Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

Bearbunny

2020. július 14.

Már elég régóta ezt használom. Teszi a dolgát, sokáig elég, kellemes az illata és nagyon olcsó. Biztos ennél maradok és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

MNNiko

2020. május 13.

Teljesen jó, teszi a dolgát. Csodát nem kell tőle várni, hiszen ez egy borotvahab :D Utána kell a hidratálás, de a célnak megfelel árban pedig verhetetlen.
Viszonylag kemény a habja, így kevesebb is elég belőle, legalábbis én így tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

thyraa

2020. április 30.

Ár-érték arányban szuper, felváltva használom az Isana borotvahabbal, elvégzi a dolgát, és kellemes illata van. Érzékeny bőrre szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

wildrose

2020. március 18.

Kellemes illatú, de csak közepesen kemény és nem túl tartós borotvahab, ezen felül nem is puhít valami szuper módon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 18.

Jayf

2019. december 6.

Nem találtam meg a kis kiszerelésű gél változatát, azt hittem ez ugyanaz, csak nagyobb üvegben. Előtte azt használtam és nagyon szerettem. Ellenben ez semmit nem ér. Rengeteg kell belőle, különben fel perc alatt "elolvad", és mintha semmi nem lenne a bőrömön, sérti a borotva. Semmire nem jó, nagyon mérges vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Blackxentric

2019. november 22.

Az illata nagyon finom. Előtte gélt használtam és ahhoz képest ebből nagyon sok kell. A dolgát elvégzi, panaszra nincs okom. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Babsszi

2019. október 29.

A fújokája béna és a habból elég sokat fel kell vinni de összességében nem rossz, a célnak megfelelő és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

vkata96

2019. április 18.

A zselét jobban szeretem, de sokszor fordul elő, hogy csak ebből a habból találok a dm-ben, ezért már párszor rákényszerültem. Ezt nem annyira szeretem, elég sokat kell belőle használni, a zselé társa sokkal gazdaságosabb, mivel jobban habzik. Ennek az adagolója is folyton elromlik kb a felénél és konkrétan benne marad a többi és dobhatom ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

oszibarack

2019. április 12.

En is azok koze tartozom, akiknek a pumpa tonkrement, mielott elfogyott volna a hab. Kb a feleeig volt, megis ki kellett dobni, mert hasznalhatatlanna valt, igy pedig nem erte meg az alacsony arat sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

AnnaR

2019. március 24.

A célnak megfelel. Nem szárít, nem irritál, ezért az árért pedig elegendő mennyiséget is kapunk. Viszonylag sokáig elég, ráadásul maga a hab is jó textúrájú, könnyen el lehet oszlatni. A fújókája kicsit néha vacakolhat, de ettől még én is nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1