Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

vkata96

2019. április 18.

A zselét jobban szeretem, de sokszor fordul elő, hogy csak ebből a habból találok a dm-ben, ezért már párszor rákényszerültem. Ezt nem annyira szeretem, elég sokat kell belőle használni, a zselé társa sokkal gazdaságosabb, mivel jobban habzik. Ennek az adagolója is folyton elromlik kb a felénél és konkrétan benne marad a többi és dobhatom ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

oszibarack

2019. április 12.

En is azok koze tartozom, akiknek a pumpa tonkrement, mielott elfogyott volna a hab. Kb a feleeig volt, megis ki kellett dobni, mert hasznalhatatlanna valt, igy pedig nem erte meg az alacsony arat sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

AnnaR

2019. március 24.

A célnak megfelel. Nem szárít, nem irritál, ezért az árért pedig elegendő mennyiséget is kapunk. Viszonylag sokáig elég, ráadásul maga a hab is jó textúrájú, könnyen el lehet oszlatni. A fújókája kicsit néha vacakolhat, de ettől még én is nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

annaramona

2019. március 23.

Sokáig elegendő, remekül bevált. Az ára a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Sokáig elegendő, remekül bevált. Az ára a legjobb.

Sandrine

2019. március 16.

Szerintem megfelelő a célra, természetes és nem irritál, jó az ára is, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

dynah13

2018. november 3.

Jo termek, az arat megeri. Nagyon sokaig eleg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Jo termek, az arat megeri. Nagyon sokaig eleg

FDA

2018. október 28.

Finom az illata, jól teszi a dolgàt. Ár-érték arányban is elég jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Finom az illata, jól teszi a dolgàt. Ár-érték arányban is elég jó.

knikol

2018. augusztus 1.

Nem rossz, nem rossz. Egyszeru illatmentes borotvahab, teszi a dolgat, szeretem. Puha hidratalt erzest hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Smailla0

2018. június 17.

Nagyon szeretem, a lábam puha és nem pattogzik ki utána. Az illatát is szeretem és az ára meg végképp nevetséges, mert nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Candy21

2018. január 25.

Én szeretem nagyon finom az illata jól felpuhítja a szőrt, nem irritál és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1