Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny bőr igényeihez igazított testápoló, Aloe Vera és gyapot kivonattal, melyek hidratálják, táplálják és védik a bőrt, könnyen beszívódik.

Kiszerelés: 400 ml

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 21.

Kis könnyű, hűsítő hidratáló, inkább zsíros bőrűeknek. Az illata is visszafogott, pont megfelelő. A sokadik flakont használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Vikka12

2019. június 13.

Ár-érték arányban nagyon jó, az illata is kellemes. Nem szívódik be azonnal, de mivel esténként használom, van idő kivárni :) A hidratálás nem hosszantartó, de az árának megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

xfxff349

2019. április 10.

könnyű testápoló, egészen jól hidratál, nagyon gyorsan beszívódik. Habár van ennél jobb is, de tavaszra/nyárra bőven elég száraz bőrre. Az illata kellemes, felkenés után picit ugyan ragacsos érzést hagy, de ez gyorsan eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Hkanna

2019. február 19.

Ahogy előttem írták, nem kell sokat várni tőle. Könnyű, nem zsíros testápoló. Érzékeny bőrre jó választás, Nem drága és nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

b_dorka

2019. január 18.

Egynek jó. Nem nagyok az elvárásaim, ez nagyjából tudja is, de nekem még elfér egy kis hidratálás, ha ezt használom. Az állaga remek, az illata is tetszik, viszont összességében nekem kevés ez a krém. Talán tavasszal jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

dizabella01

2018. december 10.

Egyáltalán nem zsíros, nagyon könnyen beszívódik a bőrbe.
Puhít, hidratál, de nem kell túl sokat elvárni tőle, nem vaskos krém, csupán egy könnyed balzsam, nyáron is kiváló.
Illata picit erős az én orromnak, de szerencsére hamar elillan.
Ezért az árért nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Egyáltalán nem zsíros, nagyon könnyen beszívódik a bőrbe.
Illata picit erős az én orromnak, de szerencsére hamar elillan.
Ezért az árért nagyon jó termék.

Rozi1207

2018. november 5.

Ár érték arányban a legjobb.
Könnyű eloszlatni, nem zsíros.
Nekem csak ez nem hagy ragacsos utóhatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Ár érték arányban a legjobb.
Könnyű eloszlatni, nem zsíros.
Nekem csak ez nem hagy ragacsos utóhatást.

Amadea

2018. november 1.

Valamiféle kedvező ár-érték arányú testápolót kerestem, amelynek nem horror az összetevőlistája, erre a termékre esett a választásom. Könnyen kenhető, fehér színű, enyhén illatos krém, amely megfelelően hidratál - legalábbis nem érzem, hogy húzódna a bőröm -, de nehezen szívódik be. Kevés is elég belőle.
Szóval abszolút jól funkcionál, ennek ellenére nem használom szívesen, valószínűleg az egyetlen negatív tulajdonsága miatt. "Sajnos" nekem a Yamuna testápolója az etalon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Kinleyni

2018. szeptember 11.

Jó ár-érték arányú testápolót kerestem, tudatosan nyúltam a Balea után.
Tökéletes visszafogott illatú, gyorsan beszívódó hígabb állagú krém. Az INCIje is nagyon szimpatikus.
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Jó ár-érték arányú testápolót kerestem, tudatosan nyúltam a Balea után.
Biztosan újraveszem.

Andi888

2018. augusztus 3.

500 Ft-ért sikerült beszereznem, a Garnier testápolómban van egy két csúnyább összetevő és annak a szép incis verziójára szántam ezt. Simán veri a Garnier-t, nem gondoltam volna. Gyorsabban is beszívódik, nekem az illata is lágyabb és nyáron tökéletes a melegben, nem fullaszt. Nekem normál bőröm van,sosem száraz, mindig baba tapintású, tehát ez száraz bőrűeknek semmit nem fog érni, nekik ott a sötétkék verzió.

Külön plusz pont,hogy nem tesztelnek állatokon, vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Külön plusz pont,hogy nem tesztelnek állatokon, vegán.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak