Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten az érzékeny bőr igényeihez igazított testápoló, Aloe Vera és gyapot kivonattal, melyek hidratálják, táplálják és védik a bőrt, könnyen beszívódik.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

guppi666

2021. november 30.

Nem rossz, de nem is ájultam el. Nekem nagyon sokáig tart mire elkenem rendesen, mert sokáig csíkozódik, így nem is szívódik be gyorsan.(kétszer dolgozom el, amikor felkenem és amikor "beszívta" a bőröm, de a csíkok ott maradtak) nekem ez túl sok macera. Nem irritál, de nincs is meg a hiányérzetem ha egy-egy este kimarad. Nem veszem újra, de egy próbát megér mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

lisbeth10

2021. november 17.

Kíváncsiságból vásároltam meg. Hamar beszívódik, de a hidratáló hatását sajnos nem sokáig lehet érezni. Este hiába kenem be vele a bőrömet, reggelre látom, hogy száraz és viszket. Az illata elsőre kellemes, de a sokadig használatra engem zavar. Télre kevés a hidratáló hatása, inkább a kezeimre használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

viragb

2021. október 17.

Szinte semmit nem hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

Szinte semmit nem hidratál.

majtika32

2021. szeptember 10.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó és közben mennyire olcsó. A sok gyümölcsös illatú kissé nehézkesebb, vajasabb natúrkozmetikumos testápolók után jó érzés felkenni (bár azok sem voltak rosszak). Olyan könnyed az egész, beszívódás után olyan selymes érzésű a bőröm. Nem kell belőle sok én csepegtetni szoktam a tenyerembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

agiP

2021. augusztus 2.

Kellemes az állaga, így nyárra pont jó, de őszre szerintem másikat fogok venni, ha elfogy. Remek az ára, ebben a kategóriában fogok továbbra is keresgélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

balazskrisztii

2021. április 6.

Nem irritál, de nem hidratál eléggé (de nekem tényleg bazi száraz a bőröm)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Nem irritál, de nem hidratál eléggé (de nekem tényleg bazi száraz a bőröm)

Dyana91

2021. február 23.

Gazdaságos testàpoló,nem irritálja bőrt és az illata sem vészes. Nehezen szívódik fel a bőrőn és egy kevés csúszós réteg is marad utána.
Elhasználtam,de nem volt különösebben hidratáló hatása, nem veszem újra meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Elhasználtam,de nem volt különösebben hidratáló hatása, nem veszem újra meg.

széna

2020. november 19.

Kellemes illatú testápoló. Kicsit nehezen szívja be a bőröm, vagyis elég sokáig 'csíkozódik' kenegetés közben, de pl pont ezért masszázshoz tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Queen16

2020. augusztus 11.

Egyszer használtam de eddig megvagyok vele elgédve rohadt nagy kánikula van, és heti egyszer muszály hidratálni testápoloval nyaron is, ez vizesebb nem zsiros, frisito egy kis zuhany,furdes utan, es nem pirosodott ki az amugy feher erzekeny borom az illata kellemes natur eddig jo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

JVica98

2020. május 15.

Ezt a krémet nagyon szereti a bőröm 🤗 (száraz, érzékeny, ekcémára eléggé hajlamos bőröm van)
Jól hidratál, nem irratál, viszonylag hamar beszippantja a bőröm, az illata is nagyon kellemes. Igazából nagyjából mindent tud, amire a bőrömnek szüksége van 😊 ára meg kb olyan, mintha ingyen lenne, nagyon megéri. Már többször újravettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.