Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Lábápolók

A 25 % ureát tartalmazó Balea bőrkeményedés és sarokbőr repedés elleni stift gyors segítség a sarok kirepedezett, nagyon száraz bőrének. Az allantoint, glicerint és panthenolt tartalmazó hatóanyagkomplexum intenzíven hidratál és elősegíti a bőr természetes regenerálódását. Gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros nyomot. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz tartósítószert, parfümöt és színezőanyagot.

Bőrbarát: dermatológiailag tesztelt, színezőanyagmentes, illatanyagmente, tartósítószermentes

Rita

2016. március 24.

Nem rossz, határozottan látszik ha használom és ha elfelejtem. A kiszerelését is szeretem pedig először furcsálottam. Annyi a bajom vele hogy nincs hosszútávú hatása, de lehet én várok túl sokat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

mikeemykanic

2016. január 22.

Èn ma vettem meg kemèny 270 ftèrt,nagyon tetszett ez a 25% urea tartalom így lecsaptam rá,nagyon szimpatikus ez a kiszerelès,egyenlőre 4* mivel ma volt az első tesztelès.Illata nincsen,könnyen felkenhető,beszívódik hamar ès nem csúszik,sőt tapad a lábam,nem,nem ragad,tapad!De nem zavaróan! Nekem ez idáig tetszik,remèlem beválik:]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

leba

2015. július 16.

Nem vált be annyira, mint reméltem. Nem hidratál eléggé, ráadásul fehér réteget hagy a bőrömön. Nem szép látvány. Ez a stiftes megoldás sem az igazi. Először azt hittem, milyen jó lesz, nem kell összekennem a kezem. De nem kényelmes a használata, oldalán összegyűlik, a mennyiséget nem is tudom megfelelően adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Kardvirág

2015. július 10.

Már többször újra vettem. Nagyon hatásos. Egy lusta dög vagyok reszelgetni a sarkamat, így megváltás volt amikor rátaláltam. Teljesen rendben tartja a sarkam, pedig nem is használom minden nap, csak amikor épp meglátom az éjjeliszekrényen. A kiszerelés pedig nagyon praktikus, nem kenem össze vele a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

ingyombingyom

2015. június 20.

Nálam nem működik. Bekenem evvel a mászkos valamivel a lábam de ugyanilyen is marad. Be se szívja és kellemetlen érzés a zokni alatt . Reggelre valahogy mégis beszívódik de nem igazán hidratál, csak egy kicsit. Az enyémnek nincs illata. Egy hete használom , örülök ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 20.

lujzi

2015. április 3.

nem ér semmit, de semmit. abszolút semmi hidratálást nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

nem ér semmit, de semmit. abszolút semmi hidratálást nem nyújt.

Fanni91

2015. április 1.

Egyáltalán nem jött be! Nem puhít, nagyon büdös, egyáltalán nem használt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

Egyáltalán nem jött be! Nem puhít, nagyon büdös, egyáltalán nem használt

adrikanemeth

2015. január 16.

Múlt héten iszonyúan berepedt a sarkam. Az itteni vélemények alapján döntöttem emellett és milyen jól tettem. Már 3 nap alatt hatalmasat változott a sarkam, 1 hét használat után pedig elmondhatom, hogy szinte teljesen eltűnt a mély repedés és a bőröm puha. Az érdesség is teljesen megszűnt. Igaz, hogy ehhez naponta kétszer be kell kenni, ezért gyorsan fogy, de a hatása miatt mindenképpen megéri az árát. Szóval úgy érzem, megtaláltam a tökéletes sarokápolót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

PAncsi79

2014. november 21.

Szuper kis termék!
Anyukámnak vettem meg, de végül én magam is kipróbáltam, mert ha elhanyagolom a lábápolást, hamar kemény lesz a sarkamon a bőr. Ezzel viszont nagyon jól kodrában tudom tartani a dolgot, heti néhány alkalmas használat mellett bársonyos és pihe-puha a bőröm.
Nagyon tetszik a stiftes kiszerelés, ami megkönnyíti a használatát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Szuper kis termék!
Nagyon tetszik a stiftes kiszerelés, ami megkönnyíti a használatát

Enca

2014. november 20.

Végre egy viszonylag normális árú lábápoló, amivel nem lesz a kezem is kencés :-) nagyon szeretem használni.
Sima lábápolónak használom, nem csodaszernek, de szerencsére nem is kell most semmi extra a lábamnak, ez bőven elég. Eloszor azert vettem meg, mert elég magas az urea tartalma, és a stiftes kiszerelés is csábított. Már többedszer megvettem, igaz, próbálom akcióban beszerezni ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol, Glycerin