Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2021. március 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

GalVivien02

2022. május 5.

Kíváncsiságból vettem a nagyon száraz ajkamra
Nagyon szupi
Felkenem az ajkamra a maradékot ami a kezemen marad az meg a kézfejemen és pihe puha lesz mindenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

Kíváncsiságból vettem a nagyon száraz ajkamra
Nagyon szupi

nikiii.*

2022. április 7.

Csoda. Egy lézeres érkezelés eredményeképpen borzasztóan száraz lett az orrom környéke, és egyszerűen semmi sem segített, míg nem eszembe jutott, hogy okosszépségnél olvastam a vazelinről, úgyhogy gondoltam, teszek egy próbát -- NAGYON nem bántam meg. A szanaszét-száradt területeket lefekvés előtt szoktam bekenni, és reggelre nagyon szépen rendbejön a bőröm. Jó ideje ajakápolóként is használom, és egyszerűen a maga egyszerűségében tökéletes. Kényelmes viselni, karban tartja, amit kell, és mindenhova kenhető. Végérvényesen most szerettem bele, ugyanis egy megfázásos betegség okozta folyamatos orrfújás utáni cserepesre száradt orr-bajuszvonal-száj triómat csodálatosan ápolja, ráadásul higiénikusan meg tudom oldani a felvitelét, és nem kell azon stresszelnem, hogy összebacizom az ajakbalzsamomat. Külön imádom, hogy még azokat a területeket sem irritálja, amiket még a cicaplast is csíp -- együtt pedig atomjó kombinációt alkotnak. A párom rosszul van tőle, szerinte olyan, mint a zsír, de használni neki is használ. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Mute311

2022. március 19.

Alapdarab. Tökéletes kéz-,láb-,ajakápolásra, sőt még arcra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Alapdarab. Tökéletes kéz-,láb-,ajakápolásra, sőt még arcra is tökéletes.

erasm98

2022. március 12.

Kenterbe veri a carmexet:) A carmex mikor ráolvad a számra (főleg a kinyomható, tubusos) olajos lesz és elcsúszik és utána már semmi színeset nem tudok rákenni.. Ezért rendes arcápoló termékekkel hidratálom az ajkaim, majd ha felszívták az anyagot, akkor jön rá egy réteg vazelin és ha szeretnék színt adni az ajkaimnak, akkor valami rúzs és nem mászik el semmi, nagyon jó "vászon alapot" csinál! + a szemöldökömet is ezzel fixálom. Zseni, aza jakápolók és szemöldök fixálók árának töredékéért kapok nagyságrenddel több mennyiséget...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

vivitrius

2021. december 11.

Őszintén szólva nem jutok szóhoz a nem várt pozitív hatástól. Hónapok óta próbálom rendbe hozni a maszk, a stressz, a smink és a sós párologtatás együttes következményeként felrepedt számat, cupidó ívemet és az orrom alatti teljes területet, valamint a szám és az állam között pici területet. A zsíros niveán keresztül a carmexig, amik eddig és a jövőben is csodaszereim lesznek, mindent kipróbáltam. Nem mentek ezzel a gondommal semmire. Végső mentsvárként vásároltam ezt a mezeien egyszerű vazelint. Konkrétan 2 egész nap alatt pakolta helyre azt, amit mással 2-3 hónap alatt nem sikerült. Kőolaj ide vagy oda, nem érdekel. Nyilván nem rendszeres napi használatra, de vészesetre mindig lesz itthon.

UD 2021.12.11: Ciki, nem ciki ezen élek. Ha a cupidomat megközelíti bármi, ami nem vazelin, végem. Feldagad, lehámlik, ég, sebes lesz. Fogalmam sincs mi történhetett, de alapozóval és rúzzsal, balzsammal sem mehetek a cupido ívem közelébe. Ellenben ha vastagon felkenem ezt a vazelint és próbálom elkerülni a sminkekkel, illetve bármi mással azt a kis felületet, semmi gondom. Éjszakára teljes bajusz rész és a teljes ajkamon fent kell lennie. Ha nem, reggelre duplára van dagadva a szám. Sajnos a carmexet is félre kellett tennem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 11.

VikkaBeres

2021. december 8.

Contact Dermatitis jött ki a szemem környékén,rendesen feldagadt a szemem egy másik kozmetikumtól.Hetekig semmi nem hatott rá,vagy csak rosszabb lett tőle.A Baleás Vazelin után viszont már másnap a gyulladás java eltűnt és 3 napon belül teljesen meggyógyult a szemem környéke.Azóta is ezt használom a szemem környékére,mindenképp javaslom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 8.

Gaudanecrosis

2021. november 28.

Imádom. Esténként a számra és néhány szárazabb bőrterületre szoktam kenni, eddig nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Szeos

2021. november 18.

Tökéletes bőrpuhító, nagyon szeretem. Sarkamra használom és zoknit húzok rá, semmi más nem puhítja ilyen szépen a bőrt. Nagyon sokáig kitart, így nagyon megéri megvenni. Próbáltam kézre is használni, de sajnos nekem kicsit lassan szívódik be a bőrömbe így annyira nem kényelmes, de sarokra több, mint hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Voros

2021. november 16.

Baráti ára van, sokáig kitart. Havi egyszer a teljes arcomat bekenem vele. Bezárja az összes hidratálót a bőrömbe, másnapra nagyon puha. A számra minden este ezt kenem. Ha orrfújós időszak van, minden fújás után bekenem és nem sebesedik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 16.

brezovaid

2021. november 4.

Esténként kenem a számra és az orrom alá amikor indokolt. Szeretem, lassan fogy és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Emolliensek: Petrolatum