Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

julcsi.szigeti

2024. június 12.

Botrany ez a termek, nem ajanlom. Megvettem, hogy ez olcsobb es jokat hallottam a Baleas cuccokrol, hat nagyon megbantam. Full erobol kell nyomnom a gombot, hogy egy csepp egyaltalan kijojjon belole... ha ez veletlenul sikerul, akkor felkenem a habot, es mire eltelil 5 mp, konkretan darabokban van a labamon a hab, utana pedig eltunik... nulla csillagot adnek, ha lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 12.

duchess_g

2023. április 3.

Nem eleg kremes, nagyon puha a hab (kb puhabb mintha tusfurdot habositanal fel), nem csuszik rajta elegge a borotva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 3.

aSchw

2022. július 8.

Már többször újravettem, teljesen jó borotvahab, csak sajnos hamar elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

Már többször újravettem, teljesen jó borotvahab, csak sajnos hamar elfogy.

mina03

2021. szeptember 15.

Nemrégiben megakadt a szemem ezen a borotvahabon. Előtte a konkurencia saját márkás borotvahabját használtam. Őszinte leszek ennek az illata nem jött be, használni se volt a legjobb. Arról nem is beszélve, hogy (nekem legalábbis) nagyon hamar elfogyott. Újra venni nem igen fogom, csak ha nagyon muszáj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Bearbunny

2020. július 14.

Már elég régóta ezt használom. Teszi a dolgát, sokáig elég, kellemes az illata és nagyon olcsó. Biztos ennél maradok és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

MNNiko

2020. május 13.

Teljesen jó, teszi a dolgát. Csodát nem kell tőle várni, hiszen ez egy borotvahab :D Utána kell a hidratálás, de a célnak megfelel árban pedig verhetetlen.
Viszonylag kemény a habja, így kevesebb is elég belőle, legalábbis én így tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

thyraa

2020. április 30.

Ár-érték arányban szuper, felváltva használom az Isana borotvahabbal, elvégzi a dolgát, és kellemes illata van. Érzékeny bőrre szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

wildrose

2020. március 18.

Kellemes illatú, de csak közepesen kemény és nem túl tartós borotvahab, ezen felül nem is puhít valami szuper módon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 18.

Jayf

2019. december 6.

Nem találtam meg a kis kiszerelésű gél változatát, azt hittem ez ugyanaz, csak nagyobb üvegben. Előtte azt használtam és nagyon szerettem. Ellenben ez semmit nem ér. Rengeteg kell belőle, különben fel perc alatt "elolvad", és mintha semmi nem lenne a bőrömön, sérti a borotva. Semmire nem jó, nagyon mérges vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Blackxentric

2019. november 22.

Az illata nagyon finom. Előtte gélt használtam és ahhoz képest ebből nagyon sok kell. A dolgát elvégzi, panaszra nincs okom. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .