyakatok illetve a csuklótokat és arra fújjátok az illatot, sokkal tartósabb lesz." - majd kipróbálom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Emolliensek: Petrolatum