Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2021. március 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

kincsq

2021. április 23.

Mindig is sokat olvastam a vazelinről, hogy mennyi féle képpen fellehet használni. És igen. Ez tényleg így is van! Én a cserepes ajkaimra szoktam felkenni egy picit (túl sok sem jó, nekem kellemetlen érzés, hogy vastagon ott van), valamint nyáron szoktam vele bekenni a belső combjaimat, mert sajnos a rövidnadrágban és szoknyákban hajlamos az összecsiszolódás miatt kisebesedni, de ezzel roppant egyszerűen megelőzhető a baj. (Nem véletlenül használják futók is, főleg férfiak körében, akik a mellbimbójukat kenik be vele.) Egyszerűen beszerezhető, olcsó, szóval 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

honeymilkshakee

2021. március 29.

Ajakápolásra tökéletes. Plusz ha itthon vagyok néha vékony rétegben felviszem a talpamra, és ráhúzok egy zoknit, így nagyon puhává varázsolja a talpam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Stella1993

2021. március 21.

Megmondom őszintén, magamon még soha nem használtam :D a kutyán viszont igen :D a téli séták alkalmával keményre, érdesre száradnak a tappancsai, így esténként ezzel krémezzük be neki (amikor már alszik, csak így engedi). Reggelre pihe-puha tapijai vannak :D jó kis cucc ez, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. március 20.

Nálunk mindig van itthon vazelin, mert nagyon sokoladalúan lehet felhasználni. Szerintem mindegy, hogy gyószertárból, vagy drogriából szerzitek be. A lényeg, hogy az INCI-ben csak petrolatum szerepeljen. A kőolajgyártás egyik mellékterméke, és nyugi nem okoz rákot. :D
Most éppen ez a Baleás van itthon, és imádom; bár a kupakját néha nehéz lecuppantani.
Sokszor csak ezt haszálom ajakápolónak estére, de egy kicsit büdi így önmagában. Bár engem ez egyáltalán nem zavar, a legtöbb jól működő ajakápóló is nagy mértékben petrolatumot tartalmaz.
Ha egy kicsit száraz a sarkan, akkor estére jó vastagon bekenem vele, és ráhúzok egy vastag zoknit, és így alszok. Másnap reggelre már pihepuha lábbal szoktam ébredni, de van hogy ezt a procedúrát 3 egymást követő napon is alkalmazom, ha szükséges.
Orrfújós időszakokban sokszor piros és hámló az orrom. Estére bekenem, és pár nap alatt nagyjából rendbe is hozza. Nem irritál, de így is van egy kis szaga.
Bármilyen szárazabb területre is lehet használni, például a könyökre vagy a térdre, akár önmagában.
Ekcémásoknak is szuper lehet, ha első lépésben felvisznek az ekcémás területre egy vizes, könnyed állagú, nem irritáló krémet, és utána erre tesznek egy kis vazelint. A vizes krém pótolja a vizet a bőrben, a vazelin pedig egy occlusive réteget, ami meggátolja, hogy még több vizet veszítsen, a már egyébként is krónikusan vízvesztett bőrfelület. Nem fog problémát okozni, mert ettől a bőr ugyanúgy fog tudni "lélegezni" , már amenyiben lélegzik a bőr. :D
Nem komedogén, bár szerintem nem a legkényelmesebb viselet a bőrön, ezért én tényleg csak a legszárazabb területekre használom.
Mindenre szuper, olcsó, és kiadós mennyiség. Én egy külön kis, tiszta spatulával szoktam csak belenyúlkálni,így a leghigiénikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 20.

v.sara

2021. március 7.

FLP ajakápolója helyett kerestem valami mást, mert nehezen tudtam beszerezni és viszonlag drága is volt. Ez a termék nagyon nagy kiszerelés, körülbelül életem végéig használhatnám. Állagra nagyon hasonlít az flp-shez, könnyed, nagyon jól hidratál. Nincs semmilyen íze vagy illata, ami szintén jó. Szép fényes felkenve, nap közben és este is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

vivitrius

2021. január 20.

Őszintén szólva nem jutok szóhoz a nem várt pozitív hatástól. Hónapok óta próbálom rendbe hozni a maszk, a stressz, a smink és a sós párologtatás együttes következményeként felrepedt számat, cupidó ívemet és az orrom alatti teljes területet, valamint a szám és az állam között pici területet. A zsíros niveán keresztül a carmexig, amik eddig és a jövőben is csodaszereim lesznek, mindent kipróbáltam. Nem mentek ezzel a gondommal semmire. Végső mentsvárként vásároltam ezt a mezeien egyszerű vazelint. Konkrétan 2 egész nap alatt pakolta helyre azt, amit mással 2-3 hónap alatt nem sikerült. Kőolaj ide vagy oda, nem érdekel. Nyilván nem rendszeres napi használatra, de vészesetre mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

bernadettu

2020. november 26.

Egy vazelin alapú krém olcsóbb alternatívájaként vettem és azt kell mondjam bevált, éjjelre kenem be a nagyon száraz részeket a kezemen, ahol kirepedezésre hajlamos a bőr a hideg időben, eddig szépen rendben tartja a kezem, nem jelent meg a repedezés, persze azért arcra nem hiszem, hogy kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Luller

2020. november 20.

A vazelin sokoldalú felhasználására tökéletes. Jó árban van, rengeteg mennyiség. Talán ez az egyetlen hátránya, hogy ebben a formában nem viszi magával az ember ide-oda. Viszont, ha kiadagolod pl. kis tégelybe, csodás. 5csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Queen16

2020. június 3.

Vazelin minden lánynak közelező alapkellék a fürdöszoba polcon, ajakápolás, szempilla növesztés, száraz területek hidratálása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Szabina82

2020. május 3.

Elsősorban hajfestéskor használom- festés előtt a homlokomomra, tarkómra kérném, a felesleges festék így szépen lejön a bőrömről. Emellett időnként kézre, lábfejre is használom "hidratálásra". Az ára is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Emolliensek: Petrolatum